Author Topic: Problemi sa vakcinacijom u ZG, kartona ni dokaza nemam..sta sad ??  (Read 2547 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline kristi

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
 Ja trebam napravit ljecnicki za Carnival, medutim  doktori u ZG me odbijaju vakcinirati/kazu da sam bila kao djete.
kartona ni dokaza nemam..sta sad ?? Jeli ima neko sa slicnim iskustvom??

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
Problemi sa vakcinacijom u ZG
« Reply #1 on: 19/October/2010 »
Ja trebam napravit ljecnicki za Carnival, medutim  doktori u ZG me odbijaju vakcinirati/kazu da sam bila kao djete.
kartona ni dokaza nemam..sta sad ?? Jeli ima neko sa slicnim iskustvom??

Pa zašto si se išla samoinicijativno cjepiti? 99,999% nas rođenih u Jugoslaviji smo primili ta najvažnija cjepiva kao bebe.
Odi samo na liječnički i nema frke. Mene nisu ni pitali za nikakav dokaz da sam primio cjepivo niti su me cjepili.
U najgorem slučaju će te cjepiti na liječničkom i to će ti naplatiti 150Kn.
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

Offline Dan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 354
    • View Profile
Re: Problemi sa vakcinacijom u ZG
« Reply #2 on: 19/October/2010 »
Ja trebam napravit ljecnicki za Carnival, medutim  doktori u ZG me odbijaju vakcinirati/kazu da sam bila kao djete.
kartona ni dokaza nemam..sta sad ?? Jeli ima neko sa slicnim iskustvom??


za dokaz predškolski dispanzer u mjestu rođenja, tj u njihovoj arhivi mora postojati knjižica  cijepljenja  i tamo je navedeno što si primila, iako kao što majstor kaže 99,99% svih u jugi su primili cijepivo kao klinci
ča je  život vengo fantažija

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Evo, a meni ne mogu nac karton i znam da sam cijepljena za sve i sad bi me oni ponovo svu izboli kao da budem sigurna. Besplatno ali ne da mi se trovat zbog njihove nepaznje.  U lijecnickom mi je doktor na pitanje o cijepivu napisao ; yes  :???: i sad se pitam kad dodjem na brod oce me trazit knjizicu da sam protiv svega cijepljena. Jedino imam upisanu zutu groznicu... je li imao itko problema s tim... ne da mi se tamo jos  s takvim glupostima zamarat...
audaces fortuna iuvat