Author Topic: zanima me dali ima koga ovdje da radi na Infinityu?  (Read 1593 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Blade91

  • Registered
  • *
  • Posts: 232
    • View Profile
pozdrav ekipo, zanima me dali ima koga ovdje da radi na Infinityu?

dobio sam transfer u onaj Invention shop ili tak nesto, jel ima mozda nekog tko zna nesto vise o tom shopu? mozda radni sati i tako to?

Offline Blade91

  • Registered
  • *
  • Posts: 232
    • View Profile
Infinity, sto reci heh... Dan prije i dan poslije embarka Infinity mirisi po svjeze iscjedenom smecu, nedao vam bog da imate sobu u straznjem djelu broda :D
Officer mess i staff mess su razdvojeni, ali razlike u hrani nema, oboje je smece, nesto su poceli mjenjati na bolje jer to vise nitko nije mogao jesti, a bili smo na OPP lvl 2 tako da nitko nije mogao u Oceanview... Nema tolko puno nasih, ima strasno puno rumunja, ali nije bed...
Infinity ima naoko super rutu po Juznoj Americi, ali i dosta sea daya, u europi je vise manje po Norveskoj, Islandu i nesto slabo na 'Otoku'
Crew bar je smrdljivi(cigarete), nalazi se ispod heli decka, ali zna se naici na super partije, staff bar je novo ureden tak da je ugodno biti tamo, kad sam dosao, smrdio je po necem tak da nikog nije bilo ondje :D
eto sad imamo nesto od Infinitya, ako koga zanima mogu puknut par slika...