Author Topic: HRVATSKI gra?ani bi uskoro mogli putovati u SAD bez viza  (Read 3345 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Ikarus

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
Nadam se da ce onda biti malo laksi ulaz u SAD i da nece biti toliko cekanja uzalud.

Mi u Miamiju iz nekog neobjasnjivog razloga ( jer drugi brodovi nemaju ) jos uvijek imamo tkz. windowse ( moze se izaci samo u odredjeno vrijeme ) i pretrazivanja.
Sto je najjadnije, dovedu samo dvoje ljudi, musko i zensko za prepipavanja tako da kad se obicno skupi dosta posade koja hoce izaci, ne stignu svi van jer se americki security pokupi s gangwaya tocno u minutu i nema vise van do sljedeceg windowsa pa ti cekaj.
Zadnji put su dosli s nekim uvjetom da ne smijes nositi van ruksake i vece torbe te laptope ( ??? ).Pokusavao sam shvatiti zasto i samo mi je to palo na pamet da im se ne da pretrazivati tudje torbe pa je lakse tako. Demokracija.
Moras imati ID oko vrata da se vidi jer te vrebaju na svakom koraku.

Bit ce da se moja kompanija gadno zamjerila nekome u Miamiju jer u NY i LA je bila puno blaza kontrola.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
I na Princessu je sve to isto, čak i šljape moraš propustiti kroz xray kada izlaziš u Port Evergladesu,
a ako nosiš cipele na vezanje ...  :rasta:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Ikarus

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
Ma u Miamiju je neko posebno ludilo jer samo mi imamo te windowse ( ili kako se vec zovu ), ni jedan drugi brod a da bude jos cudnije, svaki put smo s jednim od nasih NCL brodova koji ih - nemaju !!!
Ja isto nosim samo slape - havainanas i svejedno me tip svaki put pita da dignem nogu i da mi pogleda moje bose tabane.
Mislim da cemo uskoro morati ici van goli, pa ce biti dozovoljeno samo dva kruga oko broda i brzo natrag !

Da nije sve povoljnije i na dohvat ruke, da nisu tel. kartice najbolje tamo, nikad ne bi vise izasao van u Miamiju.