Author Topic: Blade reporting from Celebrity Eclipse  (Read 10234 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Blade reporting from Celebrity Eclipse
« Reply #30 on: 08/January/2013 »
tako se dobivaju promocije  :uzdravlje: samo ne kuzim kakav je to krevet na fotkama, nisam to jos vidio - zbilja su maksimalno iskoristili prostor  :rofl:
ali neka, taj single cabin zlata vrijedi, makar jedva imao mjesta za okrenuti se... krevet je dovoljan  :yeah:

Izgleda da ima umivaonik i ogledalo u sobi, a zajednički tuš i wc su odvojena soba, koja ima dvostruku bravu, da se može zaključati sa obje strane?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Blade91

  • Registered
  • *
  • Posts: 232
    • View Profile
Re: Blade reporting from Celebrity Eclipse
« Reply #31 on: 08/January/2013 »
sefe, ko da si radio na brodu :D
soba je fkt mala, kad se krevet spusti ne mozes se vise okrenuti, ali nije to najgore, 'kupaona' je daleko najgore shranje koje sam vidio, doslovno se tusiras iznad wc skoljke. Danas mi je 40. dan i jos uvijek mi nije lagodno tusirati se iznad wc skoljke... danas sam opet dobio malo free, ne moram doci u 18, nego u 19:30 jer kao nece biti puno posla :p

Offline Blade91

  • Registered
  • *
  • Posts: 232
    • View Profile
Re: Blade reporting from Celebrity Eclipse
« Reply #32 on: 29/January/2013 »
izgleda da se vise necu javljati s Eclipsa... danas sam dobio mail da me salju na prastari Infinity.
Na moje mjesto dolazi jedan nas forumas, @zzdravko, izgleda da je dosta uspio izvuci iz mojih postova :D
nije mi zao sto je covjek dobio posao, jer posao je super, zao mi je da je bas mene izbacio s ovog super broda, ali jbg sta ces...
Inace jos par dana i brojim 2 mjeseca, do sad mi ni jedne sekunde nije bilo zao sto sam dosao na brod, nadam se da ce tako i ostati...
Inace na brodu sve po starom, party svaku drugu noc, mada nisu nesto super, hrana je svaki tjedan bolja, stalno nesto novo izmisle i tak, zanimljivo sve u svemu...  

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Blade reporting from Celebrity Eclipse
« Reply #33 on: 29/January/2013 »
Na moje mjesto dolazi jedan nas forumas, @zzdravko, izgleda da je dosta uspio izvuci iz mojih postova :D

 :giggle: understatement of the year

ništa, zaključavam topic
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)