Author Topic: Koje je minimalno znanje da bi dobila Bar Stewardess?  (Read 4249 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Brigita23

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Cao ljudi!
Juce sam bila kod Safe Cruise, gde mi je proveren engleski i nesto znanje vezi navedenog u mom CV-ju.
Ivan mi je preporucio poziciju za Bar Stewardess ili za Ass. Buffet St. rekao je da se odlucim koju bi poziciju, i da sve zavisi od mene koliko mogu i znam da se pripremim.
Ako vec mogu birati naravno isla bi za Bar St., pa me intereuje koji je minimalno znanje da bi dobila tu poziciju.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Pa piše kod njih na stranici:

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Traxx

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
hmm, pa bar stewardess nije konobarica u baru  ""]]

Realno za bar stewardess treba ti basic english i volja da radis 10 sati x 7 dana u tjednu  b00/

Tecno znanje engleskog i poznavanje internacionalnih pica je za bar waitress.
Posao i život na brodu su super ... ako se izboriš za posao koji voliš i/ili želiš raditi. U suprotnom je mučenje i križanje dana na kalendaru.

Offline Inkognito

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 147
    • View Profile
Bar stewardess je isto sto i waitress na Princesu,tako da poznavanje koktela i internacionalnih pica igra veliku ulogu.

Samo ti nauci desetak koktela,osnovno o viskijima,rumu,tekili,vodki itd. i nemas brige.
Karma is a bitch,don't be an ass !

Offline Brigita23

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Zato sam i ja malo zbunjena, drugacije pise na njihovom sajtu i drugacije su mi rekli u agenciji za tu poziciju....

Offline Traxx

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
A cekaj na koju kompaniju te misle poslat?

Jer da, nije na svakoj isto...ovo sto sam ja rekao vrijedi za Carnival
Posao i život na brodu su super ... ako se izboriš za posao koji voliš i/ili želiš raditi. U suprotnom je mučenje i križanje dana na kalendaru.

Offline Brigita23

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Za Princess, preko Safe Cruisa bi isla, i ako dobro znam oni samo Princess salju....

Offline boksi

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Bar stewardess je isto sto i waitress na Princesu,tako da poznavanje koktela i internacionalnih pica igra veliku ulogu.

Samo ti nauci desetak koktela,osnovno o viskijima,rumu,tekili,vodki itd. i nemas brige.
sa desetak koktela  neces nisto postici ja sa 70  pa nece da me puste nego mi daje bar utility

Offline Inkognito

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 147
    • View Profile
Re: Koje je minimalno znanje da bi dobila Bar Stewardess?
« Reply #8 on: 04/September/2014 »
Ma nemoj, a kako sam ja onda dobio poziciju bar servera iz prve za Celebrity i evo radim tu poslednjih 5 meseci :D .A mogu ti reci da sam jedva znao 10 koktela kad sam dosao.Sad je vec druga prica.A sto tebi nude bar boy poziciju ne znam, ali bih ti preporucio da je ne prihvatas i da se potrudis da dobijes visu poziciju.
Karma is a bitch,don't be an ass !