Author Topic: Ekipa Mart 2010 Royal, Celebrity ...  (Read 128243 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
Re: Ekipa mart 2010 Royal,Celebrity...
« Reply #45 on: 13/March/2010 »
Ledeni sad si me stvarno ohladio... :uzdravlje:, vjerujem da bu uskoro se išlo jer imaju ful veliku potražnju, frend ide prek neke agencije u Mađarskoj pa isto kažu da što prije, a što se tiče pomorske ti možeš otići bez nje samo je bitno da si prošao tečaj i dao ju izraditi...

Offline Mala Tiha Smie

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Ekipa mart 2010 Royal,Celebrity...
« Reply #46 on: 13/March/2010 »
Eeee, posto vidim da ste svi dobili posao, ja cu malo da vam razbijem monotoniju na ovoj temi i da kazem da mene nisu primili!  :nono:
Zasto, pojma nemam, izmedju ostalog imam i  iskustvo iz Amerike kao Ass Waiter  iz hotela sa 5*, i engleski mi je sasvim OK al etoooo, bice da joj se nisam kezila dovoljno...(a i lepsa sam od nje  :rofl:) ali Boze moj, idemo dalje....
 Bar sam popila Ozujsko  :uzdravlje: Svima koji su prosli cestitam od srca!
Srecan put i mirno more... oT

Offline cuki23

  • Registered
  • *
  • Posts: 65
    • View Profile
Re: Ekipa mart 2010 Royal,Celebrity...
« Reply #47 on: 13/March/2010 »
@ Ledeni
Čekaj,kako ti znaš, a Andrej ne zna kad idem? (samo pitam)  Ako nam je rekao da će nam u ponedjeljak znat reć datume ukrcaja?

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Ekipa mart 2010 Royal,Celebrity...
« Reply #48 on: 13/March/2010 »
@ Ledeni
Čekaj,kako ti znaš, a Andrej ne zna kad idem? (samo pitam)  Ako nam je rekao da će nam u ponedjeljak znat reć datume ukrcaja?
Neznam ja kad ideš,nisam to ni rekao(pročitaj ponovo),kažem da ti neče reči datum ukrcaja u utorak poprilično sam siguran u to,i da se ne nadate da čete baš tako ekspresno otiči
Brzo če biti ali ne toliko kako je naveo neko (sad u 3mj.)
Ja bi vam želio da odete sutra,samo kažem da je realnost nešto drugo!
Živi bili pa vidjeli!
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline saolin

  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Ekipa mart 2010 Royal,Celebrity...
« Reply #49 on: 13/March/2010 »
do kraja sledeceg meseca mozda,a i to bi bilo ok po meni jer neki ljudi cekaju puuunooo vise

Ledeni sad si me stvarno ohladio... :uzdravlje:, vjerujem da bu uskoro se išlo jer imaju ful veliku potražnju, frend ide prek neke agencije u Mađarskoj pa isto kažu da što prije, a što se tiče pomorske ti možeš otići bez nje samo je bitno da si prošao tečaj i dao ju izraditi...

a sto imaju tako veliku potraznju?

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
Re: Ekipa mart 2010 Royal,Celebrity...
« Reply #50 on: 13/March/2010 »
pa poanta je ta da u 2009 nijedna kompanija nije radila punim kapacitetom, dok je kriza kod nas tek sad počela kak spada i neće brzo završiti u USA je već počeo oporavak i sad se pripremaju za full kapacitete...

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Ekipa mart 2010 Royal,Celebrity...
« Reply #51 on: 13/March/2010 »
pa poanta je ta da u 2009 nijedna kompanija nije radila punim kapacitetom, dok je kriza kod nas tek sad počela kak spada i neće brzo završiti u USA je već počeo oporavak i sad se pripremaju za full kapacitete...
Evo ovak ću vam reči,
Dečko koji je bio s menom na interw,u 9mj.za royal carr.preko Ep,pozicija ass.waiter dobio LOE s datumom 28.03.2010.
Ne mora ovo biti pravilo,ali...eto primjer
Ja vam želim što prije da odete!!!!!!!
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
Re: Ekipa mart 2010 Royal,Celebrity...
« Reply #52 on: 13/March/2010 »
pa o tome je riječ, on je bio prošle godine, a Andrej mi je rekao u četvrtak kad sam ga pitao kad ovaj mjesec reko je oko 28 tj krajem, i sad on ide također kad su otvorili pipu za radna mjesta, jer da im njie potražnja ne bi bio ponovno intervju za Royal za mjesec dana.

Ledeni znam ja da ne misliš ništa loše i da želiš svima da odu što prije, a šta je s tobom? ti čekaš riječni?

Offline lifipaj

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: Ekipa mart 2010 Royal,Celebrity...
« Reply #53 on: 13/March/2010 »
Alo Cuki kad su ti javili i kak?

Offline cuki23

  • Registered
  • *
  • Posts: 65
    • View Profile
Re: Ekipa mart 2010 Royal,Celebrity...
« Reply #54 on: 13/March/2010 »
Ma poslao sam mu mail jučer,pa mi je kroz sat vremena odgovorio....

Offline Atlantida

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Ekipa mart 2010 Royal,Celebrity...
« Reply #55 on: 13/March/2010 »
Ok Saolin, pitah jer ni ja jos nista ne dobih. Mala Tiha bas mi je zao..proci ces vec na drugom intervjuu. :)

Offline Vukas

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: Ekipa mart 2010 Royal,Celebrity...
« Reply #56 on: 14/March/2010 »
Eeee, posto vidim da ste svi dobili posao, ja cu malo da vam razbijem monotoniju na ovoj temi i da kazem da mene nisu primili!  :nono:
Zasto, pojma nemam, izmedju ostalog imam i  iskustvo iz Amerike kao Ass Waiter  iz hotela sa 5*, i engleski mi je sasvim OK al etoooo, bice da joj se nisam kezila dovoljno...(a i lepsa sam od nje  :rofl:) ali Boze moj, idemo dalje....
 Bar sam popila Ozujsko  :uzdravlje: Svima koji su prosli cestitam od srca!
Srecan put i mirno more... oT
Nemoj da brigas ima nas jos  :(

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Ekipa mart 2010 Royal,Celebrity...
« Reply #57 on: 14/March/2010 »
pa o tome je riječ, on je bio prošle godine, a Andrej mi je rekao u četvrtak kad sam ga pitao kad ovaj mjesec reko je oko 28 tj krajem, i sad on ide također kad su otvorili pipu za radna mjesta, jer da im njie potražnja ne bi bio ponovno intervju za Royal za mjesec dana.

Ledeni znam ja da ne misliš ništa loše i da želiš svima da odu što prije, a šta je s tobom? ti čekaš riječni?
Nažalost još uvijek čekam,i tak mi je žao što sam odbio otiči na royal,sad bi najrađe puknuo od muke,ali što je tu je......
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline rooby

  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Re: Ekipa mart 2010 Royal,Celebrity...
« Reply #58 on: 14/March/2010 »
Ma ljudi, samo opusteno. Bitno je da smo prosli. Znaci da cemo da odemo, a kada nije ni bitno. Nece to potrajati godinu dana pa da se brinemo. A gdje se mogu ganjati pomorske? Ja sam iz BiH pa da znam gdje cu morati da idem...

Offline saolin

  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Ekipa mart 2010 Royal,Celebrity...
« Reply #59 on: 14/March/2010 »
Ledeni kako si odbio? prosao interview pa onda rekao ne ili?  cimaj agenta,pokusaj bilo sta,nikad se ne zna...

Ja sutra zovem agenciju da vidim sta je sledeci korak,predpostavljam lekarski...