Author Topic: i ja sam primljena na poziciju ShorEx, sve je to super ako je to zaista tako  (Read 2578 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline lucyramone

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
i ja sam primljena na poziciju shorex,sve je to super ako je to zaista tako......zamisli da se razočaramo....uff a sad jedno pitanje,zna li netko nešto o plaćanju poreza i mirovinskog i zdravstvenog..... :-))))'

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
i ja sam primljena na poziciju shorex,sve je to super ako je to zaista tako......zamisli da se razočaramo....uff a sad jedno pitanje,zna li netko nešto o plaćanju poreza i mirovinskog i zdravstvenog..... :-))))'

Čestitam, kakvo si imala iskustvo i što su te pitali na "intervjuu"? :uzdravlje:
I znaš li išta o onom certifikatu o osposobljenosti u plivanju i veslanju?  :hmm:

Što se tiče mirovinskog i zdravstvenog, pretpostavljam da si obavezna sve plaćati jer gđa Suzi mora prijaviti tvoj ukrcaj na Lučku kapetaniju.
Once a sailor, always a sailor.

Offline lucyramone

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Kako sam radila već sličan posao za ATLAS u cruise ship departmentu a to im se svidjelo nisu me mnogo tlačili,pitali su me samo kakvog imam iskustva, zašto želim ići raditi za njih,s kakvim sam gostim radila i to je pretty much to...a ovaj certifikat možeš u bilo kojem ronilačkom klubu zatražiti.... to je sve što znam..mislim da se treba plivati i roniti pred njima...therefore bring a swimsuit  :)

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Što se tiče mirovinskog i zdravstvenog, ...

Što se tiče mirovinskog i zdravstvenog, Mrs/Miss Suzy je građanka države Hrvatske, i obavezna je (obvezatna  :giggle:) prijaviti svako posredovanje u zapošljavanju nadležnim institucijama.
U slučaju da to ne radi, nije zgodno da ju ovako javno cinkamo gorespomenutim nadležnim institucijama. Jer zna se kako prolaze cinkaroši  :pp:

Quote
i to je pretty much to...

nice blend  :giggle:  too much nice
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Joso1000

  • Registered
  • *
  • Posts: 130
    • View Profile
Kako sam radila već sličan posao za ATLAS u cruise ship departmentu a to im se svidjelo nisu me mnogo tlačili,pitali su me samo kakvog imam iskustva, zašto želim ići raditi za njih,s kakvim sam gostim radila i to je pretty much to...a ovaj certifikat možeš u bilo kojem ronilačkom klubu zatražiti.... to je sve što znam..mislim da se treba plivati i roniti pred njima...therefore bring a swimsuit  :)
Pred kime? Ovima u ronilačkom klubu ili kad dođeš na brod? 
Kakav je to certifikat? Prvi put čujem za to.
xxxxxxxxxxxxxxxxx

Offline Rimac

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Ma pred ovima iz ronilackog/plivackog kluba :)

Offline lucyramone

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
da,pred ovima iz ronilačkog,ali gle ako imaš kakvo poznanstvo ili vezicu da se sad baš en moraš skidat i plivat u krug bazena mislim da ne bi trebalo bit problema da ti to napiskaraju....   ;)

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Kako sam radila već sličan posao za ATLAS u cruise ship departmentu a to im se svidjelo nisu me mnogo tlačili,pitali su me samo kakvog imam iskustva, zašto želim ići raditi za njih,s kakvim sam gostim radila i to je pretty much to...a ovaj certifikat možeš u bilo kojem ronilačkom klubu zatražiti.... to je sve što znam..mislim da se treba plivati i roniti pred njima...therefore bring a swimsuit  :)

Hvala na odgovoru, Suzi je spominjala VESLANJE i plivanje, kakve veze ronilački klub ima s veslanjem? Neka, smislit ću nešto.
Once a sailor, always a sailor.