Author Topic: Zakazivanje razgovora i obrada zahtjeva za taksu putem telefona?  (Read 1368 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CicaGlisa

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Imam jedno pitanje, jednu nedoumicu, da li iko moze da mi pomogne?

Stvari stoje ovako, moram da obnavljam svoju vizu, po drugi put i na sajtu americke ambasade sam odradila DS 160 aplikaciju, sve uredno istampala, ali nikako ne mogu da otvorim korisnicki nalog kako bih platila taksu i zakazala termin. Vidim da su nesto do 22. 5. ove godine taj sajt nadogradjivali i prosirivali... Ako vec ne mogu nalog da otvorim interesuje me da li je moguce sve to odraditi, platiti taksu i zakazati termin preko telefona? Da li iko zna to, da li je iko na takav nacin zakazivao? Na njihovom sajtu stoji da je to moguce odraditi i preko sajta i putem telefona, a i putem Skajpa. Ako iko nesto zna o tome neka napise, please drugari :moli: posto vec u ponedeljak planiram za Bg kako bih otpocela proces za vizu...

Offline lasmar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 198
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Princess Cruises

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Ja mislim da moras da pristupis nalogu da bi zakazala intervju,jer tamo dobijas instrukcije za placanje...ja sam ih juce zvala skype-om,lepo su mi sve objasnili,zovi ih,reci u cemu je problem,a ako obnavljas vizu postoji i mogucnost da je samo posaljes dhl-om