Author Topic: 05.07.2014. Beograd - Frankfurt - Orlando >>> Carnival Liberty  (Read 5963 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
prinče stiže ti gušter  :D
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Dobrodošao! :uzdravlje:

Kad smo kod guštera, juče sam bio prvi put na Arubi. Prvu iguanu kad sam video slikao sam je 5 minuta iz raznih uglova, misleći da mi se pružila retka prilika. Posle 50-ak metara video sam ih još 100. :rofl:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Tako sam ja odmarao na plaži Megan's Bay kada je isto to čudo protrčalo kraj mene i zaplivalo u moru.
Pliva kao alien u "Alien Resurrection".

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline radoznao1

  • Registered
  • *
  • Posts: 53
  • za..bi kera, ?uvaj se gazde
    • View Profile
prinče stiže ti gušter  :D

Samo da stigne   :yeah:

U euforiji sam još uvek. Nadam se da neće biti pomeranja, da je ovo definitivno.

Kad stignem, biće gubljenja po brodu, već mi je smešno  :rofl:

Dolazim s jednom Rumunkom iz ekipe sa intervjua, ona dolazi u BG.

Prince, za neki minut, imaćeš p.m.


Offline radoznao1

  • Registered
  • *
  • Posts: 53
  • za..bi kera, ?uvaj se gazde
    • View Profile
Dobrodošao! :uzdravlje:

Kad smo kod guštera, juče sam bio prvi put na Arubi. Prvu iguanu kad sam video slikao sam je 5 minuta iz raznih uglova, misleći da mi se pružila retka prilika. Posle 50-ak metara video sam ih još 100. :rofl:

Pokušao sam 2 x da ti pošaljem p.m.
U outboxu - prazno. Kao da nisam.  :waiting:

Adovao sam te na fejsu malo pre. Ja sam Nikola Matić .

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Dobio sam obe poruke. ::yes::

Treba u podešavanjima profila da uključiš čuvanje poslatih poruka ako to želiš. ;D

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia

Treba u podešavanjima profila da uključiš čuvanje poslatih poruka ako to želiš. ;D

 ::yes:: ... mada ne ohrabrujem, jer to mi ždere megabajte. Niko nikad ne briše poruke iz outboxa.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff
Dobrodošao! :uzdravlje:

Kad smo kod guštera, juče sam bio prvi put na Arubi. Prvu iguanu kad sam video slikao sam je 5 minuta iz raznih uglova, misleći da mi se pružila retka prilika. Posle 50-ak metara video sam ih još 100. :rofl:

 :rofl:

"It always seems impossible until it's done"

Offline radoznao1

  • Registered
  • *
  • Posts: 53
  • za..bi kera, ?uvaj se gazde
    • View Profile

Da se vratimo na naslov  +U+ Pisao si o svemu samo o temi nisi  :D

    
05.07.2014. Beograd - Frankfurt - Orlando >>> Carnival Liberty



Pretpostavljam da si poleteo sa Surčina, u koliko sati, koja avio kompanija, kada si stigao u Frankfurt, kada si se ukrcao u avion, koje kompanije... Kada si stigao u Orlando, šta dalje? Hotel ili direktno na brod? Koji hotel?

Sve, sve me zanima


P.S.
Prvo sam dobio mail da odštampam instrukcije za banku za plaćanje, sa sajta za vizu (regruterka CL me prijavila, sve popunila). A. mi je napisala da mi je LoE na putu ka meni, da ga očekujem svaki čas, u najgorem slučaju najkasnije stiže 20.
Uplatio u Intesi u Ruzveltovoj, skenirao, poslao mailom.
Zove kurir DHL, gde sam, kažem, od Vuka 200-tinak metara, on kaže, ja u Cvijićevoj, ja kažem, ja u ZIRI, on kaže i ja... Preuzmem LoE   :yeah:
Odmah javim mailom regruterki da sam preuzeo LoE a u međuvremenu stigao mail da 20. (sreda, prekosutra) očekujem detalje za intervju za vizu (najavili su da će biti 21. ili 22.).
U međuvremenu sam se fotkao (mada mi nije trebalo da uploadujem, regruterka je, kao što sam pisao, fotografisali su me u Atini). Neće se baciti.


Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Uuu, vidi guštera što ga sve zanima, i koje su boje bila sedišta u avionu i kako se prezivao kopilot i koliko godina je imala stjuardesa koja mi je služila ručak... :rofl:

Znam, znam kako ti je, sad si sav euforičan, a i pomalo u frci od nepoznatog. ;D

Putovanje k'o putovanje, navići ćeš se, kao autobusom da ideš do sela ili mora.
Let mi je bio ujutro, oko 6, svi avioni Lufthansini, ne sećam se kad sam se ukrcao u Nemačkoj, imao sam par sati između letova.
U Orlando sam stigao predveče po lokalnom vremenu, ispred zgrade sam sačekao prevoz do hotela, hotel je bio neki Renaissance Airport Hotel ili tako nešto... ali sve te detalje oko prevoza i hotela bi trebalo da dobiješ mejlom ili u istoj koverti kojom ti je DHL-om stigao LoE.

Svakako ćeš dobiti te informacije o hotelu pre puta, bez brige. I prevoz od aerodroma do hotela, a sutradan od hotela do broda je besplatan.

Offline radoznao1

  • Registered
  • *
  • Posts: 53
  • za..bi kera, ?uvaj se gazde
    • View Profile
Uuu, vidi guštera što ga sve zanima,

Šta ti ovaj CEO sve dopušta...  :wave:

(Nisam služio vojni rok, izvukao sam se na dve adrese...  ako se gušteri ovako osećaju, pristajem.)

Kad ne pišem srpski. Naravno, sve me zanima.
Najduže putovanje busom - do Atine na intervju, snabdeven klopom, vodicom a usput roštilj. (Najdalje putovanje, kolima do Marseja, avionom do Pule, Krka i Tivta, propisno spakovan  :rofl:)

Klopa, grickalice, voda? Znam, preživeću ali što da se patim ako baš ne moram.  :pop:

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Imaš i klopu i piće u avionu, naravno za dž. Na kratkom letu dobiješ samo grickalice, ne full obrok. A na prekookeanskom imaš 2 kompletna obroka. Ako se čekiraš online, možeš i da biraš vrstu obroka. I sedište.

Od pića imaš svašta, počev od mineralne vode, preko sokova, gaziranih i negaziranih, piva, vina, kafe, čaja...

Ako između letova imaš previše čekanja na aerodromu, onda ili kupi nešto ili možeš i da poneseš sa sobom neku čokoladicu ili tako nešto malo za instant utoljavanje gladi.

Ali ova priča se udaljava od teme koja je samo najava datuma putovanja i broda na koji se ide. ;D