Author Topic: ?ekam ih vec puno i vidim ne?e biti mjesta za Bar, bar do leta  (Read 4307 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Poligota

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Pozdrav moreplovci moji!

E ovako ja vec duze vrijeme cekam na odlazak na brod, naravno hocu da odem preko posla kojeg ja znam da radim, tj. konobarisanje po klubovima.
Safe Cruise agenciju mi preporucju i sa razlogom  ali nazalost kod njih vec duze vrijeme nema mjesta u Bar Department-u   :nono:
Perfektno pricam Engleski jezik i imam diplomu OXfordovu da sam zavrsio 7 stepeni kursa Engleskog.
Njemacki jezik imam bogat vokabular, samo mi malo treba vjezbe jer sam ga odavno nisam pricao pa sam poceo zamuckivati malo  :D
Radio sam 3 godine po klubovima, koktele pravim od sale, samouvjeren sam i mlad i komunikativan i znam sta i koliko treba za intervju da bi ih ubjedio :)

E ovo je pitanje moje za Veterane, koju su vec bili tamo, sta da radim?
Safe Cruise agejncija placa kartu avionsku i povratnu sto izadje 600 dolara (mislim nije mi svejedno) ali cekam ih vec puno i vidim nece biti mjesta za Bar, bar do leta  :nono:
Da pokusam svoju srecu u drugim agencijama i firmama?
I koje agencije jos postoje ma prostorima EX-YU? I kakva su vasa iskustva sa tim agencija?

Pozdrav

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Druze, jesi ti prosao interview, iliiiiiiiiii??

Offline Poligota

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Nisam jos, sad imam u maju za poziciju Buffet Steward, ne mogu vise cekati, nije strasna pozicija, a i trcim svaki dan za kondiciju i kupio sam kremu za noge jer sam cuo da si 12 sati na nogama  ""]] Izvadio sam svu potrebnu dokumentaciju, pa cemo da vidimo  :plovim:

Offline Falcon_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 162
    • View Profile
Nisam jos, sad imam u maju za poziciju Buffet Steward, ne mogu vise cekati, nije strasna pozicija, a i trcim svaki dan za kondiciju i kupio sam kremu za noge jer sam cuo da si 12 sati na nogama  ""]] Izvadio sam svu potrebnu dokumentaciju, pa cemo da vidimo  :plovim:

Ja mislim da treba malo da usporis ..zasto bi menjao agenciju a nisi jos ni prosao preliminarni  ""]]
nigde neces otici brze..menjao ili ne menjao...

Sto se tice trcanja i kreme za noge  vec sada? baci tu kremu  pa ne ides na maraton u pustinju  nije to bas Man vs Wild ..mnogo zuris i mnogo srljas    polako  bre  jedno po jedno!
Budes li se ti mazao tom kremom 5 meseci pre broda  napravices bejbi skin od svojih stopala i kad budes 5 dana radio na brodu dobices takve zuljeve da ce ti trebati cipela 5 broja veca .

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Ja mislim da treba malo da usporis ..zasto bi menjao agenciju a nisi jos ni prosao preliminarni  ""]]
nigde neces otici brze..menjao ili ne menjao...

Sto se tice trcanja i kreme za noge  vec sada? baci tu kremu  pa ne ides na maraton u pustinju  nije to bas Man vs Wild ..mnogo zuris i mnogo srljas    polako  bre  jedno po jedno!
Budes li se ti mazao tom kremom 5 meseci pre broda  napravices bejbi skin od svojih stopala i kad budes 5 dana radio na brodu dobices takve zuljeve da ce ti trebati cipela 5 broja veca .

Ahahaha, upravu si!!

A ti druze, pa evo sad idu preliminarni preko Kouzona, i cini mi se bas Bar Waiteri i BarTenderi da se traze... tako da...

Offline Poligota

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Ja mislim da treba malo da usporis ..zasto bi menjao agenciju a nisi jos ni prosao preliminarni  ""]]
nigde neces otici brze..menjao ili ne menjao...

Sto se tice trcanja i kreme za noge  vec sada? baci tu kremu  pa ne ides na maraton u pustinju  nije to bas Man vs Wild ..mnogo zuris i mnogo srljas    polako  bre  jedno po jedno!
Budes li se ti mazao tom kremom 5 meseci pre broda  napravices bejbi skin od svojih stopala i kad budes 5 dana radio na brodu dobices takve zuljeve da ce ti trebati cipela 5 broja veca .

Upravu si, to mi je jedna velika mana, puno srljam i brzam, valjda kako mi je u zivotu sve "trci, ne daj", preraslo mi u gadnu naviku  :smack:
Evo u pon. mi je preliminarni, nadam se da ce sve proci u najboljem redu.Strebam vec 2 sedmice o raznim predjelima, jelima itd...cak sam stajao satima ispred ogledala i pricao, samo da poboljsam samopouzdanje, javljam  vam se poslije inervjua.
PS.Jesu skupi taksiti u Beogradu?I zna li iko koliko je prenociste u tom Hotelu gdje se odrzava intervju, da se orijentisem odprilike koliko para da nosim tamo?
Pozdrav

Offline GoranKac

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Upravu si, to mi je jedna velika mana, puno srljam i brzam, valjda kako mi je u zivotu sve "trci, ne daj", preraslo mi u gadnu naviku  :smack:
Evo u pon. mi je preliminarni, nadam se da ce sve proci u najboljem redu.Strebam vec 2 sedmice o raznim predjelima, jelima itd...cak sam stajao satima ispred ogledala i pricao, samo da poboljsam samopouzdanje, javljam  vam se poslije inervjua.
PS.Jesu skupi taksiti u Beogradu?I zna li iko koliko je prenociste u tom Hotelu gdje se odrzava intervju, da se orijentisem odprilike koliko para da nosim tamo?
Pozdrav

Samo opusteno druze i sve ce biti ok.
Veruj mi svi smo mi stajali kuci ispred ogledala i ispitivali sami se a ukucani nas samo gledali i krstili se  :haha: !!
Deru taksisti po Bg. Bolje ti je bus jeftiniji a skoro ispred samog hotela je stanica a preko puta je za nazad. Po meni nikako sesti u taksi u Bg  :neceici: !!
Kolko se secam kada smo mi imali trening cena je bila 1000-1500 din/noc. Bilo je njih 4-5 za vreme treninga spavalo u njemu posto su bili iz Hrvatske i unutrasnjosti Srbije pa nije bas bilo lako putovati 5 dana svaki dan. Pitam ja jednog druga sto je bio u njemu kakve su sobe a on kaze : Pa onako su, malo prokisnjava!!

zzz

Offline Poligota

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Samo opusteno druze i sve ce biti ok.
Veruj mi svi smo mi stajali kuci ispred ogledala i ispitivali sami se a ukucani nas samo gledali i krstili se  :haha: !!
Deru taksisti po Bg. Bolje ti je bus jeftiniji a skoro ispred samog hotela je stanica a preko puta je za nazad. Po meni nikako sesti u taksi u Bg  :neceici: !!
Kolko se secam kada smo mi imali trening cena je bila 1000-1500 din/noc. Bilo je njih 4-5 za vreme treninga spavalo u njemu posto su bili iz Hrvatske i unutrasnjosti Srbije pa nije bas bilo lako putovati 5 dana svaki dan. Pitam ja jednog druga sto je bio u njemu kakve su sobe a on kaze : Pa onako su, malo prokisnjava!!

zzz

Drug mi zivi tamo u Dorcolu, samo njega znam tamo pa sad gledam raznorazne linije kako stici do "Centrala"  :) Pa ako je toliko nije uopste skupo, ja sam mislio da te jedna noc izadje 40 e prenociste?  ""]]

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Drug mi zivi tamo u Dorcolu, samo njega znam tamo pa sad gledam raznorazne linije kako stici do "Centrala"  :) Pa ako je toliko nije uopste skupo, ja sam mislio da te jedna noc izadje 40 e prenociste?  ""]]

Za prenociste ne znam, ali taxi me je oderao zadnji put, 15E od aerodroma do Balkanske ulice... pa vi vidite...

A zasto si ti ucio neka predjela ako hoces u Bar Department? :O

Offline Poligota

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Za prenociste ne znam, ali taxi me je oderao zadnji put, 15E od aerodroma do Balkanske ulice... pa vi vidite...

A zasto si ti ucio neka predjela ako hoces u Bar Department? :O

Pa ja sam ti brate stvoren za Bara, ali tek na ljeto ce biti intevju za Bar a ja stvarno vise ne mogu cekati, daj sta das, jer realno ovde u clubu gdje radim, em sto radim nekad i po mjesec  dana duple smjene, baksis, malo konobarski fazona sto se tice zeste i kafa i jedva na kraju izadjem sa 500 eura mjesecno.Zato ja ne razumijem ljude sto se zale na platu od 1200 dolara, kao mala im nesto  oT
Mislim da Buffet Steward isto nije losa pozicija i da je fino placena, a i ulazna na brod, izazova se ne bojim tako da BRING IT ON! :yahoo: