Author Topic: Royal Caribbean Cruises  (Read 64389 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline zboroj14

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Royal Caribbean Cruises
« Reply #30 on: 09/October/2009 »
ljudi moji,kad ste obavili razgovore sa ep,koliko vam je vremena trebalo  od razgovora do saznanja o ukrcaju :plovim:

Offline Walther

  • Registered
  • *
  • Posts: 80
    • View Profile
Re: Royal Caribbean Cruises
« Reply #31 on: 09/October/2009 »
ljudi moji,kad ste obavili razgovore sa ep,koliko vam je vremena trebalo  od razgovora do saznanja o ukrcaju :plovim:

To je veoma varijabilan podatak, minimum 15-20 dana maksimum 6 meseci cekanja...

Offline ValZgb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Re: Royal Caribbean Cruises
« Reply #32 on: 09/October/2009 »
?? Onda po svemu sudeci - letimo zajedno za Australiju!
Isto dobio Royal zbog znanja nemackog jezika, samos to su meni rekli da se krece 21.11.  :uzdravlje:

U ponedjeljak cu otici do agencije, danas nisam stigla. Pa cim saznam detalje, javljam. Bas me to danas razveselilo i sva sam  :yahoo:

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Royal Caribbean Cruises
« Reply #33 on: 15/October/2009 »
Pozdrav,evo upravo me zvali iz uspinjače,tražio posao za ass.waitera a dobio nižu poz.,navodno zbog jezika,Andrej mi kaže da me može ugurati na Carnival ali da je bolje da idem na nižu poziciju na royal nego za ass.na carnival,govori da je plača 800-900$ nekak mi se baš neda za tu plaču raditi,ima li tko kakav prijedlog što da napravim?navodno me na royal može ugurati za 3-4 tjedna a na Carnival tek iduče god. hvala svima
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Royal Caribbean Cruises
« Reply #34 on: 17/October/2009 »

....tražio posao za ass.waitera a dobio nižu poz.,navodno zbog jezika,

....,govori da je plača 800-900$ nekak mi se baš neda za tu plaču raditi

Gledaj, da sam ja na njihovom mjestu, nikad te vise ne bih nazvao  no;;;
Bio sam svega par puta kod njih, ali su me uvjerili da imaju cijeli telefonski imenik sa kandidatima, 90% njih bi islo odmah na bilo kakvu poziciju, samo da odu. Sad ne znam ...  -()- ... cekaj ako hoces, ali nemoj se cuditi ako te "slucajno zaborave" i ne mogu se sjetiti za par mjeseci tko si i odakle zoves (moj slucaj).
Ja sam otisao na placu od $600 dolara, poslije 8 mjeseci cekanja. Navodno je bila u pitanju zabuna i zamjena identiteta.
Jednom kad se dokopas broda, to je drugacije.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Royal Caribbean Cruises
« Reply #35 on: 17/October/2009 »
hvala care,zovem ih u ponedjeljak da idem,puno si mi pomogao
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline Filip

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 46
    • View Profile
Re: Royal Caribbean Cruises
« Reply #36 on: 21/October/2009 »
Pozdrav,evo upravo me zvali iz uspinjače,tražio posao za ass.waitera a dobio nižu poz.,navodno zbog jezika,Andrej mi kaže da me može ugurati na Carnival ali da je bolje da idem na nižu poziciju na royal nego za ass.na carnival,govori da je plača 800-900$ nekak mi se baš neda za tu plaču raditi,ima li tko kakav prijedlog što da napravim?navodno me na royal može ugurati za 3-4 tjedna a na Carnival tek iduče god. hvala svima

Koja je to niza pozicija na Royalu od Asst. Waitera na Carnivalu ($1000 fiksna plata)?
Sto se tice znanja jezika, mislim da im je to fora, jer sam se nagledao ljudi koji nemaju pojma jezik pa su prolazili... ipak trebaju popuniti listu za Royal s obzirom da su preterali sa Carnivalom... ;)

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Royal Caribbean Cruises
« Reply #37 on: 21/October/2009 »
neznam dal je fora il ne,ali engleski mi ide,uostalom živio sam 3 godine u engleskoj,ali navodno nije zbog engleskog nego drugi strani jezik je u pitanju jer nisam ništa htio napisati u aplikaciji da znam neki drugi jezik jer neznam,pa valjda to,koja je to niža pozicija iskreno nemam pojma,nije snack steward ali kao nešto slično,navodno radiš u snacku poslije večere i to je pozicija prema dinning roomu,plača je 600$fiksno plus tipovi,ma iskreno zaboli me k... probat ču pa kud puklo da puklo,dogovorio sam 6mj neplačenog,ak mi se neda bit tamo dam otkaz vratim se doma i nastavim raditi dalje,nemam što izgubiti,valjda ču zaraditi tih 10000kn koje sam uložio a sve ostalo je plus
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Royal Caribbean Cruises
« Reply #38 on: 23/October/2009 »
zamislite,na moje inzistiranje konačno dobio naziv pozicije,zove se utility snack,i koliko ja znam to je čistač,nema nikakve veze sa  konobarima,što da sad radim?neču iči kao čistač tamo,nema šanse,ima li tko da je počeo tako?
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Royal Caribbean Cruises
« Reply #39 on: 23/October/2009 »
zamislite,na moje inzistiranje konačno dobio naziv pozicije,zove se utility snack,i koliko ja znam to je čistač,nema nikakve veze sa  konobarima,što da sad radim?neču iči kao čistač tamo,nema šanse,ima li tko da je počeo tako?

Utility ne zvuci nimalo dobro.  :pop1:

Trazi drugu agenciju i drugu poziciju.

Po meni, njima treba Utility crew, i ti si im dobar kandidat ...  :rofl: Bjezi odatle kolega,  :nono:

******************

Cleaner/Utility Cleaner (daily cleaning of all public areas) - entry level position, no experience required.
Very basic English Language skills required.
Salary range: $600-800 U.S. per month, depending on the cruise line

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Walther

  • Registered
  • *
  • Posts: 80
    • View Profile
Re: Royal Caribbean Cruises
« Reply #40 on: 23/October/2009 »
Za tu poziciju u maticnoj zemlji za iste sate rada imaces vecu platu... Trebas biti mentol da odes na drugi kraj sveta da robujes za dzabe...

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Royal Caribbean Cruises
« Reply #41 on: 23/October/2009 »
Hvala vam carevi,i meni se čini da neču ništa to prihvatiti,ovdje imam plaču nekih 600€ i znam da moram plačati stan i hranu,ali nema šanse da idem raditi kao čistač
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline Walther

  • Registered
  • *
  • Posts: 80
    • View Profile
Re: Royal Caribbean Cruises
« Reply #42 on: 23/October/2009 »
Placas stan i hranu ali si kuci i imas vikend i radis 40 sati nedeljno... Ovde ces raditi prosecno 75 sati nedeljno... To je skoro duplo vise teskog rada za priblizno iste pare. Dobro je sto nisi ocajnik, pa da odes po svaku cenu...

Offline haus

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Royal Caribbean Cruises
« Reply #43 on: 04/November/2009 »
?? Onda po svemu sudeci - letimo zajedno za Australiju!
Isto dobio Royal zbog znanja nemackog jezika, samos to su meni rekli da se krece 21.11.  :uzdravlje:

Pozdrav svima!

Filipe, i ja idem u Australiju u istom terminu

Offline Filip

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 46
    • View Profile
Re: Royal Caribbean Cruises
« Reply #44 on: 05/November/2009 »
Pozdrav svima!

Filipe, i ja idem u Australiju u istom terminu

Konacno sam dobio potvrdu karte, 19.11., 07:05am letim, ukrcavam 21.11.
Beograd-Frankfurt -Hong Kong-Sydney, ima li koga? :)