Author Topic: IT Computer Operator: potvrdu da sam primljen sam dobio popodne  (Read 3341 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Rimac

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Danas sam imao telefonski interview sa predstavnikom kompanije oko 20ak minuta na engleskom, pitao me o prijasnjem iskustvu, koju skolu sam zavrsio, spremnost na rad i sl. Radi se o poziciji IT operator. Poziv je bio u jutarnjim satima, potvrdu da sam primljen sam dobio popodne..

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Danas sam imao telefonski interview sa predstavnikom kompanije oko 20ak minuta na engleskom, pitao me o prijasnjem iskustvu, koju skolu sam zavrsio, spremnost na rad i sl. Radi se o poziciji IT operator. Poziv je bio u jutarnjim satima, potvrdu da sam primljen sam dobio popodne..

Čestitke :) Nije te baš puno pitao o tehničkoj strani posla, koliko sam shvatio? Jesi se preko Suzi prijavio?  :uzdravlje:
Once a sailor, always a sailor.

Offline Rimac

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Nije previse ispitivao o nekim mozebitnim situacijama osim jesam li sposoban brzo raditi i pod stresom.. ali bas nekakva praksa na brodu, nije pitao previse.. da preko Suzane sam to dogovorio..

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Nije previse ispitivao o nekim mozebitnim situacijama osim jesam li sposoban brzo raditi i pod stresom.. ali bas nekakva praksa na brodu, nije pitao previse.. da preko Suzane sam to dogovorio..

Super, jesi dobio informacije o ukrcaju vec..?
Once a sailor, always a sailor.

Offline Rimac

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Pitao me jesam li dostupan vec sredinom 11. mjeseca, ja mu odgovorio da dolazim sutra gdje treba :) on kaze javit ce mi se povratno dok obavi ostale razgovore.. i javio se popodne da sam polozio.. to bi trebalo znaciti da je ukrcaj polovicom studenog..

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Pitao me jesam li dostupan vec sredinom 11. mjeseca, ja mu odgovorio da dolazim sutra gdje treba :) on kaze javit ce mi se povratno dok obavi ostale razgovore.. i javio se popodne da sam polozio.. to bi trebalo znaciti da je ukrcaj polovicom studenog..

Super, jako brzo! I to telefonskim razgovorom. Ma prekasno sam saznao za to, posto nisam na Suzaninoj "mailing listi" :waiting:
Uslovi su zbilja dobri, ako je to sve sto pise istina.
Once a sailor, always a sailor.

Offline Rimac

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Super, jako brzo! I to telefonskim razgovorom. Ma prekasno sam saznao za to, posto nisam na Suzaninoj "mailing listi" :waiting:
Uslovi su zbilja dobri, ako je to sve sto pise istina.
Ja se nadam da je istina i da cu se snaci :)

Offline Mirem

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Ja se nadam da je istina i da cu se snaci :)

Čestitam Rimac  :uzdravlje: Moraš nam se javiti sa Mobyja, budući da se nitko nije javio a da zna nešto o toj kompaniji, ti ćeš biti prvi.  :)

Offline Rimac

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
a ne znam, sve to fino izgleda na papiru, ali ocito cemo biti prvi koji idemo tamo, i suzana je isto rekla da zeli full feedback na sve, pogotovo za ovu poziciju.. a vidjet cemo, javit cu vam sve kako je i sto je..

Offline Blade91

  • Registered
  • *
  • Posts: 232
    • View Profile
Kao prvo čestitke, jesi radio već na brodu prije kao IT? kolko je plaćeno ak se smije znati?

Offline Rimac

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Nisam prije radio kao IT na brodu, placa je 1600€ na papiru, navodno da placaju prekovremene sto po iskustvu u IT-u mogu reci da ce ih biti.. pogotovo ako si jedina takva osoba na brodu..

Offline Ana2510

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Nemojte plašiti sa sličnim pričama.. :hehe:
Ide netko u četvrtak na lječnički i rješavat pomorsku?