Author Topic: New Interviews 2010  (Read 37609 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Boki83

  • Registered
  • *
  • Posts: 86
    • View Profile
Re: New Interviews 2010
« Reply #30 on: 15/July/2010 »
Na njihovoj stranici to piše..Ali to je za hotel department...Pa ko se pronadje...sretno!

Poz!
Gospodin Tomislav je došao i odradio intervju sa mnom za A/V department. Moram reći da su se iz EP izuzetno profesionalno ponašali i odmah predočili šta može, a šta ne može. Elem, prošao sam i zakazani su mi razgovori 2. avgusta sa Imageom (fotograf) i 2. septembra kao snimatelj (od treme sam zaboravio da li je sa Carnivalom ili Royalom)... Elem, prema rječima gosp. Tomislava, kao fotograf bih otplovio vrlo brzo, a kao videograph bih vjerovatno sačekao par mjeseci.

Offline lavica_mala

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: New Interviews 2010
« Reply #31 on: 17/July/2010 »
Poz!
Gospodin Tomislav je došao i odradio intervju sa mnom za A/V department. Moram reći da su se iz EP izuzetno profesionalno ponašali i odmah predočili šta može, a šta ne može. Elem, prošao sam i zakazani su mi razgovori 2. avgusta sa Imageom (fotograf) i 2. septembra kao snimatelj (od treme sam zaboravio da li je sa Carnivalom ili Royalom)... Elem, prema rječima gosp. Tomislava, kao fotograf bih otplovio vrlo brzo, a kao videograph bih vjerovatno sačekao par mjeseci.
Eh...sretno !

peanutz

  • Guest
Re: New Interviews 2010
« Reply #32 on: 17/July/2010 »
ja bih sacekao za AV staff da sam na tvom mestu...

Offline drmariokg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
  • The ship can sink somehow, but the crew bar, NEVER
    • View Profile
Re: New Interviews 2010
« Reply #33 on: 17/July/2010 »
dabogda chekao manje nego ja!!!!

Offline domagoj2109

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: New Interviews 2010
« Reply #34 on: 10/August/2010 »
pozdrav narode!!
evo ovako bit ću iskren,danas smo se ja i frend malo zainteresirali za posa na kruzeru,a kolko vidin vi ode dosta kužite,ja san iz hrvatske..
pa ako mi neko može MOLIM VAS objasnit kako to sve funkcionira,šta sve treba i koji su uvjeti...ako mi možete reć isključivo za hrvatsku...HVALA  :banana:

Offline drmariokg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
  • The ship can sink somehow, but the crew bar, NEVER
    • View Profile
Re: New Interviews 2010
« Reply #35 on: 10/August/2010 »
Ako si stvarno zaiteresovan za posao na kruzeru, prvo prochitaj forum, ovo je definitivno enciklopedija, natji tjesh skoro sve odgovore na tvoja pitanja!
Veliki pozdrav i dobro doshao!!!

Offline udarnik

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: New Interviews 2010
« Reply #36 on: 11/August/2010 »
Pozdrav svima!

Sve pohvale za forum, nudi mnogo korisnih informacija!
Mene zanima kada EP ima termin za intervju u Beogradu?
Hvala unaprjed!

Offline Pazo

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: New Interviews 2010
« Reply #37 on: 16/August/2010 »
Haj............
Ima li tko kakave informacije o nekom novom intervju-u ubrzo u hrvatskoj!!!!!!!!!!!!!!!!!??????? :embarrased:
Malo  sam nerrvozan vec......

MrIvan

  • Guest
Re: New Interviews 2010
« Reply #38 on: 17/August/2010 »
Haj............
Ima li tko kakave informacije o nekom novom intervju-u ubrzo u hrvatskoj!!!!!!!!!!!!!!!!!??????? :embarrased:
Malo  sam nerrvozan vec......


U 9. mjesecu bi trebao biti u Rijeci, to je gotovor sigurno jer na proljece je bio otkazan

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Re: New Interviews 2010
« Reply #39 on: 18/August/2010 »
21.8 predselekcija Ep. fotografa za Carnival u Beogradu u hotelu Slavija. 24.8 isto tako u Tuzli.  +U+

Offline farkibi

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: New Interviews 2010
« Reply #40 on: 19/August/2010 »
Dali ima neko neke informacije dali ce biti intervju za carnival u toku oktobra  - novembra u bg, za pozicije ass waiter ili Floor Supervisor. Meni je bitno da bas bude carnival....

Offline Markoni

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: New Interviews 2010
« Reply #41 on: 20/August/2010 »
Dobro vece i pozdrav svima. Aplicirao sam preko neta u EP, zvali su me par puta da provere znanje engleskog (bez problema) i danas su me zvali za neki test na engleskom valjda je to ta priprema. Mene samo interesuje nesto konkretno o samom testu. I da li da dolazim u odelu ili moze casual varijanta? Nadam se da cu uskoro tu, tuuuuuuuuu... Hvala unapred na brzom odgovoru.

MrIvan

  • Guest
Re: New Interviews 2010
« Reply #42 on: 24/August/2010 »
Dobro vece i pozdrav svima. Aplicirao sam preko neta u EP, zvali su me par puta da provere znanje engleskog (bez problema) i danas su me zvali za neki test na engleskom valjda je to ta priprema. Mene samo interesuje nesto konkretno o samom testu. I da li da dolazim u odelu ili moze casual varijanta? Nadam se da cu uskoro tu, tuuuuuuuuu... Hvala unapred na brzom odgovoru.


Test je jako lagan, ako malo znas Engleski proci ces ga...Slobodno dodjes casual obucen, na intervju moras doci u odijelu

Offline mira21

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: New Interviews 2010
« Reply #43 on: 16/September/2010 »
pozdrav, zna li netko hoće li biti još koji interview uskoro...možda tokom 10mj ili 11.? znam da ima 25.9. ali samo za fotografa... hvala

Offline lavica_mala

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: New Interviews 2010
« Reply #44 on: 17/September/2010 »
Zdravo svima,

Ako moze neko da mi se javi iz BiH ili ako neko zna od ostalih.

Dobila sam poziv za intervju u Budimpešti. Ali nama iz BiH treba viza! Kako sad to izvesti?

Hitno je !

Hvala svima unaprijed