Author Topic: Zna li neko ime ?oveka koji intervjuiše kandidate za somelijere u Cunard?  (Read 2589 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline konan2510

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
Pozdrav svim forumasima i hvala na informacijama do kojih sam dosao preko ovog foruma.
Sve one koji planiraju da pohadjaju kurs za somelijera u Employment Power obavestavam da Alexandar Norsic vise ne radi za tu agenciju od pre nekoliko dana.

Ja sam uspeo da dobijem certifikat pre oko 2 meseca, ali nikako da docekam intervju.
Sinisa Golac mi je rekao da se u julu ocekuje intervju za Oceania Cruises.

Zna li neko ime coveka koji intervjuise kandidate za somelijere u Cunard? Je li to Mr Sorbi ili neko drugi?
Ne je*e lijep nego uporan.

Offline joker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 128
    • View Profile
Pozdrav svim forumasima i hvala na informacijama do kojih sam dosao preko ovog foruma.
Sve one koji planiraju da pohadjaju kurs za somelijera u Employment Power obavestavam da Alexandar Norsic vise ne radi za tu agenciju od pre nekoliko dana.

Ja sam uspeo da dobijem certifikat pre oko 2 meseca, ali nikako da docekam intervju.
Sinisa Golac mi je rekao da se u julu ocekuje intervju za Oceania Cruises.

Zna li neko ime coveka koji intervjuise kandidate za somelijere u Cunard? Je li to Mr Sorbi ili neko drugi?

Sorbi ne radi više, a čovjek koji je radio intervju za cunard je neki britanac, javiću kasnije ime, radio je kao somelije ranije na cunardu, pa tako da on vjerovanto... Carl Stephens mu je ime...