Author Topic: Nemojte da ?ekate 100 godina na odgovor i ukrcaj, zovite kompaniju telefonom!  (Read 17616 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline IVAN DIREKTOR

  • Registered
  • *
  • Posts: 188
    • View Profile
Vredjam te sto kazem da iznosis netacne informacije ovdje i da se ovdje ponasas kao da znas o poslu na kruzerima, a ne znas NISTA. Ja tebe ne smijem da vredjam a ti meni mozes da pretis i da me upozoravas, samim tim pokazujes svoj karakter. :rofl:
A ljudi su vec dali misljenje o tome da li treba kontaktirati kompaniju i odgovor je NE.  Ja sam sasvim argumentovao svoju pricu i rekao sam da ce kompanija da uputi ljude na Napulj, Napulj ce da uputi ljude na agenciju, tako da od zivkanja nemas vajde. Naravno da nema veze da li si radio na kruzeru, forum i postoji da se ljudi bez iskustva informisu, ali nemoj da se ponasas kao da znas puno o tome i da pricas o stvarima o kojima nisi upoznat, jer pogresno informises ljude. A ti nastavi da siris nebuloze.  :uzdravlje:

Ne pretim ti nego te upozoravam. Ne vređaš me zato što kažeš da iznosim netačne informacije nego kad kažeš da sam pametnjaković i "da se opet javljam". Što, jel ćeš ti možda da mi zabraniš da se javljam? Šta si ti ovde? Kapetan bele lađe? I opet se svađaš sa svima a to je loše.

I ponovo iznosiš stare mantre kako se ja pravim da sve znam a ne znam ništa. A niti je tačno da se pravim da sve znam niti je tačno da ne znam ništa. Uvreda je takođe kad mi kažeš da pišem nebuloze! NEMOJ DA ME VREĐAŠ i nemoj da me napadaš! Ako ćeš da pišeš ovde, piši normalno a ako ćeš da vređaš i provociraš, zaobiđi i mene i ovu temu!

I nije tačno da uopšte ne treba zvati kompaniju! Princ je lepo rekao da postoje slučajevi kada treba zvati kompaniju a to je kada apliciraš preko kompanije, kada dođeš do faze ukrcaja tj. čekanja na ukrcaj kao i kad te ima u bazi podataka kompanije kao npr. kad si već radio kod njih...

I to je upravo i cilj ove teme, da razmotrimo sve mogućnosti i da vidimo kada, da li, kako i u kojim slučajevima (predugog čekanja) treba zvati kompanije a kada ne.
Немој да ми плачеш на кућноме прагу, врата ће да ми у'вате влагу!  :yahoo:

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Kada mi neko napise ''zadnji put te upozoravam'' ja to shvatam kao pretnju, a i svaki iole normalan covjek ce da shvati kao pretnju. Ja sam rekao sta mislim i ti nemas pravo da mi kazes da zaobilazim ovu temu.
A i Princ sam ti je rekao da ne treba zvati kompaniju, ali tvoj mozak izgleda ne moze da svari tu informaciju, a i krivo ti je sto su se svi ljudi slozili sa mnom da ne treba zvati kompaniju.
Tako da prijatelju pomiri se sa svojim kompleksima.  :uzdravlje:
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff
Ivan Direktor da te odmah ubijem u pojam - kao maser ćeš se jako teško ukrcati....  :D

"It always seems impossible until it's done"

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Sa ovakvim stavom i razmisljanjem ''ja sve znam, imam zivotno iskustvo'' ce jos teze da se ukrca.  +U+
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline Brooks

  • Registered
  • *
  • Posts: 71
    • View Profile
 :pop: vidim ovo se pretvorilo u youtube komentare.

Ovo je jedan od najslikovitijih prikaza : 
Radnici = skladište uglja.
Brodovi = kotlarnice.
Agencije = utovarivači.
Kompanije = uprava toplane.

Grumeni uglja se međusobno bune i zapitkuju kad će oni doći na red da izgore u kotlu. Po kom to kriterijumu utovarivači biraju grumene? Kome iz uprave da se jave da se raspitaju za svoj status?

Realnost? U kotao ćeš kad te zagrabi lopata. A lopata grabi kad treba da se naloži vatra.

Dotle si samo jedan grumen uglja u gomili uglja i vodiš se u upravi kotlarnice zajedno sa svima kao "2 tone uglja", a ne kao stavka na spisku pojedinačnih grumena.
  ::yes::

Offline IVAN DIREKTOR

  • Registered
  • *
  • Posts: 188
    • View Profile
Kada mi neko napise ''zadnji put te upozoravam'' ja to shvatam kao pretnju, a i svaki iole normalan covjek ce da shvati kao pretnju. Ja sam rekao sta mislim i ti nemas pravo da mi kazes da zaobilazim ovu temu.
A i Princ sam ti je rekao da ne treba zvati kompaniju, ali tvoj mozak izgleda ne moze da svari tu informaciju, a i krivo ti je sto su se svi ljudi slozili sa mnom da ne treba zvati kompaniju.
Tako da prijatelju pomiri se sa svojim kompleksima.  :uzdravlje:

Opet izmišljaš, izvrćeš moje reči i pišeš koješta! Evo nađi mi da sam ti ja napisao "zadnji put te upozoravam", znači baš tako, i odma se povlačim sa ovog foruma! 100 puta sam ti rekao da moraš da pišeš tačno i precizno a ne da izvrćeš moje reči. I nisam ti rekao da zaobilaziš ovu temu nego da je zaobiđeš SAMO ako me vređaš i ako ne pišeš normalno, tj. ako mi se ne obraćaš na normalan način. A ti me stalno omalovažavaš i nipodaštavaš a to je loše i to ti ne dozvoljavam i zato nemoj to NIKAD VIŠE da radiš!

I Princ nije rekao da ne treba zvati kompanije uopšte nego u kojim slučajevima se može zvati a u kojim ne! Opet izmišljaš i izvrćeš činjenice i moje i tuđe reči a sve se ovde lepo vidi crno na belo. Kako li tek izvrćeš i izmišljaš tokom verbalne komunikacije? I preteruješ, nisu se svi složili s tobom! I nemoj ti da brineš za moj mozak, brini za tvoj.
Немој да ми плачеш на кућноме прагу, врата ће да ми у'вате влагу!  :yahoo:

Offline IVAN DIREKTOR

  • Registered
  • *
  • Posts: 188
    • View Profile
Sa ovakvim stavom i razmisljanjem ''ja sve znam, imam zivotno iskustvo'' ce jos teze da se ukrca.  +U+

Ma nemoj! Pazi, Boga ti. Pa kad bi se ti pitao, ja se nikad ne bih ni ukrcao na kruzer ali hvala dragom Bogu, ti se ništa ne pitaš.
Немој да ми плачеш на кућноме прагу, врата ће да ми у'вате влагу!  :yahoo:

Offline IVAN DIREKTOR

  • Registered
  • *
  • Posts: 188
    • View Profile
Ivan Direktor da te odmah ubijem u pojam - kao maser ćeš se jako teško ukrcati....  :D

Na Steiner-nemoguća misija a na Canyon Ranch-može.
Немој да ми плачеш на кућноме прагу, врата ће да ми у'вате влагу!  :yahoo:

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Nemoj to više da ti se ponavlja!
Ovo je za mene dovoljna pretnja. Izvini, sto sam preformulisao tvoju PRETNJU. Princ ti je rekao da mozes da budes u kontaktu sa kompanijom ako si aplicirao preko kompanije, ali je i to nakon odredjenog vremena. Ne znam nikoga ko je za Princess aplicirao online osim nekolicine iz technical department-a. Tako da nemoj da pominjes Napulj ili kompanije, a da nemas predstavu ni koja kompanija je u pitanju, niti koja agencija regrutuje za koju kompaniju. Mozes biti na brodu samo maser mozga ljudima, preporucujem ti Crusise director poziciju (ali sa takvim stavom tesko), mada ti kruzer mozes samo na razglednici da vidis.
Zavrsio sam sa tobom Sojicu pardon direktorcicu. :tuctuc:
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline Euronymous

  • Registered
  • *
  • Posts: 228
    • View Profile
Re:
« Reply #24 on: 03/April/2015 »
Sad kad uleti Šef pa nalupa dandare pa će biti "nemoj nisam tako mislio, ne po glavi, jaooo ne po jajca Đole" :D
Prosečni se zlopate drndajući lopate.

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Ne vidim razlog zbog cega bi CEO pravio problem. Forum i jeste stvoren za raspravu, Rimljani su u Senatu znali i glavu da gube, vidis kako je Cezar zavrsio. Nismo svi od istog celika skovani, neko ja manje a neko vise informisan. Ako ja treba da budem Cezar spreman sam, ovom forumu nisam nikada duzan ostao i pomogao sam velikom broju kandidata, koji su htjeli da me slusaju. Znas kako kaze Biblija: "Ištite i daće vam se: tražite i naći ćete; kucajte i otvoriće vam se. Jer svaki koji ište, prima; i koji traži, nalazi; i koji kuca, otvara mu se".
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline IVAN DIREKTOR

  • Registered
  • *
  • Posts: 188
    • View Profile
Ovo je za mene dovoljna pretnja. Izvini, sto sam preformulisao tvoju PRETNJU. Princ ti je rekao da mozes da budes u kontaktu sa kompanijom ako si aplicirao preko kompanije, ali je i to nakon odredjenog vremena. Ne znam nikoga ko je za Princess aplicirao online osim nekolicine iz technical department-a. Tako da nemoj da pominjes Napulj ili kompanije, a da nemas predstavu ni koja kompanija je u pitanju, niti koja agencija regrutuje za koju kompaniju. Mozes biti na brodu samo maser mozga ljudima, preporucujem ti Crusise director poziciju (ali sa takvim stavom tesko), mada ti kruzer mozes samo na razglednici da vidis.
Zavrsio sam sa tobom Sojicu pardon direktorcicu. :tuctuc:

A jel Princes jedina kompanija na svetu? A odakle ti informacija da ja ne znam koja agencija regrutuje za koju kompaniju?

Tebi bre ko da je Vučić neki rod, iznosiš neistine i izmišljaš na svakom koraku, da ne upotrebim neku težu reč. A odakle ti to da ja mogu da vidim kruzer samo na razglednici? Čemu takav nerealan defetizam? Zašto si tako negativan?
Немој да ми плачеш на кућноме прагу, врата ће да ми у'вате влагу!  :yahoo:

Offline IVAN DIREKTOR

  • Registered
  • *
  • Posts: 188
    • View Profile
Re:
« Reply #27 on: 03/April/2015 »
Sad kad uleti Šef pa nalupa dandare pa će biti "nemoj nisam tako mislio, ne po glavi, jaooo ne po jajca Đole" :D


Hehehehe.
Немој да ми плачеш на кућноме прагу, врата ће да ми у'вате влагу!  :yahoo:

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Sojicu saljem pozdrave.  :uzdravlje:
''Čuvajte se brbljivaca koji žrtvuju smisao radi praznih i gromkih reci.''- Balzak
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline IVAN DIREKTOR

  • Registered
  • *
  • Posts: 188
    • View Profile
Maksimilijanu šaljem pozdrave:

"Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti!" - Pantelija

"Đubre jedno, imaš 100 godina a lažeš!" - Laki.

 :rofl:
Немој да ми плачеш на кућноме прагу, врата ће да ми у'вате влагу!  :yahoo: