Posao u Inozemstvu > Agencije za posao u inostranstvu

Diskusija o ostalim agencijama za posao u inostranstvu

<< < (2/7) > >>

FlyFlyFly:

--- Quote from: YoungOutlaW on 24/February/2010 ---Da li je neko cuo za lika iz Rijeke koji vodi u Norvesku na platforme?

--- End quote ---

Čista prevara, ne postoji niti jedan legalni predstavnik platformi na Balkanu. Pre svega na platforme idu samo visokostručni i iskusni radnici. Apsolutno ne postoji mogućnost da neko bez dugogodišnjeg iskustva nađe posao na platformi a pogotovo ne preko posrednika. Kada kažem iskusni ne mislim iskusni u bilo kom poslu već iskusni npr. operator krana, bušač, zavarivač... Nemoj za džabe da gubiš vreme, 100% prevara

ayrtonsenna:
Evo da i ja dodam nesto: cuo sam od rodjenog brata mog prijatelja da agencija Wizantiana iz Beograda (sajt: http://www.wizantiana.co.rs/) organizuje letnje ugostiteljske poslove u hotelima u Grckoj sa placenom hranom i placenim smestajem.  :D

Plata se navodno krece 900 EU mesecno, zavisno od pozicije, a traze se i kuhinjski i restoranski radnici, ali o osoblje hotela (recepcionari, itd...).
Takodje mi je receno da se treba prijaviti sto pre zato sto letnja sezona u grckoj pocinje maja, znaci maja je odlazak. A sada se vrsi selekcija.

To je sve sto znam. :uzdravlje:

Ali najbolje i najsigurnije vam je je da pozovete agenciju pa pitajte, imate telefone na sajtu.

YoungOutlaW:
Znam ja fly da je to istina..Ali evo ti za primjer da i nije bas uvijek tako..Iz mog grada rade otac i sin u Nigeriji na platformi,otac je kapetan sin radi.. Oni su odavde odveli 3 obicnih momaka poput mene ali koji su imali hrvatske papire,tj.pasos. Ja sam jako dobar sa tim momkom koji je u Nigeriji,ali bez hrvatskih papira nista. Isto tako sam cuo da je lik iz Rijeke vodio u Norvesku,i znam covijeka koji je tamo,samo ne mogu doci u kontakt sa njim. U svakom slucaju,sve je pretezno prevara,ali kao sto vidis iz primjera,ne mora da bude tako no;;;

peanutz:

--- Quote from: ayrtonsenna on 24/February/2010 ---Evo da i ja dodam nesto: cuo sam od rodjenog brata mog prijatelja da agencija Wizantiana iz Beograda (sajt: http://www.wizantiana.co.rs/) organizuje letnje ugostiteljske poslove u hotelima u Grckoj sa placenom hranom i placenim smestajem.  :D

Plata se navodno krece 900 EU mesecno, zavisno od pozicije, a traze se i kuhinjski i restoranski radnici, ali o osoblje hotela (recepcionari, itd...).
Takodje mi je receno da se treba prijaviti sto pre zato sto letnja sezona u grckoj pocinje maja, znaci maja je odlazak. A sada se vrsi selekcija.

To je sve sto znam. :uzdravlje:

Ali najbolje i najsigurnije vam je je da pozovete agenciju pa pitajte, imate telefone na sajtu.

--- End quote ---
bogami, nije samo Grcka nego i Kipar, Lloret del Mar,  Mallorka, Venecija tj Lido di Jesolo... j**es telefon, sutra sam kod njih u kancelariji... :)

ayrtonsenna:
Samo napred, ali kao i uvek i za svaki posao vazi savet: bez zalitanja :uzdravlje: :uzdravlje:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version