Author Topic: BLA, BLA, BLA,...  (Read 412284 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline neno_pula

  • Registered
  • *
  • Posts: 195
  • He who dares wins
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1185 on: 21/January/2010 »
dobih danas novi ugovor
sve isto nista promjenjeno
osim datuma znaci isti brod
25.2 se ide :)

Offline frkica008

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: A Priori
  • Job Title: Media manager
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1186 on: 21/January/2010 »
dobih danas novi ugovor
sve isto nista promjenjeno
osim datuma znaci isti brod

ako bog da ja dodem k tebi na brod jos ove godine na koledz  :moli: :moli: :moli:
Biti lud ima prednosti kojih su samo ludaci svjesni !!!

Offline aiitje

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
blahh
« Reply #1187 on: 21/January/2010 »
:tuctuc:  svercere ha?


Batice nisi svestan kako mozes D&G , Armani , Diesel , Gucci , Rolex,Fossil,Sector satove , Zlatne ogrlice kakve hoces za veoma male pare , ali ne znam kako je sto se  tice kruzera jel ih ima ?!?! :D
Moj moto : Obuci se minimalno da se osecas maximalno ...

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
blahh
« Reply #1188 on: 21/January/2010 »
ali je,vjerujem,tu kvalitet upitan.koliko je to orginal,koliko ne?

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
blahh
« Reply #1189 on: 21/January/2010 »

 D&G , Armani , Diesel , Gucci , Rolex,Fossil,Sector satove

Pa brate rodjeni, kud Rolex stavi sa svim ovim kantama?  :pop1:
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline aiitje

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
blahh
« Reply #1190 on: 21/January/2010 »
Pa brate rodjeni, kud Rolex stavi sa svim ovim kantama?  :pop1:

E izvini molim te nisam znao da je D&G kanta , Armani , Gucci ... MOraces da me podetis kada sledeci put budem isao u Milano da ima kazem,slatko ce se nasmejati !!!!! Ako niste znali evo ovako,postoje takozvani Teretni brodovi za prevoz generalnog teret,takozvani KONTEJNERI,a Kontejner predstavlja prostor za robu koja se prenosi u veoma velikim kolicinama,zamislite teretni brod koji ima oko 100 000 BTT , robe ... Tu od posade imate samo mastera, 1st officira,2nd ,3th i mornare ,i kada pristanun u neku luku,lupam Singapur,Jamajka domorodci ili neki vec lopovi obiju jedan takav kontejner,pun takvih stvari,sta mislis za koliko ce ih prodavati ?!?! I sta mislis da kompanija kao sto je MSC sebi dozvoliti da prenosi kopije domacih(ITA) robnih marki , sve je tu u 90 % slucajeva ORG !!!   Real baby :D   
Moj moto : Obuci se minimalno da se osecas maximalno ...

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
blahh
« Reply #1191 on: 21/January/2010 »
E izvini molim te nisam znao da je D&G kanta , Armani , Gucci ...

Gledaj, ti satovi italijanske proizvodnje, ni u kojem slučaju ne mogu ići u isti koš sa švajcarskim high-end satovima. Pa pobogu, to su samo fashion satovi.
Armani? I šta? Pa cijene su im od 150-500 $ brate mili, isto tako i D&G
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
blahh
« Reply #1192 on: 21/January/2010 »
Ako niste znali evo ovako,postoje takozvani Teretni brodovi za prevoz generalnog teret,takozvani KONTEJNERI,a Kontejner predstavlja prostor za robu koja se prenosi u veoma velikim kolicinama,zamislite teretni brod koji ima oko 100 000 BTT , robe
ovo nisam znao.ja mislio u kanuu prevlace  :rofl:  :uzdravlje:

Offline aiitje

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
blahh
« Reply #1193 on: 21/January/2010 »
Gledaj, ti satovi italijanske proizvodnje, ni u kojem slučaju ne mogu ići u isti koš sa švajcarskim high-end satovima. Pa pobogu, to su samo fashion satovi.
Armani? I šta? Pa cijene su im od 150-500 $ brate mili, isto tako i D&G

Ne ne nismo se razumeli .... Ja sam mislio na odecu ovih italijanskih robnih marki , a satove sam pomenu Fossil,Rolex,Sector,eto breitling !!!
Moj moto : Obuci se minimalno da se osecas maximalno ...

Offline aiitje

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
blahh
« Reply #1194 on: 21/January/2010 »
ovo nisam znao.ja mislio u kanuu prevlace  :rofl:  :uzdravlje:

Ne znam zasto je to toliko zanimljivo SPRDATI SE , ja sam to pomenuo cisto zato sto mi je to profesija,i time se bavim,pa rekoh da kazem,nisam nikog planirao da uvredim ili tako nesto,oonaj moj post je bio cisto informativnog karaktera,a Dino cini mi da si bas veliki saljivdzija !!!
Moj moto : Obuci se minimalno da se osecas maximalno ...

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
blahh
« Reply #1195 on: 21/January/2010 »
ok buraz.al napisao si to malo cudno,s jednom dozom arogancije.pa dobro,malo zeze nije na odmet.zar ne?sta se odma lozis?bolje bi bilo da se nadjemo gdje na nekom otoku i popijemo koje pivce,a moze i sta ljuto. :uzdravlje:

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
KUPOVINA u USA ? Gde kupovati ?
« Reply #1196 on: 22/January/2010 »
Otisli ste van teme....

Dakle gde se preporucuje kupiti odecu, pantalone, patike , cipele , jaknu itd.   Wallmart ? ili nesto drugo... u kom portu se cesto kupuje odeca i gde imaju fin izbor, srazmerno cena-kvalitet.


videh da Wallmart ima Starter garderobu i to bas lep izbor,  a Starter je po meni kvalitet , njihove su dukserice ovde kostale po 100-200 maraka .

Dakle koji online shop, port i sl. preporucujete za garderobu i obucu ?

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: KUPOVINA u USA ? Gde kupovati ?
« Reply #1197 on: 22/January/2010 »
Otisli ste van teme....

Dakle gde se preporucuje kupiti odecu, pantalone, patike , cipele , jaknu itd.   Wallmart ? ili nesto drugo... u kom portu se cesto kupuje odeca i gde imaju fin izbor, srazmerno cena-kvalitet.


videh da Wallmart ima Starter garderobu i to bas lep izbor,  a Starter je po meni kvalitet , njihove su dukserice ovde kostale po 100-200 maraka .

Dakle koji online shop, port i sl. preporucujete za garderobu i obucu ?

Sta ja znam, imas ti snizenja i u brendiranim buticima. Po meni, sto se tice jeftinog i dobrog shoppinga, na citavim Karibima, najveci, najjeftiniji, i nadasve sa najboljom ponudom je shopping mall ''Plaza Las Americas'' u San Juanu u Puerto Ricu.
U US je ok nekad kupiti i JC Penney i tako tim radnjicama, nemaju neku markiranu odjecu, ali je ok, pogotovo na popustima. Lako cete se vi snaci za to, gledajte prvo da odete, a uvijek neko na brodu od nasih zna, gdje, sta, kako...u svakom od portova. :deda:

When it comes to money, nobody can be trusted !

zombi

  • Guest
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1198 on: 22/January/2010 »
sawgrass mall, dillards, macy's, walmart, walgreen ... ključna riječ "mall"

Offline aiitje

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Re: blahh
« Reply #1199 on: 22/January/2010 »
ok buraz.al napisao si to malo cudno,s jednom dozom arogancije.pa dobro,malo zeze nije na odmet.zar ne?sta se odma lozis?bolje bi bilo da se nadjemo gdje na nekom otoku i popijemo koje pivce,a moze i sta ljuto. :uzdravlje:

A stvarno bi mogli :D  daj da zakazemo gde i u koliko sati pa se gledamo  :rofl:   :rofl:    :rofl:        :pop:
Moj moto : Obuci se minimalno da se osecas maximalno ...