Author Topic: Utisci-RCCL-Bar Server  (Read 15042 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Utisci-RCCL-Bar Server
« Reply #30 on: 26/April/2011 »
Aha. Pa okej rade barovi ali u luci rade sa minimalnim osobljem jer je brod prazan. Vecina gosti idu van. Znaci vecina bar staff je off. Bar 50%.

Water station je okej. Al to samo par rasporeda ima. Vecina nema pa ak te bash posere jebg.

Shta je to heavy luggage i kolko cesto te kaci u mjesec dana? Sama rijec heavy mi govori da nije dobro. Nije val ka se gosti ukrcavaju da morash torbe nosit.

El imate vi loading? Kad je brod u home portu pa ukrcavate namirnice u brod? Ili vi to storing zovete?

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
Re: Utisci-RCCL-Bar Server
« Reply #31 on: 26/April/2011 »
recimo 50% osoblja radi, 30% je na heavy lggage i storing odnosno loading po tvom a ostatak off, gle kači te jedno 2 puta mjesečno ali prodaš ili storing ili heavy luggage pa si off cijelo vrijem, ma nije teško već dosada...gledaš gruge kak rade ak ne prodaš...

Offline heroes

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Utisci-RCCL-Bar Server
« Reply #32 on: 26/April/2011 »
@Natal
Da li je moguce da se bar otvara u 5-6 ujutru ""]]?
Pa ko normalan dolazi u bar u to doba? oT
Ili su u to doba pripreme za ostatak dana da se ekipi koja radi middle i close olaksa posao?

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Utisci-RCCL-Bar Server
« Reply #33 on: 27/April/2011 »
Pfff dva puta mjesecno to s****. Katastrofa. Mene cijeli ugovor 3 ili 4 puta to kacilo. XD

Pa kak ne. Ja kad sam imo water sales doso u 5 i 30 da bi sredio sve do 7h da mogu pare zaradit. Ak dojesh u 7 kad je raspored kiflu imash.

Recimo moj cimer radio pool open. Raspored je od 8 ili 9h. On se dizo u 5 i 30 da bi sve sredio na vrijeme jer oko 9h vec lagano krece poso da bi na miru radio cijeli dan premda je njemu raspored recimo do 11h ili 12h. Ostaje obavezno do 4-5h i onda tusiranje pa u dining room. :)

je*en lik. Al je pare uzimo on. :)

Pa da open on priprema bar za sve koji rade a close ciste za stokom shto nereda napravi. Jer kad je ciscenje svi gasa daju a close moraju ostat. :D
Tako je to. :)

Ovisi koi bar nisu svi tako. Al ak radish di je busy a open si pa normala dojesh ranije da kasnije lovu uzmesh a ne da trcish po voce za koktele ili neke pi***rije shto fale.