Author Topic: Prosao interview za Seabourn ali ocekuju referencu iz Dubaia koju ne mogu dobiti  (Read 3012 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline kole88

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
prosao interview 6. februara i odmah sutra dan poslali mi acceptance letter,gde da uradim medical,dokumenta za vizu i gde sta ostalo da uradim....ali na kraju interviewa Bob mi kaze da ocekuje moju referencu iz Dubaia koju ja ne mogu dobiti nikako zbog problema koje sam imao tamo(nisu isplacivali plate,odvratni uslovi itd) i odlucio sam otici...jedva sam i pasos dobio..i od takvih ljudi referencu ne mogu ni traziti...tamo sam radio 3 meseca a pre toga 3 ugovora za princess....znaci cv mi se bazira na princess a ne na Dubaiu...u princess me je proverio i tu je sve ok,ok sam bio na interview ali eto na kraju interviewa kaze 'ajde moracu te jos proveriti za ovo u Dubaiu'...salju me na lekarski i vizu da radim ali ne znam na cemu sam...da li postoji mogucnost da odradim lekarski i vizu i da posle svega toga ne dobijem ugovor zbog te reference a resio sve sta su od mene trazili?da li je neko imao istih ili slicnih iskustava?veliki pozdrav

Offline coks

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
U mom slucaju su provjerili tj. zvali zadnjeg poslodavca (nekih 2-3 recenice su pitali za mene) i tek onda sam dobio papire. Nevidim zasto su ti poslali papire ako jos nesto sumnjaju u tebe.

Samo ti nastavi, vadi ljekarski, visu, vakcinu za zutu groznicu itd.

Offline kole88

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
U mom slucaju su provjerili tj. zvali zadnjeg poslodavca (nekih 2-3 recenice su pitali za mene) i tek onda sam dobio papire. Nevidim zasto su ti poslali papire ako jos nesto sumnjaju u tebe.

Samo ti nastavi, vadi ljekarski, visu, vakcinu za zutu groznicu itd.

Hvala druze...hocu...evo sutra lekarski i vakcinacija i onda zakazivanje za vizu...pa to i ja razmisljam..zasto bi mi sve poslali ako sumnjaju u mene?bojim se samo dati lovu za put vizu lekarski i na kraju me ispale...

Offline coks

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Ma nevjerujem da ce te ispaliti, a kompanija ce ti vratiti novce za sve visa, medical, vakcina, jos ces dobiti i za obroke kad budes putovao na brod, samo cuvaj sve racune. I da apliciraj odmah za

Australian Maritime Crew Visu  jer ce ti i to traziti, ceka se oko 5-6 dana i besplatna je.

Offline kole88

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile

Australian Maritime Crew Visu  jer ce ti i to traziti, ceka se oko 5-6 dana i besplatna je.

hvala ti coks..smirio si me malo...mozes li mi dati link da aplicirm?