Author Topic: BLA, BLA, BLA,...  (Read 412909 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

AntaSD

  • Guest
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #585 on: 17/July/2008 »
:run: Carnival Miracle  :run:

J_Miss

  • Guest
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #586 on: 17/July/2008 »
Pozdrav ljudi! oT
Ja putujem ujutru na golden pricess,sta da vam kazem puno srece,i meni ce trebati verujem.Cim se sredim pisem vam  :plovim:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #587 on: 17/July/2008 »
Pozdrav ljudi! oT
Ja putujem ujutru na golden pricess,sta da vam kazem puno srece,i meni ce trebati verujem.Cim se sredim pisem vam  :plovim:

sretno!  :plovim:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline PoP ZmaY

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #588 on: 18/July/2008 »

Ja putujem ujutru na golden pricess,


sretno... i javi se kal mpzes   :-))))'

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #589 on: 18/July/2008 »
Cestitam i tebi J_MIss..... Sta da vam kazem osim SRECNO!!!!!!
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

AntaSD

  • Guest
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #590 on: 18/July/2008 »
Poz Kizo...... Evo tu smo ..... Anto cestitam!!!
Hwala ti brate  :uzdravlje:
Nadam se da cesh i ti uskoro  ;D

Offline kiza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #591 on: 18/July/2008 »
Poz Kizo...... Evo tu smo ..... Anto cestitam!!! Koliko ja znam Kizo od konobara je samo dobio Mujic Mirza iz Sarajeva i on govori nemacki pa je brze dobio a mi ostali cekamo jer ima samo 2 broda gde se prica engleski( govorim za Skilu) pa sad videcemo....Juce sam opet dao Aleksandri podake za neku drugu kompaniju pa sada videcemo...Iskreno se nadam necemu uskoro jer cekam bas bas dosta...... Sta ima kod tebe? pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :plovim:
a dobro hvala to me je interesovalo.kod mene nista posebno,smorio sam se od cekanja ali se nadam da ce se isplatiti...kad-tad..  -()-

Offline Dreamer

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #592 on: 18/July/2008 »
Da li netko kojim slucajem zna kolika je cijena avionske karte iz Zagreba za Miami?
Naravno, ako da - gdje se kupuje povoljno?

Hvala unaprijed :)

Offline Klo

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #593 on: 19/July/2008 »
agencije uzimaju oko 500 eura za kartu do miami-ja i aerodromske takse. Oni ti kupuju kartu.

evo ti nekih linkova ako ba[ sam kupuje

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #594 on: 19/July/2008 »
Anto srecan put  :uzdravlje:
.

AntaSD

  • Guest
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #595 on: 20/July/2008 »
Hwala brate  :banana:
Nadam se da me nece zaj****i za wizu  ???

joy-agency

  • Guest
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #596 on: 20/July/2008 »
Za Antu
         Pre svega cestitam ! :run:
              Posto ides na okean, treba ti USA viza, logicno.
         Prvo kupujes kod za vizu u Reiffeisen banci, ponesi pasos sa sobom tom prilikom, zatim posle 24 casa zoves naznacen broj koji su ti dali i zakazujes termin u Ambasadi. Kad ga dobijes, odlazis tamo i predajes sve papire i oni ti kazu kad da dodjes po vizu, ( koja kosta 131 usa dol. ). pre toga popunjavas on-line sa njihovog web-sitea aplikaciju, koju stampas i nosis sa sobom u ambasadu. Razlog da ne dobijes vizu moze biti jedino ako si vec bio odbijen ranije kod njih iz nekog ozbiljnog razloga ili si ne daj boze deportovan iz USA pre.
         Od papira ti treba ta prijava, fotografije 5x5, ugovor sa broda, pasos i kopija pasosa.Obrasci koji se popunjavaju on-line su 156 i 157 u sekciji non imigrant visa.

         Za recne brodove, treba ti pasos, kopija pasosa, 3 redovnog format fotografije, ugovor i kosta 60 eur. u pitanju je radna shengen viza.Dolazis ujutru u Ambasadu ( Nemacku, zasto? zato sto se vize kasnije produzavaju sa broda, nevracas se u zemlju, produzavaju se u Passau, Nemacka i gotove su za 15 min. ), brojevi se izdaju od 7-9, kad dobijes broj, vracas se nazad u ambasadu, u medju vremenu odes do agencije pored ambasade koja ti ispuni sve papire KAKO TREBA, i onda ih predajes na salteru za mornare, vracaju ti pasos UVEK, ali samo za recne brodove je to slucaj, za okean ne, onda ja " jasim" moje kologe i dobijas vizu ne za par nedelja nego, za 7-10 dana, nekad i pre. Kad vam javim da je viza gotova, odlazite rano ujutru, predajete tamo pasos i onda kao i svi, cekate u redu da vam stave vizu u pasose i smoreni idete kuci, pakujete se i letite na brod.

Offline kiza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #597 on: 20/July/2008 »
Za Antu
         Pre svega cestitam ! :run:
              Posto ides na okean, treba ti USA viza, logicno.
         Prvo kupujes kod za vizu u Reiffeisen banci, ponesi pasos sa sobom tom prilikom, zatim posle 24 casa zoves naznacen broj koji su ti dali i zakazujes termin u Ambasadi. Kad ga dobijes, odlazis tamo i predajes sve papire i oni ti kazu kad da dodjes po vizu, ( koja kosta 131 usa dol. ). pre toga popunjavas on-line sa njihovog web-sitea aplikaciju, koju stampas i nosis sa sobom u ambasadu. Razlog da ne dobijes vizu moze biti jedino ako si vec bio odbijen ranije kod njih iz nekog ozbiljnog razloga ili si ne daj boze deportovan iz USA pre.
         Od papira ti treba ta prijava, fotografije 5x5, ugovor sa broda, pasos i kopija pasosa.Obrasci koji se popunjavaju on-line su 156 i 157 u sekciji non imigrant visa.

         Za recne brodove, treba ti pasos, kopija pasosa, 3 redovnog format fotografije, ugovor i kosta 60 eur. u pitanju je radna shengen viza.Dolazis ujutru u Ambasadu ( Nemacku, zasto? zato sto se vize kasnije produzavaju sa broda, nevracas se u zemlju, produzavaju se u Passau, Nemacka i gotove su za 15 min. ), brojevi se izdaju od 7-9, kad dobijes broj, vracas se nazad u ambasadu, u medju vremenu odes do agencije pored ambasade koja ti ispuni sve papire KAKO TREBA, i onda ih predajes na salteru za mornare, vracaju ti pasos UVEK, ali samo za recne brodove je to slucaj, za okean ne, onda ja " jasim" moje kologe i dobijas vizu ne za par nedelja nego, za 7-10 dana, nekad i pre. Kad vam javim da je viza gotova, odlazite rano ujutru, predajete tamo pasos i onda kao i svi, cekate u redu da vam stave vizu u pasose i smoreni idete kuci, pakujete se i letite na brod.
viza za recni kosta 60e,jel to ulazi u onih 410e ili se posebno placa

joy-agency

  • Guest
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #598 on: 20/July/2008 »
Da ulazi u onih 410 eur Zoki :)

AntaSD

  • Guest
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #599 on: 20/July/2008 »
Za Antu
         Pre svega cestitam ! :run:

Hwala  :D