Author Topic: Interview za bar (Beograd 12.7.2013 Princess cruises)  (Read 1705 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline coks

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Da li može netko tko je bio u Beogradu 12.7. opisati interview za bar i trening za Princess

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Da li može netko tko je bio u Beogradu 12.7. opisati interview za bar i trening za Princess
Sto se tice treninga, trening je bio isti kao i nama za restoran, s tim da kandidati za bar nisu imali onaj prakticni dio od pola sata sto smo imali mi za restoran (kako se drzi tray i nosenje posudja na tray-u). Bili smo svi zajedno tako da informaciju o treningu imas, samo procitaj moj prosli post.
A sto se tice intervjua ne znam koja su im pitanja postavljali, znam da su to ona klasicna pitanja koja se stalno ponavljaju na forumu i da su svi koji su znali da progovore na engleskom i koji su se smjeskali prosli bez problema. Ne moras se opterecivati previse, samo nauci podjele pica i sastojke 30ak koktela i prolazis sigurno.
P.S. Ajde ljudi koji ste bili sa mnom na intervjuu javljajte se, svi ste postavljali pitanja prije dobijanja posla, a sada nigdje nikoga. Sramota, klasicno balkansko ponasanje.  :tuctuc:
Fiat iustitia et pereat mundus!