Posao u Inozemstvu > Agencije za posao u inostranstvu

Diskusija o ostalim agencijama za posao u inostranstvu

(1/7) > >>

CEO:
Vjerujem da se na forumu okuplja dobar dio ljudi kojima nije najvaznije raditi na brodu, nego naci bilo kakav dobro placen posao u inostranstvu, pa otvaram ovu kategoriju, u kojoj ohrabrujem sve koji nesto znaju ili imaju vlastita iskustva, da napisu i objave ovdje.

Sef Foruma  :plovim:

Mitvuk:
Pozdrav svima,

pisem po prvi put pa da prvo kažem da mi se jako svidja forum pogotovu što su ovde ljudi iz cele bivše Jugoslavije i svi zajedno pokušavamo da pomognemo jedni drugima oko posla na brodu i u inostranstvu, kako bi  učinimo naše živote malo lepšim negde drugde kad već u našim zemljama na tom polju i ne ide baš dobro.

Voleo bih da čujem dali je neko imao neko iskustvo ili je nesto čuo o agenciji Agava iz Novog Sada, koja ima programe za sezonski rad u Grčkoj i Hrvatskoj, za ljude sa pasošima koji su na belej šengen listi a od skora i za Srpske pasoše kako im piše na sajtu (samo neznam dali to važi tek od 1 januara), znači dali je agencija OK, tj. nije prevara???

Još jednom, pozdrav :)

Walther:
Koliko ja znam Agava je registrovana firma, nisam siguran ali mislim da je moj poznanik radio preko njih jednu sezonu ''preko''. Pitacu ga sutra da mi potvrdi. Koliko se secam provizije im nisu toliko visoke a uslovi su prilicno ok

EX:
Evo i pronasao sajt i prosvrljao malo. koliko vidim Agava posreduje pri zaposljavanju na kruzere.


http://www.agava.rs/posao/ship.htm



*edit:

Evo pogledao jos malo po sajtu i mogu reci da nije losa solucija otici preko njih na par meseci raditi po EU kako bi se sakupio novac za odlazak na brod.

YoungOutlaW:
Da li je neko cuo za lika iz Rijeke koji vodi u Norvesku na platforme?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version