Posao u Inozemstvu > Agencije za posao u inostranstvu

HRC International B.V ??

(1/3) > >>

Sux:
We’re in the global business of connecting the best possible employers with the best possible employees in the hospitality industry. We achieve this by establishing long-lasting relationships and never putting profits before people. In doing so, we rank among the world’s leaders in international hospitality training and career development.

http://www.hrc-international.com/

Naisao sam slucajno na ovu agenciju,i zanima me dali je netko imao iskustava s njima,navodno zaposljavaju i daju J1 vize,e sad nigdje ne pise koliko naplacuju svoje usluge,ne cini mi se kao prevara,posto je stranica konstantno aktivna,pod tim mislim da uploadaju stalno nove poslove,ali nije mi bas jasno dali je potrebno iskustvo za te pozicije ili se ide iskljucivo kao trainee...ako netko zna nesto bilo bi lijepo da podijeli... :)

borut:
Ja nisam išao preko njih, ali vijerujem da su legit jer sam se čuo i s njima. Evo ti jos nešto. www.h-g-r.com

Jedino sto većina tih agencija traži polog. No posao ti je skoro pa zagarantiran. Racunaj na to da ce ti plaća biti oko 8-10 dolara po satu.

uranus1802:
Moj prijatelj je otisao preko njih za US na J1 vizu

Sux:
a jel znas mozda koliko se placaju njihove usluge??

uranus1802:
pa klasika za J1 program od 150 do 400$ naplacuju agencije svoje usliuge, program kosta oko 3000$ sa sve osiguranjem, plus karta, plus za prvi mesec tamo = oko 5000$ sve ukupno

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version