Author Topic: BLA, BLA, BLA,...  (Read 412259 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline aiitje

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1275 on: 12/February/2010 »
tsunami1984
Član

 Online

Company: ex Carnival Cruise Lines
Occupation: Photogpraher
Posts: 57



 

     
   
Re: SafeCruise, Beograd
« Reply #269 on: Veljača 10, 2010, 01:56:10 »
Quote from: aiitje on Veljača 09, 2010, 01:14:28
Vidi se da si bas profi lik ... Kao prvo i prvo deckonja sto se tice engleskog mogu da ti predajem,samo cu to reci,a druga stvar je da ja nisam ni okrivio agenciju sto nisam prosao,mozete procitati moj post pa cete i videti,ali sta ces kada su svi Srbi takvi,imaju to maloumno i povrsno zakljucivanje stvari na osnovu rekla kazala nekog treceg tamo koji to zapocne ... Ja sam rekao sta sam imao u vezi njih,a AKO nisi znao agent ako hoce moze da te namesti da ne odes ... Npr odradis interviju i prodjes,i kada posaljes medical,agent ga ne prosledi kompaniji,nego ga sacuva kod sebe,sa izgovorom nije se ni javio radnik ...  Eto cisto da znas da agencija moze i to da uradi ... Pozzz allmighty tsunami ...

I sta ti si sad faca sto ti meni kao MOZES PREDAVATI engleski ? pa ti si jedan obicni smecar koji ovde samo napada ljude i pravi se pametan, kao da si svu pamet svijeta pokupio...Zato bolje se malo poklopi po usima i pusti narod ovde da procita nesto korisno ...

Bitno da si ti ovde NAJSUPERIORNIJI lik, a obicni si majmun i nista vise
Moj moto : Obuci se minimalno da se osecas maximalno ...

Offline FlyFlyFly

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1276 on: 12/February/2010 »
Šefe spomenuo si uniformu od poliestera... To je mali problem pošto ja imam žešću alergiju na poliester, jel ima nešto sa bar 90% pamuka? I da li to može da predstavlja problem? Znam da je glupo pitanje ali ajde...

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Registration Agreement
« Reply #1277 on: 12/February/2010 »
4. Ne pišite na temi više poruka za redom, jer se time diskusija samo bespotrebno razvodnjava.
Sve što je izostavljeno u jednom postu, može se lako dodati u taj isti post naknadno, koristeći funkciju "modify" koja postoji u okviru svake poruke.


aitje, pokvario si atmosferu na forumu, ako nisi primjetio, svi su protiv tebe, a ni meni se ne svidja tvoj svađalački stav.

 :ban:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline FlyFlyFly

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1278 on: 12/February/2010 »
Šta je sa mojom uniformom od poliestera?  :rofl:

Offline konta

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1279 on: 12/February/2010 »
@tsunami 
  Treba da te je sramota jer si ti prvi zestoko izvredjao aiitje-a kad ti je ponestalo argumenata,
nisam ni na cijoj strani i meni se ne svidjaju aiitje-ovi stavovi al nemam pravo zbog toga da ga vredjam

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Registration Agreement
« Reply #1280 on: 12/February/2010 »

aitje, pokvario si atmosferu na forumu, ako nisi primjetio, svi su protiv tebe, a ni meni se ne svidja tvoj svađalački stav.

 :ban:
Demokracija Šefe,svak iznosi svoja stajališta,jest da su neukusna i da nam ne trebaju na forumu.
Ali ako ko čita ovo iz EU prije če nas primiti u nju jer če misliti da je ovdje jako razvijen stupanj demokracije
A ja neču imati problema sa dobivanjem Švicarske ili njemačke vize  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1281 on: 12/February/2010 »
Šefe spomenuo si uniformu od poliestera... To je mali problem pošto ja imam žešću alergiju na poliester, jel ima nešto sa bar 90% pamuka? I da li to može da predstavlja problem? Znam da je glupo pitanje ali ajde...

možeš ti kupiti sebi bijelu košulju od prirodnih vlakana recimo, i obući sako od poliestera na nju, tako većina i radi.

svu odjeću od koje je sačinjena uniforma možeš kupiti kvalitetniju, tako da saznaj prije reda šta će ti trebati, i opskrbi se sa tim prije odlaska.

BTW, liječnički si prošao ha? Tamo su te lijepo pitali jel imaš alergija .... ccc  no;;;
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1282 on: 12/February/2010 »
možeš ti kupiti sebi bijelu košulju od prirodnih vlakana recimo, i obući sako od poliestera na nju, tako većina i radi.

svu odjeću od koje je sačinjena uniforma možeš kupiti kvalitetniju, tako da saznaj prije reda šta će ti trebati, i opskrbi se sa tim prije odlaska.

BTW, liječnički si prošao ha? Tamo su te lijepo pitali jel imaš alergija .... ccc  no;;;
Ovdje da kupimo il ima i tamo Sefe? Kakve su uniforme kod konobara?nemam alergije nikakve al je dobro znati  :uzdravlje:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1283 on: 12/February/2010 »
kupi si crne hlače i par bijelih košulja. Pazi da hlače budu od laganog materijala, koji se ne gužva lako. Svakako prvo pokušajte saznati kakve ćete uniforme nositi.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Mr.Remba

  • Guest
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1284 on: 12/February/2010 »
ima li netko iz Osijeka ili bliže okolice da se prijavljuje za prvi odlazak na bord???

Offline beto

  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1285 on: 12/February/2010 »
ja sam ti blizu os

Offline tsunami1984

  • Registered
  • *
  • Posts: 302
  • BANNED
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1286 on: 12/February/2010 »
@tsunami 
  Treba da te je sramota jer si ti prvi zestoko izvredjao aiitje-a kad ti je ponestalo argumenata,
nisam ni na cijoj strani i meni se ne svidjaju aiitje-ovi stavovi al nemam pravo zbog toga da ga vredjam

pa vidis mene to nije sramota jer mora nekako to da se prekine, jer neko je morao da mu kaze sta je on, to nije vredjanje nego cinjenica, a to je razlika, to je samo vredjanje za MAJMUNA kao zivo bice...Pljuje tu po ljudima. po clanovima, po agenciji, i niko nista, kakva je to demokratija , cuj DEMOKRATIJA, ni'dje veze o zivotu.. To sto si napisao da me bude sramota, ne dotice me ni najmanje, jer znam da nisam pogresnom liku nesto pogresno rekao, meni nije nestalo argumenata, samo sam rekao kakav je lik, jer kad nesto imam da kazem, jednostavno KAZEM, jer nisam licemjer i dvolican...

Isto bi rekao tako i bilo kome drugom da se tako ponasa, nevezano dal cu biti sankcionisan ili ne...

Toliko od mene, uzdravlje     :uzdravlje:

peanutz

  • Guest
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1287 on: 12/February/2010 »
verovatno niste videli od ovog prepucavanja ali meni treba neki forumas koji se uskoro vraca u Srbiju. ako neki takav pogleda ovaj post, neka mi se javi! hvala.

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1288 on: 12/February/2010 »
kupi si crne hlače i par bijelih košulja. Pazi da hlače budu od laganog materijala, koji se ne gužva lako. Svakako prvo pokušajte saznati kakve ćete uniforme nositi.
Mozda je glupo pitanje,al kosulje kratki il dugi rukav? Dali ima u pravilima o uniformi koja mora biti?

Offline damasi

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1289 on: 12/February/2010 »
Meni su rekli da mozemo sve to da kupimo kad dodjemo na brod...tj bar sto se tice Princess-a e sad nisam pametan dali da ponesem to odavde ili da kupim tamo???
around the world