Author Topic: Lekarski za princess od sada preko Norwegian Maritime Directorate form  (Read 10980 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline pobunjeni

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 78
    • View Profile
Pa to je vec ok, verovatno ce i meni reci da moze tamo. Pozdrav.

Offline pobunjeni

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 78
    • View Profile
Dobio sam negativan odgovor iz Napulja da nije moguce promeniti kliniku, jako bezobrazno od njih sto omugacavaju klinici da zaradjuje 150e na nama.


update: Zvao sam kliniku, uopste nisu na ovim brojevima telefona koji su mi dali jedva sam iskopao negde mobilni. Sestra koja mi se javila bila je jako bezobrazna i drska, moguce da nije zadovoljna zaradom koju dobijaja od nas. Pregled kosta 230e i sve se zavrsava za jedan dan. I ne rade test na drogu(to se dodatno placa).

Offline nina_dub

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
ja mogu da kazem da je na medicini zdravlja pravi haos! naime, za sifilis smo morali da idemo privatno, a kada su mi stigli rezultati za HIV umalo se nisam onesvestila zato sto je pisalo "molim ponoviti" !!! kada sam ih pitala sta im ovo znaci oni su mi rekli "ma,nama se desava da nam puknu epruvete a i trake su nam jako lose". zbog njih nisma mogla da spavam 2 noci da bi se ispostavilo kako imaju neki aparat - skrining - koji je star 100 god i da im se desava da kod nekih ljudi (koji su imali npr zuticu kao mali) ne mogu da ocitaju rezultat!!! razmilsljala sam da ih pitam za racun donacije, kako bi kupili novi aparat, ali sam se predomislila...jadna moja Srbija  :nono:
ps. nisam ni znala da ima privatna klinika kod koje moze sve to da se zavrsi...

Offline steff 189

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Ljudi evo sad sam dobio info od Limbe,da je ovo sa ovom privatnom klinikom totalna dezinformacija,naime dobila je mail iz Princessa danas u kome kazu da nema nikakvih promena i sve ostaje po starom i moze se raditi na novom Beogradu na Medicini rada ili kako vec. Tako da budite bez brige :)

Offline Angelinaa

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Pozdrav svima!
Posto sam od sestre (koja je trenutno u Italiji) dobila u zadatak da iskopam informacije o pregledu, podelicu ovde rezultate.
Njoj je potreban iskljucivo Norwegian medical, a sa Medicine rada joj ne priznaju papire.
Kao ovlascenu ustanovu su joj naveli Revidu.
Pozvala sam njih i saznala da je cena 160 EUR bez testa na droge.
Završava se u toku jednog dana i vazi 2 godine.
Eto, ocigledno noviteti u odnosu na ranije postove koje sam procitala.
Ako ce nekom znaciti ova informacija... :)

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Za P&O je oduvek morao taj Norveski sertifikat tako da sam ga ja morao raditi. Nisam siguran zasto je Princess promenio...
Inace, Norveski je priznat mnogo vise nego ovaj sa medicine rada. Primera radi, ja sam sada na treningu u Engleskoj i Akademija ne priznaje lekarski Medicine rada, ali su priznali taj Norveski...
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced