Author Topic: Evo cekam vec mjesec i 10 dana...  (Read 9575 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bruno_sa

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Evo cekam vec mjesec i 10 dana...
« Reply #15 on: 11/September/2013 »
Evo da se i ja prijavim, i ja sam isto tako prosao za carnival i trebao bi u ovih par dana da dobijem papire za vizu. Ali isto tako meni niko nije rekao da radim ljekarski pregled pa sam ga uradio i evo ubrzao proceduru. Moj je savijet radite sto prije ljekarski jer ga agencija salje u miami i oni nakon pregleda ljekarskog salju LOE koliko ja znam. I ja cekam od general intervjua u Zg sto je bio 25.7 u zagrebu zajedno sa djevojkom i ovim prijateljima iz beograda daljnje upute. Ja se nadam da cu skoro

Offline Spoly

  • Registered
  • *
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: Evo cekam vec mjesec i 10 dana...
« Reply #16 on: 11/September/2013 »
Ja kako znam, valjda ti moraju javiti kad da radis ljekarski? :) Ne znam.. U svakom slucaju, ja ne mogu ici ionako u sledeca 3 mjeseca, pa mi i nije neka zurba oko svega toga...
@Eden, da da, sjecam se Hendrixa :D
Ja sam drugi odradio razgovor, usao ko fol da djevojci dam nesto, pa mi Sinisa kaze da mogu ostat. :D

Offline bruno_sa

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Evo cekam vec mjesec i 10 dana...
« Reply #17 on: 11/September/2013 »
Ja kako znam, valjda ti moraju javiti kad da radis ljekarski? :) Ne znam.. U svakom slucaju, ja ne mogu ici ionako u sledeca 3 mjeseca, pa mi i nije neka zurba oko svega toga...
@Eden, da da, sjecam se Hendrixa :D
Ja sam drugi odradio razgovor, usao ko fol da djevojci dam nesto, pa mi Sinisa kaze da mogu ostat. :D
Da ponovim ja sam na svoju ruku ljekarski odradio, i mene je doktor pitao jesam li dobio LOE i uradio ljekarski i bez toga i ubrzao sebi malo proceduru

Offline Eden

  • Registered
  • *
  • Posts: 57
  • Just do it alone!
    • View Profile
Re: Evo cekam vec mjesec i 10 dana...
« Reply #18 on: 12/September/2013 »
Nisam siguran da se tako ubrza proces , vjerovatno bi neko od veterana foruma to naveo da može.. Ali u svakom slučaju svaka čast :D Nek je sa srećom , da se zaradi !

@Spoly , ma Siniša je kralj čovjek , napade me za pasoš , ja mu reko da ne mogu novi izvaditi kaže "ma nema veze, ja to onako napao" haha

Offline bruno_sa

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Evo cekam vec mjesec i 10 dana...
« Reply #19 on: 12/September/2013 »
Nisam siguran da se tako ubrza proces , vjerovatno bi neko od veterana foruma to naveo da može.. Ali u svakom slučaju svaka čast :D Nek je sa srećom , da se zaradi !

@Spoly , ma Siniša je kralj čovjek , napade me za pasoš , ja mu reko da ne mogu novi izvaditi kaže "ma nema veze, ja to onako napao" haha
hahahahahha, ma sinisa je kralj, a ja sam tako ubrzao neznam kako ali jesam i sad cekam LOE sa kojim ce mi sve doc a to je u ovih par dana :D, ja mislim da ce na kraju sinisa da slupa pc koliko sam mu mejlova poslao :D

Offline Eden

  • Registered
  • *
  • Posts: 57
  • Just do it alone!
    • View Profile
Re: Evo cekam vec mjesec i 10 dana...
« Reply #20 on: 12/September/2013 »
hahahahahha, ma sinisa je kralj, a ja sam tako ubrzao neznam kako ali jesam i sad cekam LOE sa kojim ce mi sve doc a to je u ovih par dana :D, ja mislim da ce na kraju sinisa da slupa pc koliko sam mu mejlova poslao :D


Hahah , ja mu se javljao na WhatsApp aplikaciji na telefonu , brže puno nego mail i što je glavno.. odgovori odma hahah :D
Nisu ti rekli datum polaska? Možda ima caka s tim , da dobiješ vizu i LOE prije nego mi ali da u biti nećeš ranije ukrcaj dobiti..

Kako god , volio bih da što prije odeš , drago mi je da vidim da je makar krenulo nešto  :uzdravlje:

Offline Spoly

  • Registered
  • *
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: Evo cekam vec mjesec i 10 dana...
« Reply #21 on: 12/September/2013 »
Ja mu iskreno ne dosadjujem puno, mozda jednom mail svake 2-3 sedmice, cito iz razloga da ne posalje mene prije na jedan brod, a djevojku posle na drugi..
Bolje polako strpljivo, pa kad dodje vrijeme. :)
Siguran sam da cemo svi otici, nadam se neki biti zajedno na istom brodu :D

Offline Eden

  • Registered
  • *
  • Posts: 57
  • Just do it alone!
    • View Profile
Re: Evo cekam vec mjesec i 10 dana...
« Reply #22 on: 12/September/2013 »
Ja mu iskreno ne dosadjujem puno, mozda jednom mail svake 2-3 sedmice, cito iz razloga da ne posalje mene prije na jedan brod, a djevojku posle na drugi..
Bolje polako strpljivo, pa kad dodje vrijeme. :)
Siguran sam da cemo svi otici, nadam se neki biti zajedno na istom brodu :D


Nadam se da ovo neko čita iz CCL-a!! Da idemo na isti brod :D Auuuuuuuu , sad sam se nabrijao opet hahah  :banana:

Offline bruno_sa

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Evo cekam vec mjesec i 10 dana...
« Reply #23 on: 12/September/2013 »


Hahah , ja mu se javljao na WhatsApp aplikaciji na telefonu , brže puno nego mail i što je glavno.. odgovori odma hahah :D
Nisu ti rekli datum polaska? Možda ima caka s tim , da dobiješ vizu i LOE prije nego mi ali da u biti nećeš ranije ukrcaj dobiti..

Kako god , volio bih da što prije odeš , drago mi je da vidim da je makar krenulo nešto  :uzdravlje:
ma to definitivno ubrza jer posalju ljekarski u miami i onda oni iz majamija salju loe ovamo u roku od 2-3 sedmice da svim podacima za brod i ostalo, a sad jos bi se i duze cekalo da nisam ja ljekarski na svoju ruku odradio, a ako ides sa djevojkom na brod i ako ste zajedno aplicirali onda ce te biti skupa u istom brodu jer agencija je isto mene i moju djevojku predtavila kao par i bicemo na istom brodu bar koliko ja znam

Offline Vlado487

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 192
    • View Profile
  • Country: Republic of Srpska
Re: Evo cekam vec mjesec i 10 dana...
« Reply #24 on: 12/September/2013 »

Eden je ime haha :P Ja sam onaj što ima kosu kraću od centa a na pasošu imam kosu ravnu grmu , što me siniša zvao anderson i hendrix :P Ja sam ja mislim nakon djevojaka među prvih 6-7 ušao :P Bio i u ZG i u Sarajevu nekad oko sedmog-osmog

Btw kako sam vidio ja mislim šefov komentar , pred praznike im je veća potreba za radnike jer navodno neki su previše vezani za porodice i tradiciju prazničnu , zato neki feeling imam da idemo do nove godine , nadajmo se da sam upravu haha , a piše i 2-5 months ali da u najgorem slučaju ne bi trebalo iznad 6 - nadajmo se da su od riječi :D
Čuo sam se ja sa Sinišom prije 2 noći , još uvijek ništa   :deda: :deda:

Hendrixe ba sjecas se mene,sjedili smo poslije intervjua u onoj velikoj birtiji, History se zove ako se dobro sjecam...  :uzdravlje:




Offline Vlado487

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 192
    • View Profile
  • Country: Republic of Srpska
Re: Evo cekam vec mjesec i 10 dana...
« Reply #25 on: 12/September/2013 »
Da ponovim ja sam na svoju ruku ljekarski odradio, i mene je doktor pitao jesam li dobio LOE i uradio ljekarski i bez toga i ubrzao sebi malo proceduru


Tako sam i ja uradio... :uzdravlje:

Offline Vlado487

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 192
    • View Profile
  • Country: Republic of Srpska
Re: Evo cekam vec mjesec i 10 dana...
« Reply #26 on: 12/September/2013 »
Ko hoce da se cujemo i na fb nek mi posalje u inbox link svog profila...

Svi koji su bili 25.07 za Carnival...

 :pilot:

Offline Eden

  • Registered
  • *
  • Posts: 57
  • Just do it alone!
    • View Profile
Re: Evo cekam vec mjesec i 10 dana...
« Reply #27 on: 12/September/2013 »
Ko hoce da se cujemo i na fb nek mi posalje u inbox link svog profila...

Svi koji su bili 25.07 za Carnival...

 :pilot:

Rado drug , ukinuo sam se sa fejsbuka :D Al evo mogu ti dati broj ako koristiš WhatsApp ili Viber ili Skype na kraju krajeva :D

Sjećam se btw dosta ljudi samo ne imena , jesi ti sjedio desno od mene , pored ceste odmah , vas 3-4 ste sjedili?? Jbg ko kad sam sjedio između 5 stolova haha :D

P.S. Čuo sam se sa sinišom po pitanju tog ljekarskog , kaže da to ne ubrzava proces jer kompanija pravi raspored ukrcavanja tako da možeš i vizu dobiti i sve ali ukrcavanje je određeno već. Mada nadam se zbog vas da nije upravu  :uzdravlje:

Offline Vlado487

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 192
    • View Profile
  • Country: Republic of Srpska
Re: Evo cekam vec mjesec i 10 dana...
« Reply #28 on: 12/September/2013 »
Da da to smo mi,nas cetvorica sjedili odmah do ceste... :uzdravlje:

Ostavi mi broj i skype... Ko zna mozda se desi da budemo zajedno putovali...  :money:

Sto se tice ljekarskog,ipak mi koji smo ga vec uradili imamo neki prioritet mozda...

Ali imaju oni taj sistem rotacije,pa cemo vidjeti kad ce ko otici...

Offline Spoly

  • Registered
  • *
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: Evo cekam vec mjesec i 10 dana...
« Reply #29 on: 12/September/2013 »
Evo ja sam upravo dobio odgovor od gosp. Sinise da cu se najvjerovatnije ukrcat nekad oko tih datuma (kad mi djevojka puni 21. godinu, sredinom decembra).

Pretpostavljam da salju svako malo, i mislim da randomly biraju, tj. kad kompanija zatrazi, al siguran sam da ima onih koji su bolje upuceni u sve ovo. :)