Author Topic: Dal se isplati...  (Read 6493 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Dal se isplati...
« on: 19/October/2010 »

Radim na riječnom brodu, sezona mi završava 31.12.2010. i onda sam 2 i pol mj.kod kuće

Zanima me vaše mišljenje dal bi se isplatilo otići na 2 i pol mj.na ocean jer se svakako planiram vratiti na riječni,
Popi***t ču doma ta skoro 3 mj.
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline TribalKing

  • Registered
  • *
  • Posts: 57
    • View Profile
Re: Dal se isplati...
« Reply #1 on: 19/October/2010 »
Na pitanje da li bi se isplatilo... Isplatilo bi se. A da li je moguce to vec ne znam  :)

To znaci da moraju bas u to vreme da budu interview-i za okeanske kruzere, i onda to dugo traje, to se razduzi na mesec dana... I dok dobijes datum kada ides na svoj brod... Pre bi rekao da je nemoguce  :D Naravno onda moras da napustis ugovor, i da placas sam sebi kartu nazad (po princessu)...

This myth is busted!  :D

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
Re: Dal se isplati...
« Reply #2 on: 19/October/2010 »
ja mislilm da sa svim tim procedurama nije moguće, a ako se nekako uspije ne isplati ti se otići na mjesec-dva...

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Dal se isplati...
« Reply #3 on: 19/October/2010 »
Ako nekako i uspiješ otići na oceanski kruzer, to znači da ćeš zaj****i agenciju i kompaniju, (oni ne zapošljavaju na tako kratko vrijeme) i nikada više nećeš moći računati niti na jedno niti drugo.

Ja nisam probao riječni, ali koliko čitam, tu se više radi, manje su mogućnosti za promociju, slabo je društvo, ... a ti radiš najteži posao koji postoji. Pogotovo mi se ne svidja priča o klanovima. Na oceanskim kruzerima toga nema.

Razmisli o tome isplati li se forsirati riječni kruzer.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Dal se isplati...
« Reply #4 on: 19/October/2010 »
Ma vračam se na riječni iz više razloga,uspio sam promjeniti department,iduću sezonu sam cab.steward,
drugi je jer ti plaćaju ova sranja,staž itd.
Treći je jer s tim klanovima sam naučio plivati i neprave mi više problem!
Oceanski bi probao jer imam osijećaj da nešto propuštam,
Moguće je jer interw.sam za disney obavio još u maju i štekam ih već 2 puta da neodem,svve što bi trebao napraviti je nazvati u tu agenciju da sam spreman otiči od 1mj.Ali nebi ih htio za*****.jer su bili korektni maksimalno!
Uopće neznam što ču,2,5mj mi je dugo,ali opet nisam đubre
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
Re: Dal se isplati...
« Reply #5 on: 19/October/2010 »
Ne znam, ali iskreno za ta 2 mj. se ne isplati biti đubre i sjeb... opciju koja će ti možda na kraju i zatrebati kasnije u životu, jer nikad ne znaš što ti život nosi.... ::bin-laden::

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Dal se isplati...
« Reply #6 on: 19/October/2010 »
Ako si pohvatao konce tu na riječnim, onda ok ...
Potpuno si u pravu kada kažeš da misliš kako nešto propuštaš, nažalost, jedno sa drugim ne ide.
Nisi više ni mlad pa da možeš reći kako imaš vremena probati i jedno i drugo.

Ja sam veliki pobornik dobre radne atmosfere, nauštrb svega drugoga, pa i novaca, i zato bih uvijek birao ocean.
Na riječnome, netko napisa, poslije posla sjedneš u crew mess, popušiš cigaretu i u krevet, a na oceanskom kruzeru u crew bar među 50-ak ljudi, veliki izbor jeftine cuge, videoteka, crew shop na brodu, bazen za posadu ... nemjerljivo.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)