Posao u Inozemstvu > Agencije za posao u inostranstvu

Osjecki studenti za cetiri mjeseca u SAD-u zarade od 9.000 do 14.000 dolara

(1/1)

CEO:
http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=3&ID_VIJESTI=140914

aleksabl:
ne znam bas koliko je ovo istina.
imam mnogo prijatelja koji su isli na ove work and travel programe.. ko ubode satnicu vecu od 12 $ taj se smatra sretnikom.

Blade91:
Ja sam gledao puno za to Work and Travel preko agencije CCUSA... Istina, malo sam se prekasno sjetio pa mi je jedina opcija bila ići preko Placement opcije(sve ti sređuje agencija i posao i smještaj), to je nekih 200 eura više nego opcija di si sam pronalaziš posao. Ja sam već imao sve papire i sve sam ispunio, samo sam trebal uplatiti agenciji novce, ali... Pošto mi je New York bog bogova od grada htio sam tamo i ići radit, tak da sam poslao mail da mi pošalju listu poslova. Tu sam se razočarao jer svi poslovi su bili u ruralnim sredinama daleko daleko od bilo kakve 'civilizacije', najviše kaj sam videl je satnica bila 9 $ s tim da ti je onda 150 $ smještaj(na tjedan)... jednostavno mi to nije izgledalo isplativo, pogotovo zbog takve sredine... da mi netko ponudi volontiranje u New Yorku, sutra bi već bio na avionu, ali ovak...

murgavi92:
Drugarica dosla prije 15ak dana iz usa bila preko kouzona na work and travel... uzela 13000$za cetiri mjeseca pravila salate u restoranu kako sam skontao neko selo u planini... uplatila sebi odmor 10dana u new yorku i sad uziva u bosni sa keshom,  mlati sa novim iphonom 6+,  napucana i tako. Kaze da je radila po 17sati ali svaki minut placen.

Sent from my SM-A300F using Tapatalk

Navigation

[0] Message Index

Go to full version