Author Topic: BLA, BLA, BLA,...  (Read 414161 times)

0 Members and 11 Guests are viewing this topic.

Offline kiza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #495 on: 17/June/2008 »
e je*iga ja mislio neki vazniji spisak... Malo nas ovaj mr Bont keca onako sitno... :tuctuc:

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #496 on: 17/June/2008 »
Ziv sam ziv ti bi da me u zemlju oteras pre vremena  :sprda: hihihihhhi.
Vidim da  ubacujes spiskove a mene nigde  hiiihhhihih 
.

Offline okibgd

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 57
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #497 on: 17/June/2008 »
Konacno dosao je i taj dan, verujem da cemo do veceras saznati nesto vise.... Oki samo polako I ti I Kiza cete proci......   :yahoo: Aj Boze pomozi   :uzdravlje:

 Brate ni ja nemogu da docekam vise . poludecu od nezvesnosti . kizo ako se cujes sa sasko napisi sta je rekla , mene je vise blam da je zovem . krle hvala na lepim recima . Dali ti je stigao ugovor od scylle ?
Dok je ovaca bice i vune . (OVCE SU ZA SISANJE ) Stara poslovica

Offline kiza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #498 on: 17/June/2008 »
Ej cuo sam se sa Saskom.Kuvari su specificni oni uvek poslednji saznaju.Postoi ta neka zena iz Scylle koja ce zvati sve kuvare koji su prosli.Tako mi je rekla Saska.Cekamo ..... =""

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #499 on: 17/June/2008 »
Pozzzz  :) Ma kakvi LApiduse ti si moj prijatelj,pa ko ce da cuva brod ako neces ti !?  :sprda: Oki brate moj ti i Kiza ste izgoreli kao licna   :uzdravlje:  :D Vi cete da izludite ako ovo potraje jos neki dan  :uzdravlje: Ja sam se malo pre cuo sa Aleksandrom i za sada nista, cekam kao i svi ostali ,valjda ce sutra,prekosutra biti nekih lepih vesti......... pOZ drustvo  :uzdravlje:
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #500 on: 17/June/2008 »
Naravno Krle brate moramo da cekamo pravo da ti kazem ne cimam se tolko sta bude bude .E kad cemo u Balkan da popijemo koju?  :uzdravlje: :uzdravlje: :uzdravlje:  hhihihi 
 :yahoo:
.

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #501 on: 18/June/2008 »
Ma polako bice kada bude bilo , mi smo uradili sta smo mogli i sada vise na nije na nama, na nam je samo da cekamo.....  :uzdravlje:   :uzdravlje:  A pice , pa kada god hoces , mada bi mogli da odemo negde gde je za nijansu ili dve jeftinije  :sprda:  :uzdravlje: poz Lapiduse.....
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline okibgd

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 57
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #502 on: 18/June/2008 »
Brate ja sam vec izgoreo , nemogu da verujem da ovoliko terba . pozdrav sima
Dok je ovaca bice i vune . (OVCE SU ZA SISANJE ) Stara poslovica

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #503 on: 18/June/2008 »
Ljudi ne vidim mihajla ... pobjegao mi je ispod radara ...  -()-   

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline kiza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #504 on: 18/June/2008 »
Juce je u Novom Sadu pristao Swiss Emerald.Ceo dan je bio u luci,brod izgleda ekstra,penzioneri uzivaju u carima broda,boli ih uvo...
  Nadam se da cemo i mi uspeti da ga vidimo iznutra...

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #505 on: 18/June/2008 »

[/quote]




Hahahah Sefe .......  Ljudi ja sam se nadam da ce me probuditi telefonski poziv sa nekim novostima ali nista ostaje nam samo da cekamo  :hekla: Kizo ti si iz Novog Sada? Oki spremi lazanje, dolazim, posto se ovo cekanje oduzilo....  :uzdravlje:  :sprda:  :uzdravlje:   :uzdravlje:   :uzdravlje:   :uzdravlje: :uzdravlje:   pozzzzzz


Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline kiza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #506 on: 18/June/2008 »






Hahahah Sefe .......  Ljudi ja sam se nadam da ce me probuditi telefonski poziv sa nekim novostima ali nista ostaje nam samo da cekamo  :hekla: Kizo ti si iz Novog Sada? Oki spremi lazanje, dolazim, posto se ovo cekanje oduzilo....  :uzdravlje:  :sprda:  :uzdravlje:   :uzdravlje:   :uzdravlje:   :uzdravlje: :uzdravlje:   pozzzzzz



i ja se nadam nekim lepim vestima ali nista... iz BG sam ali vec tri god zivim u NS
                      smara ovo cekanje do jaja +U+

Offline tsunami1984

  • Registered
  • *
  • Posts: 302
  • BANNED
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #507 on: 18/June/2008 »
Eh ljudi sta da vam kazem za cekanje :)
Zamislite kako je tek meni bilo, u 1. mjesecu mi je javljeno da idem u 29.06., e da tek vidite koja je to borba s cekanjem :)
Medjutim evo primaklo se to i, vrijeme prolazi brzo tako da ne sekirajte se nista :) Ko ceka doceka :)

@Sefe, mihajlo je neki dan bio na MSN al kad sam mu se obratio nije odgovorio, mozda nije bio pri racunaru ili se nije izlogovao
na msn, ili je pak kod kuce ostavio da se automatski pali njegov msn kad se upali PC :)

Jos  11 dana ljudi, da ne povjerujes :) Carnival Imagination pozicija fotografa :) Ako ima ko da ce tamo neka se javi :)

PozZ :)

Offline kiza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #508 on: 18/June/2008 »
Eh ljudi sta da vam kazem za cekanje :)
Zamislite kako je tek meni bilo, u 1. mjesecu mi je javljeno da idem u 29.06., e da tek vidite koja je to borba s cekanjem :)
Medjutim evo primaklo se to i, vrijeme prolazi brzo tako da ne sekirajte se nista :) Ko ceka doceka :)

@Sefe, mihajlo je neki dan bio na MSN al kad sam mu se obratio nije odgovorio, mozda nije bio pri racunaru ili se nije izlogovao
na msn, ili je pak kod kuce ostavio da se automatski pali njegov msn kad se upali PC :)

Jos  11 dana ljudi, da ne povjerujes :) Carnival Imagination pozicija fotografa :) Ako ima ko da ce tamo neka se javi :)

PozZ :)

jeste,ali si ti znao da ides,a mi nemamo pojma da li idemo ili ne pa nas to iscekivanje smara +U+

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #509 on: 18/June/2008 »
U pravu si Kizo, covek iam tadum i ceka, a mi cekamo ovako pa ko zna ..... Svi se nadamo najboljem zar ne? E pa Kizo bio sam u petak do Novog Sad tj do Kamenice da uplati za polaganje prijemnog na FABUSU-u planiram da se preselim u Novi Sada ali naravno posle broda, grad je exstra.......  :uzdravlje:
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !