Author Topic: Kla?enje u sportskoj kladionici  (Read 39432 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Kla?enje u sportskoj kladionici
« Reply #30 on: 25/September/2010 »
Zašto ne englezi? ja izbjegavam sve izvan lige 5, i mislim da je engleska liga tvrda, meni odgovaraju ove u kojima nema puno iznenađenja.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
Re: Kla?enje u sportskoj kladionici
« Reply #31 on: 25/September/2010 »
pa čisto sad tvoj primjer, tu uvijek može biti svega, a u Engleskoj fakat ne znam procijeniti ili su premali koeficijenti, inače ja izbjegavam lige 5. odnosno maximalno 1 par iz lige i to samo ako sam ja ziher...

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Kla?enje u sportskoj kladionici
« Reply #32 on: 26/September/2010 »
Ne mora ovaj jedan kiks Arsenala značiti toliko.
Koliko pratim, favoriti iz lige 5 su ipak favoriti, za razliku od nekih drugih liga poput HR ili RUS, CHEK, POL, HUN, GRE, TUR ....
Nalazim priliku u tipovanju na favorite, dosad sam jedino tom taktikom nešto ostvario, igranjem u sistemu.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
Re: Kla?enje u sportskoj kladionici
« Reply #33 on: 26/September/2010 »
ma ja se kladim putem neta jer imam odličan pregled statistike te prema tome biram 2-4 para, ovisno o koeficijentima te uplatom 10-50 kn....u pravilu sam nekih 70-80% točan, al zna se desiti i da po tjedan dana ne pogodim. Sve je stvar toga da budeš realan, ne stavljaš klub koji favoriziraš i ne budeš pohlepan...

Offline Dario Zg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
Re: Kla?enje u sportskoj kladionici
« Reply #34 on: 23/November/2010 »
evo jedan prigodni kladioničarski

-Ulazi Mujo u kucu i sa vrata kaze Fati:- Izj*** me Arsenal za sto evra!- A mene Milan - odgovori Fata....- Daj da vidim listic.- Nije mi ostavio nikakav listic !:))
Očekivati od svijeta pošten odnos prema tebi jer si pošten, jest kao očekivati kako te bik neće napasti jer si vegetarijanac

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Kla?enje u sportskoj kladionici
« Reply #35 on: 24/January/2011 »


Da sam imao 2 promašaja, ne bi bilo interesantno. Imao sam nekoliko listića i propustio 3.500kn.
I zato je ovaj listić primjer SAVRŠENOG PROMAŠAJA. Eto bar nešto sam napravio savršeno.

Džeko u vrlo lošem izdanju.

Još uvijek sam u plusu u ovom sportu,  :-))))'
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline vlajko

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Kla?enje u sportskoj kladionici
« Reply #36 on: 01/February/2011 »
Proverena kombinacija!

Za ceo vikend izaberes, naravno, najsigurnijih 5 parova! Kvote moraju biti oko 2. Npr. dva para kvote 1,7 ,jedan par 1,9 i dva para 2,2. Nije bitno koju igru gadjas, vazno je da srednja kvota svih parova bude oko 2. Opet, sto veca srednja kvota to bolje.

Sve parove odigrati u singlu po 10 evrica. Ukupno 50 evra.
Sve parove staviti na jedan tiket od 10 evra i traziti 4 od 5. Ukupno 10 evra
Sve parove na jedan tiket u glavu za 2 evra. Ukupno 2 evra.

Ulozeno 62 evra.

Potencijalni dobitak i gubitak!

1. Promasis sve parove, naravno pusiona! Ali za godinu i po igranja nikad mi se nije desilo.
2. Pogodio jedan par. Prosao ti jedan singl i vracas okvirno 20 eura. Po mojoj statistici jako retko,ali se desava!
3. Pogodis dva para. Prosla ti 2 singla i vracas okvirno oko 40 evra. Jednom u 2 meseca.
4. Pogodis tri para. Prosla ti tri singla i vracas ulozen novac.
5. Pogodis cetiri para. Prosla ti cetiri singla i sistem 4 od 5. Na singlovima uzimas oko 80 evra, a sistem ti donosi oko 32 eura. Ova i predhodna kombinacija su najcesce.
6. Pogodis sve! Siglovi 100 eura, sistem oko 160 eura i tiket u glavu oko 60 eura. 5 puta prosle godine.

Naravno, sve se moze igrati sa procentualno manje novca. Stavio sam okrugle cifre zbog lakseg pregleda.
Ne mogu se uzeti velike pare ali ni izgubiti! Ja parove izaberem u petak i razvucem ih ceo vikend, fino je za pracenje i ne daje mi puno opcija cupanja i trcanja u kladionicu. Ali siguran, siguran plus u odnosu na kladionicu!

Probajte!

Offline Ship91

  • Registered
  • *
  • Posts: 117
    • View Profile
Re: Kla?enje u sportskoj kladionici
« Reply #37 on: 25/February/2011 »
Zali boze love i love sto sam ostavija na kocki  -()-

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Kla?enje u sportskoj kladionici
« Reply #38 on: 25/February/2011 »
Zali boze love i love sto sam ostavija na kocki  -()-

ma ne žali, nekom je dobro došlo  :pop:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Kure

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: Kla?enje u sportskoj kladionici
« Reply #39 on: 25/February/2011 »
Sad sam tek vidio ovaj topic.. bavim se aktivno kladenjem vec nekih 10-ak godina i stekao sam odredena poznanstva u svijetu kladenja..cak sam prije 2 godine pisao neke clanke (preview) za novine (Vecernji list) ..kad god budem imao neki dobar tip, info..sta vec.. trudicu se da postam ovdje pa vam mozda bude od koristi.. premda s info-ima valja bit oprezan.. tu je iskustvo dosta bitno i treba znati kad se nesto isplati odigrati a kad ne.. recimo danas planiram Jankovic +4,5 i prijatelj mi posalje ovaj link:  http://www.sportske.net/vest/tenis/jelena-pobedila-na-jednoj-nozi-37864.html ..naravno da sam odmah odustao od Jece... ali na kraju krajeva..bio sam u zurbi, a ionako sad nemam para za jaci ulog pa sam ipak uplatio +4,5  :rofl:  ..na kraju je ispalo da Jeci nije nista i razbila je 2. set i na kraju pokrila hendi bez problema  :)

Edit: vidim da se za nocas dosta igra na Almagra (Acapulco) @ 1,40 ..tenis bas i nije moje podrucje..ali ako nemate nista pametnije..probajte i ovo ubacit u neki combo   ;)

Edit 2: MLB Predsezona.. SF - Arizona 1 @ 1.75
..prema nesluzbenim informacijama, za SF baca Lincecum i Bumgarner i oba su kao vrhunski bacaci.. ovo je isto tip iz kategorije "ako bas nemate nista pametnije" jer ipak je to predsezona a moguce da u zadnji cas i promjene bacace, tako da...

Offline Ship91

  • Registered
  • *
  • Posts: 117
    • View Profile
Re: Kla?enje u sportskoj kladionici
« Reply #40 on: 25/February/2011 »
ma ne žali, nekom je dobro došlo  :pop:

ehh sefe kada prvi puta radis u zivotu krvavo zaradis paru i prokockas tek tako  :( ...ali drugi puta cu pametnije  :)

Offline Kure

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: Kla?enje u sportskoj kladionici
« Reply #41 on: 25/February/2011 »
..tako je..sve je to skola..na greskama se uci.. i ja sam jednom skoro cijelu placu ostavio u kladionici.. najbitnije je samo da se nikad ne posuduju novci za kladenje, jer to vodi u samo jednom smjeru - propast  :nono:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Kla?enje u sportskoj kladionici
« Reply #42 on: 25/February/2011 »
Sa Jankovićkom i općenito sa ženskim tenisom je najveća lutrija, to redovito gubim, ali ionako igram za male pare i samo kada nema ništa drugo, čisto da odigram.
I danas me prevarila, odigrao da će ju Zvonareva pobijediti 2:0 a ona iščupa set  :waiting:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Kure

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: Kla?enje u sportskoj kladionici
« Reply #43 on: 25/February/2011 »
..apsolutno se slazem.. sise u tenisu bi u pravilu trebalo izbjegavati jer je to strasno.. pogotovo ako jos i gledas taj mec na koji si stavio pare  no;;; .. ipak ponekad margine budu malo pogresno postavljene pa se tu i tamo nade neki value na kontra hendikep ili under/over gemova

Edit: evo jedan zgodan listic od frenda  :)


Offline Kure

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: Kla?enje u sportskoj kladionici
« Reply #44 on: 26/February/2011 »


Edit: vidim da se za nocas dosta igra na Almagra (Acapulco) @ 1,40 ..tenis bas i nije moje podrucje..ali ako nemate nista pametnije..probajte i ovo ubacit u neki combo   ;)

Edit 2: MLB Predsezona.. SF - Arizona 1 @ 1.75
..prema nesluzbenim informacijama, za SF baca Lincecum i Bumgarner i oba su kao vrhunski bacaci.. ovo je isto tip iz kategorije "ako bas nemate nista pametnije" jer ipak je to predsezona a moguce da u zadnji cas i promjene bacace, tako da...

SF - Arizona  7:6  :yeah:

Almagro - Bellucci  2:0  :yeah: