Author Topic: BLA, BLA, BLA,...  (Read 412277 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Luidji87

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1245 on: 07/February/2010 »
Da ne bih pisao poruku za porukom, pa da opet budem banovan, iskoristicu ovaj topic da pitam da li se zna tacan datum preliminarnog intervjua, sad u februaru, preko safecruise agencije, i tacan datum finalnog u Budimpesti?!? Hvala unapred

Offline idassazd

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
blah
« Reply #1246 on: 07/February/2010 »
E to buraz i ja kazem,slazem se stobom. I ja sam dao dosad preko 2000 eura,doduse za sebe i zenu,al kad odemo uskoro akobogda,bit ce extra,dupla plata,dupli baksis a zajedno obilazimo svijet

dino jel mi možeš poslati porukom tvoja iskustva oko orvih kontakata te kako stvar funkcionira budući da si se za ženom prijavio jer ja i djevojka također želimo ići skupa... hvala unaprijed

Offline aiitje

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
blah
« Reply #1247 on: 07/February/2010 »
Ma ok, samo sam konstatovala, mada to svi ovde znamo, da je skupo pogotovo kad nemas. Mama mi se onesvestila kad sam joj rekla cifru :D razumem ja vas, zaista razumem i puno pametnih stvari i saveta ovde covek cuje. Sve te agencije 100% muljaju, al bar stignete na brod i kao sto rekoste zaradite 5X vise i bole vas bas briga za njihovu proviziju ili sta god... E sad stvarno na koji cosak da stanem pa da zaradim 1000 eura...  :D salim se naravno ;D

Srecno svima!  :-))))'


Ne moras cosak , imas ovaj auto-put , Beograd - Nis , cuo sam da zaradjuju i po 200 evra za vece,tako da ... Eto je zarada ... :D
Moj moto : Obuci se minimalno da se osecas maximalno ...

Offline dejanasrb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 62
  • Svi na brod! ODMAH!!!
    • View Profile
blah
« Reply #1248 on: 07/February/2010 »
Ne moras cosak , imas ovaj auto-put , Beograd - Nis , cuo sam da zaradjuju i po 200 evra za vece,tako da ... Eto je zarada ... :D

Neukusna sala :tuctuc:

Ivy, ako zelis jako uspeces!!Samo se angazuj na vise honorarnih poslova i eto-za par meseci imas kintu!! Ako imas cilj, a imas, daj sve od sebe da dodjes do njega!! Po cenu da ne izlazis svakog vikenda,svedes troskove na minimum...Probaj, nemas sta da izgubis!!
U bilo kom kaficu da radis, mesecno imas od 250 E -350E minimalno...eto, to ti je 3-4 meseca!! Uz jos koji honorarni posao- i sve si uklopila!! :pop:

Pozz i sve najbolje!!

Offline aiitje

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
blah
« Reply #1249 on: 07/February/2010 »
Neukusna sala :tuctuc:

Ivy, ako zelis jako uspeces!!Samo se angazuj na vise honorarnih poslova i eto-za par meseci imas kintu!! Ako imas cilj, a imas, daj sve od sebe da dodjes do njega!! Po cenu da ne izlazis svakog vikenda,svedes troskove na minimum...Probaj, nemas sta da izgubis!!
U bilo kom kaficu da radis, mesecno imas od 250 E -350E minimalno...eto, to ti je 3-4 meseca!! Uz jos koji honorarni posao- i sve si uklopila!! :pop:

Pozz i sve najbolje!!

nije neukusna,nego je realna ssituacija !!!  Alooooooooo  pa ne nosi ona vikendom u grad 50-100 evra pa kao da ne izadjes i ostace ti :/ ... Drugo u bilo kom kaficu,ajde da ne generalizujem situaciju ,eto u Beogradu prosecna plata konobara koji zna da radi svoj posao,da nosi tacnu,nudi pica je od 18 000 - do nekih otprilike 24 000 ali u dobrim lokalima,tipa Coffe Dream(ali je tesko upasti),Coffe room(tesko), u Strahinjica Bana sada ne treba da trazi jer je bulja,jedino "Pastis" ali oni ne zaposlajvaju zene,onda splavovi nikako,tako da za nekoliko meseci ne moze da usteka 1000 evra da se ne lazemo,sem ako i samo ako,nema stan u Bg,tata i mama je hrane,daju pare kada treba nesto,a ona sve sto zaradi stavlja u stek onda mozda i moze za nekih 4-5 meseci i da skupi , ovako nikako ....
Moj moto : Obuci se minimalno da se osecas maximalno ...

Offline dejanasrb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 62
  • Svi na brod! ODMAH!!!
    • View Profile
blah
« Reply #1250 on: 08/February/2010 »
Ako tako bude razmisljala nista od para!!
U Beogradu moze da se zaradi jaaako lepa kinta bez fensi mesta!!! Gde god da se zaposlis, u najgorem slucaju dnavnica i baksis 15E!!
Ali nebitno, koliko god,samo da se steka!!50 po 50 i eto broda sledece god...ako ne uleti neka kina pa ode i ranije!!

Meni je uspelo....ne znam zasto ne bi i njoj :))

Offline konta

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
blah
« Reply #1251 on: 08/February/2010 »
Upravu je Dejana na manje-vise bilo kom mestu u gradu mozes da zaradis 300-400e mesecno bez problema,
npr. da zaradjuje 350e mesecno za dva meseca moze da aplicira preko Safe Cruisa,
ali pod uslovom da je kod roditelja na stanu i hrani i nema nikakve dodatne troskove.

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
blah
« Reply #1252 on: 08/February/2010 »
kod roditelja na stanu i hrani

E ovo je veeelika prednost.  ::yes::
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline aiitje

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Re: blah
« Reply #1253 on: 09/February/2010 »
Upravu je Dejana na manje-vise bilo kom mestu u gradu mozes da zaradis 300-400e mesecno bez problema,
npr. da zaradjuje 350e mesecno za dva meseca moze da aplicira preko Safe Cruisa,
ali pod uslovom da je kod roditelja na stanu i hrani i nema nikakve dodatne troskove.

Alooo ljudii moze da se zaradi ne kazem da ne moze,ali gde je rezija ,hrana,treba da jedes nesto valjda ,popijes ?!?!?   jese vi ludi ?
Moj moto : Obuci se minimalno da se osecas maximalno ...

Offline aiitje

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
!
« Reply #1254 on: 09/February/2010 »
E kako je to lepo ,pa ljudi ne bi ni isli na brod kada bi bilo kao tamo full acomodation ...  Jos bi ti ovde bilo lepse ,jer bi bio blizi porodici ! Ja sam slucaj da moze da se uzme i vise od 400 evra ali ne moze se usteka,treba reziju platim,popijem neku kaficu nekad,sok nesto i cao odose pare ... Dejana nemoj se ljutis ali to nema blage veze da se za 2 eventualno 3 meseca moze skupiti soma evra ...
Moj moto : Obuci se minimalno da se osecas maximalno ...

Offline konta

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1255 on: 09/February/2010 »
Pa brate ako ces tako na kafu, na sok, na sladoled, tamo vamo...
Neces skupiti pare za godinu dana, stisnes se malo dva meseca i apliciras,
i sta ce ti 1000e po meni je bolje preko SC za 650e

Offline runner

  • Registered
  • *
  • Posts: 77
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1256 on: 09/February/2010 »
Ne mogu sad da pronadjem temu o placama tj nacinu isplate plate ... pa ako neko moze da malo pojasni. Sefe prebaci ako ima gdje podobnije.

Konkretno pozicija Bar w. - dakle plata i tips... da li i sta ide na racun u banci a sta se (ako se ista) dobije u kesu? Jel isplata sedmicna?
Daleko sam jos od ukrcaja da se o ovome brinem ali eto nesto mi se vrti po glavi.
Hvala...

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Re: !
« Reply #1257 on: 09/February/2010 »
E kako je to lepo ,pa ljudi ne bi ni isli na brod kada bi bilo kao tamo full acomodation ...  Jos bi ti ovde bilo lepse ,jer bi bio blizi porodici ! Ja sam slucaj da moze da se uzme i vise od 400 evra ali ne moze se usteka,treba reziju platim,popijem neku kaficu nekad,sok nesto i cao odose pare ... Dejana nemoj se ljutis ali to nema blage veze da se za 2 eventualno 3 meseca moze skupiti soma evra ...
A ja sam slucaj da uzima daleko preko 1000 eura mjesecno a opet sam se prijavio i zelim da idem i jedva cekam da idem,al to je neka druga prica,moji razlozi  :uzdravlje:

Offline aiitje

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1258 on: 10/February/2010 »
Pa brate ako ces tako na kafu, na sok, na sladoled, tamo vamo...
Neces skupiti pare za godinu dana, stisnes se malo dva meseca i apliciras,
i sta ce ti 1000e po meni je bolje preko SC za 650e

Ok 650 evra,a jel treba da poneses da jdese nesto,od cega ces kupiti,jel ti treba tamo za par dana dok ne dodje prva plata da imas pare,gde je uniforma koju moras kupiti,i tako dalje i dalje ... znaci treba ti nekih dobrih 9glava minimum...
Moj moto : Obuci se minimalno da se osecas maximalno ...

Offline FlyFlyFly

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1259 on: 10/February/2010 »
U principu tamo ti ne trebaju pare kada ti je sve obezbedjeno (hrana i smestaj) jedino za uniformu i par dolara za telefon da se javis svojima...