Author Topic: koji kokteli su najpopularniji na carnival brodovima????  (Read 13577 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline levykk

  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Jel se kome otvara kod Black Orchid, Bloody Mary?

Meni je tu zaštekalo, i ispod se ne prikazuje, a ovi video uratci iznad se dobro pokazuju  :-))))'

Pa stavio samo linkove, a ne embedded kao i gore...  :deda:
:run: :plovim: :run:

Offline joja

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
svaka cast za ovo :-))))'

Offline Collector604

  • Registered
  • *
  • Posts: 268
    • View Profile
Zivota vam...za sta sluzi ona metalna "kasika" na klipu pod nazivom B52 Cocktail  ""]]



 -()-
\\\\\\\"Reci mi jesi li skeptik,reci cu ti tko si\\\\\\\"

peanutz

  • Guest
Ova preko koje sipa pica? Pa on radi "building" koktela, preko kasike sipa da se tecnosti ne bi sjedinile, znaci - da bi koktel imao tri boje :)

Offline Collector604

  • Registered
  • *
  • Posts: 268
    • View Profile
Ma pretpostavio sam to,ali reko tecnost se razlije bez obzira na kasiku.Znaci pogrijesio sam malo  ::yes::


Thank you na odgovoru  :party:
\\\\\\\"Reci mi jesi li skeptik,reci cu ti tko si\\\\\\\"

Offline Charlie

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
  • ~ Drunkenness is nothing but voluntary madness ~
    • View Profile
Samo da ispravim, iako je dosta matora tema, to o cemu peanutz prica je layering, a ne building. U layeringu se razdvajaju sastojci, dok se u buildingu sipa jedan sastojak preko drugog (uglavnom preko leda). Koktel moze biti shaken, layered, built (kada sejkujete prvo ga bildujete) ili blended. ;)

Ovaj cova je jedan od mojih najboljih izvora za koktele:

http://www.youtube.com/user/everydaydrinkers
11.06.2012 Provera Engleskog preko Skype-a: Check, 15.06.12 Preliminarni intervju: Check, 1.11.12 NCL Glavni intervju:Check, Medical - 27.09.13 - In Progress, 14.10.13 Ship out date - In progress