Author Topic: 16.02.2013. Carnival Cruise Line , Port Everglades -> Freedom  (Read 5274 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline epstrong

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Pozdrav rosie
Evo ja isto idem na Freedom ali mjesec dana iza tebe na istu poziciju kao i ti.... googlam i čitam po forumu ali nikako da naiđem na dobre informacije što se tiče naše pozicije
sretan put i možda se sretnamo na brodu
 :yahoo:
Seize the day, because life is too short to be wasted

Offline Moonlight

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Pozdrav rosie
Evo ja isto idem na Freedom ali mjesec dana iza tebe na istu poziciju kao i ti.... googlam i čitam po forumu ali nikako da naiđem na dobre informacije što se tiče naše pozicije
sretan put i možda se sretnamo na brodu
 :yahoo:


Pogledaj u pricama veterana, upitnik od star69 ima bar nesto  :)
"Ime nije ništa; ono što nazivamo ružom, slatko bi mirisalo i s drugim imenom ... "

Offline epstrong

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
hvala lion, jesam čitao sam , ali ne daje puno informacija, ali morati ču se izgleda zadovoljiti s time... još samo mjesec dana i budem znao više
...  :waiting:
Seize the day, because life is too short to be wasted

Offline rosie2507

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Ne brini čim se malo snadem javit ću se tu . Ako nista drugo prenijet cu ti informacije s collega :D
Bolje je napraviti pogrešku punom snagom svoga bića,nego pažljivo izbjegavati pogreške bojažljiva duha.Odgovornost znači prepoznati i zadovoljstvo i cijenu,izabrati na osnovi te spoznaje,a zatim živjeti s tim izborom bez zabrinutosti.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ne brini čim se malo snadem javit ću se tu . Ako nista drugo prenijet cu ti informacije s collega :D

 :clapping:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)