Author Topic: da napises kako ti izgleda radno mesto ili kako ti izgleda bar gde si radio, na engleskom?  (Read 7894 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
Re: Radni dan na poslu,ali kod kuce
« Reply #15 on: 01/February/2012 »
Hahahahaha,mene je isto``stavio`` za Bar utility ali sam mu ja bar 5 minuta pričao moj radni dan.Nema tu učenja ni prepravki jednostavno opišeš da dodješ ujutro,opereš caše,središ šank,vratiš čaše i šolje gde stoje,i ako nema nikoga napraviš produženi i rešavaš ukrštene reči.
Ajde probaću da ti pomognem nekako :

``Ser,I come to work at 7 am,first check a list of supplies then wash the glasses and cups from last night.Mainly in the morning peoples drink coffee,average I make about 50 coffee for my morning shift.
In 3 am coming colleague who changed me,I tell him which missing and what should pay attention to.Together we check Bar list and then I was free until tomorrow.``
 :haha:
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
Robert 123,napravio si dve iste teme samo sa izmenjenim imenima jednu si stavio u `Pitanja i odgovori` a drugu u `Bar Dep.` Odgovorio sam ti u jednoj  :smack:
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Robert 123 će biti baniran ako to ponovi  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Robert123

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Robert 123 će biti baniran ako to ponovi  +U+
Nema potrebe za ban no;;; Zadovoljan sam dvojica su mi pomogla i hvala na pomoci .Da priznajem malo sam bio naporan da sto pre dobijem odgovore na sta zelim,i nece se ponoviti... :embarrased:

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
Jesam prosao sam razgovor u kancelariji(samo proveravaju ko ima sanse) i za 15 dana je intervju opet ali ne onaj glavni .e posto je meni CVmalkice lazan i nisam ni radio kao kelner....I cak sam se i prijavio za cistaca na kraju.Zbog dosta dobrog engleskog On mene stavi za Bar utility to je kao cistac bar pamagac tako nesto.i rekao mi da naucim kako mi izgleda radni dan i kako mi izgleda sank.Pa ako neko zna da opise na engleskom ovo nek napise samo naucim i problem sredjen...
Nisi prošao razgovor u kancelariji i zato te zovu opet za 15 dana da vide jesi li se popravio,ako smatraju da jesi onda ćeš kroz 2 meseca imati preliminarni intervju sa g.Janošem pa ako kod njega prodješ(a proćićeš dal za željenu poziciju ili koju ti on kaže na tebi je,ali u svakom slučaju proćićeš) e zatim sledi finalni koji je random oko 4 nedelje od preliminarnog pa tu ako prodješ,dalje ti sledi medicinski pregled,američka viza i provizija agenciji i onda čekanje,još malo čekanja i na kraju čekanje pred odlazak.
Nadam se da sam ti pomogao.
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .