Author Topic: BLA, BLA, BLA,...  (Read 412866 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline okibgd

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 57
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #525 on: 20/June/2008 »
Ljudi cuo sam se sa sakom nema jos novosti , cim sazna zove nas .
Ljudi ajde malo sa nasim kukanjem i nervozom da iskuliramo ,
 jer se neko zalio saski da mnogo kukamo i da smo nezadovoljni i da je pljujemo .


ma ko bre kuka sta ti je,ljudi su samo nestrpljivi,sto je razumljivo,nema njoj ko sta da prica,pa ima i ona internet,moze da ode na bilo koji forum i da vidi sve sto je interesuje a verujem da ona otprilike zna ko je to pljuje :-))))'

brtate to sam i ja njoj rekao . da pricao samo o nezvesnosti .
Dok je ovaca bice i vune . (OVCE SU ZA SISANJE ) Stara poslovica

Offline kiza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #526 on: 20/June/2008 »
ma ko bre kuka sta ti je,ljudi su samo nestrpljivi,sto je razumljivo,nema njoj ko sta da prica,pa ima i ona internet,moze da ode na bilo koji forum i da vidi sve sto je interesuje a verujem da ona otprilike zna ko je to pljuje :-))))'

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #527 on: 20/June/2008 »
Caos....E za tu pricu za Skily sam i ja cuo a potekla je nazalost od ljudi koji su bili 10og na intervju i nisu imali pojma engleski, ili su otislli ranije pa im je uvek neko drugi kriv.... A Skila postoji 30 i kusur godina...... Momci sta da vam kazem , polako samo, samo strpljenja...... Misli nije nikom elako aki kada smo vec dosli dovde p aizdrzacemo do kraja zar ne...... Malo bleje, malo fudbala i prodje vreme...  :uzdravlje:
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

reuf

  • Guest
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #528 on: 20/June/2008 »
http://de.youtube.com/watch?v=IEb8_KVbycs&feature=related

ovo me asocira na poslednji intervju...

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #529 on: 20/June/2008 »
Evo ovo sam upravo dobio od gospodje Aleksandre ovo je prvih cetvoro koji idu za Skilu, ostasli malo strpljenja, trebalo bi od ponedeljka da stinge jos vesti......  :hekla:


Dear Alexandra,
 
Following  first list from first list of accepted candidates as I promissed:

    * Mr. Mirza Mujic on 02nd August on Swiss Gloria as waiter, embarkation in Passau
    * Ms. Kristina Kobilarova on 03rd August on Swiss Ruby as housekeeper, embarkation in Budapest
    * Ms. Ksenija Djuricin on 22nd August on Swiss Diamond as laundry lady, embarkation in Amsterdam
    * Ms. Mina Cvijic on 24th August on Swiss Emerald as housekeeper, embarkation in Budapest

 
For following 4 persons I will make the contract which you will receive by the end of next week in order to apply for the visa, after them I will send you rest lists.
Please, informed the rest of accepted candidates that is just FIRST list AND THEY MUST BE A PATIENT and stop calling us and you non-stop!!!
 
Have a good weekend,
Sander


Da li je moguce, vikend prodje i da niko nista ne napise novo barem u ovom temi!? P a jeste li zivi ljuidi !/ Sta se radi ? Sutra je novi dan pa cekamo dalje.....   :uzdravlje:
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline kiza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #530 on: 23/June/2008 »
pa sta da kazemo,svaka cast ljudima koji su na spisku,znaju kad idu i kraj price,jedino mi je malo cudno sto tako malo ljudi ide i to dosta kasno, u avgustu ali ajde videcemo +U+
 alo ljudi ne spavajte... :tuctuc:

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #531 on: 23/June/2008 »
Pa i ja sam na spisku ali i dalje cekam , nadam se najboljem i da cu uskoro otici ali veruj mi bilo bi mi mnogo lakse kada bih znao datum pa nek je i u avgustu ali znam cekam avgust..... Kizo jel ides na Strand danas?  :yahoo:  :uzdravlje:
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline kiza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #532 on: 23/June/2008 »
Pa i ja sam na spisku ali i dalje cekam , nadam se najboljem i da cu uskoro otici ali veruj mi bilo bi mi mnogo lakse kada bih znao datum pa nek je i u avgustu ali znam cekam avgust..... Kizo jel ides na Strand danas?  :yahoo:  :uzdravlje:
ma kakav strand gledaj koja je vrucina,treba da se onesvestim negde pa da ne odem na brod... :sprda:

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #533 on: 23/June/2008 »
hahaahahahah ma ja bih ipak otisao i reskirao jer tamo sta sve covek moze da vidi , to je strasno....  :sprda: Docicu sada u petak za Novi Sad zbog faxa pa cu malo prosetati po gradu da vidim one nevaljalice.....  :uzdravlje:  :D
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #534 on: 23/June/2008 »
Znaci mene ne bi zvao druze moj da idem ozajedno po nevaljalice hiihhh :(  :sprda: :tuctuc: :tuctuc:  :uzdravlje:   ojhaaaaaaaaaa
.

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #535 on: 24/June/2008 »
A nije tako, pa bez tebe nista  ne bi bilo.......  :D Lapiduse jel ides ti na bazen malo !?  :sprda:  :uzdravlje:  :yahoo:
 jel ima tamo nekih lepih nevaljalica  :tuctuc: xaxax  :yahoo: pozzzzzzzzzzzzzzzzz
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #536 on: 24/June/2008 »
Ovde ima nevaljalica na izvoz hihihi kad pristane brod u CG ima da ih odma kidnapujemo :uzdravlje: :sprda: :sprda: :uzdravlje: :yahoo: oT
.

Offline The Killers

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #537 on: 24/June/2008 »
Jel mozda netko zna kako se krecu cijena nekretnia na karibima
gdje je najjeftinije, a gdje najskuplje

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #538 on: 24/June/2008 »
jeftino ali daleko  :banana:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline kiza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #539 on: 26/June/2008 »
ljudi ima li sta novo? +U+