Posao na Brodu > Dubrovnik

hoce li bit gotov lijecnicki na vrijeme?

(1/3) > >>

GusKa:
Moze neko pomoc?
Sutra mi lijecnicki u Dubrovniku. Osim sto me sve boli od zivaca da necu proc (iako sam prije godinu dana prosla lijecnicki za vojsku) , radila sam papa test prije mjesec ipo dana i naravno da dr ne radi par dana kad mi treba dat potvrdu ...
Mogu li oni njega sutra nazvati i pitati da im posalje nalaz da je sve ok da opet ne moram radit papu? I hoce li bit gotov lijecnicki na vrijeme.
Tek mi neki dan javili di da ga radim a ja idem 20.9... Hvala vam unaprid

Princ na belom brodu:
Ako nisi pogrešila u kucanju, do 20.9. imaš ihahaj vremena. Ako je ipak u pitanju 20.8. nije ni to strašno, medical se završi za 1 dan.

Što se tiče pitanja "Mogu li oni njega sutra nazvati...", meni je to malo verovatno, što bi oni bilo koga zivkali i nešto tražili, tvoje je da obezbediš neophodne nalaze i dokumentaciju, ti si ta koja treba da zove i dogovara realizaciju. Isplaniraj i sredi ako može da se sredi, ako ne - u najgorem slučaju ćeš opet raditi test.

I... proći ćeš, ne kidaj živce. ;D

GusKa:
20.9. bi trebala ic , da, al sam citala da se neki nalazi cekaju mjesec dana... Well, ocito grijesim... Javim kako je proslo i kolko su me operusali :-) Hvala ti na odgovoru!

Princ na belom brodu:
Hmmm... par stotina puta je na forumu ponovljeno da se medical završava za, u proseku, dva-tri sata i da se rezultati analize krvi čekaju još par sati i to je to.

Koliku li tremu i frku imaš, kad ti je u glavi "mesec dana". :giggle:

Hajde, opusti se. ;D

CEO:

--- Quote from: Princ na belom brodu on 15/August/2013 ---
Koliku li tremu i frku imaš, kad ti je u glavi "mesec dana". :giggle:


--- End quote ---

mlada cura, njoj je sat mjesec, a mjesec godina ..  :deda:

... a i pregled za Asuka Cruise Line ...  :hmm: još nitko nije raportirao za njega

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version