Author Topic: viza-problem?  (Read 3755 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ivan138

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
viza-problem?
« on: 25/January/2011 »
ovako u 2006 sam dobio stiendiju na koledz igrat kosarku...nakon nekog vremena sam odustao bl a bla i ostao u americi 2 god nakon odustajanja out of status al zbog nke rupe u zakonu nisam baniran i eligible sam za novu vizu samo sto imam taj history....namjeravam na kruzer kao kadet i trebat ce mi viza a ulozio sam puno para u obrazovanje,mlad sam i ne zlim da mi odbiju vize radi mladenacke gluposti jer sam imam zivot sredjen vlasnik sam stana placam racune a radim na crno imam curu i sad bi na brod...cuo sam da nije tesko dobit c1d i k tome posto cu na intervju ic s LOE nadam se da me nece odbit jer mi to kruh znaci i zivot...sta vi mislite?utjesite me nekako zelim bit kapetan jednog dana ambiciozan sam a ne zelim da mi ovo unisti zivot

Offline Collector604

  • Registered
  • *
  • Posts: 268
    • View Profile
Re: vizra-problem?
« Reply #1 on: 25/January/2011 »
Pricamo istim jezikom ali ja tebe nista ne razumijem  ???
\\\\\\\"Reci mi jesi li skeptik,reci cu ti tko si\\\\\\\"

peanutz

  • Guest
Re: vizra-problem?
« Reply #2 on: 25/January/2011 »
Evo, ovde na forumu imamo 43 konzula iz americke ambasade pa ce ti oni reci... Salim se, zaista si jedinstven slucaj tako da ne znam kako da te utesim.

Offline sinisa85

  • Registered
  • *
  • Posts: 66
    • View Profile
Re: vizra-problem?
« Reply #3 on: 25/January/2011 »
ako si vec deklarisan kao overstayer onda imas slabe sanse za usa vizu. nisi dovoljno precizan u pitanju, koji ti je vizni status, gde si?

Offline ivan138

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: vizra-problem?
« Reply #4 on: 26/January/2011 »
ako si vec deklarisan kao overstayer onda imas slabe sanse za usa vizu. nisi dovoljno precizan u pitanju, koji ti je vizni status, gde si?

u tome je je i bit nisam overstay nijedan moj dana u usa se ne vodi kao unlawful presence tako da nemam 3yyr ban ni 10yr

Offline sinisa85

  • Registered
  • *
  • Posts: 66
    • View Profile
Re: vizra-problem?
« Reply #5 on: 26/January/2011 »
Znaci ti si u usa, nemas nikakav imigracioni status ali legalno boravis. Interesantno. Hajde podeli sa nama tu "rupu u zakonu" pa da i mi dodjemo   ???

Offline ivan138

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: vizra-problem?
« Reply #6 on: 26/January/2011 »
Znaci ti si u usa, nemas nikakav imigracioni status ali legalno boravis. Interesantno. Hajde podeli sa nama tu "rupu u zakonu" pa da i mi dodjemo   ???

haha neee ja sam u dalmaciji zadnje 2 godine ... a ta rupa u zakonu ti je kad dodjes s f1 vizom i dobijes i94 na kojem nemas datum imas D/S znaci taj ds ti je prakticki ti i ako si out of status nisi ilegalan dok te ne proglase ilegalnim ma rupa u zakonu teska

http://www.immigration-professor.com/legal-loophole-allows-out-of-status-students-to-get-work-visa-0347.htm

a us immigration law ih je prepun...eto znaci nisam bio ilegalan al sam bio out of status haha zvuci cudno znam al prepun je kufer takvih slucajeva haha
a poslije ljeta bih trebao ic na brod kao kadet pa onda kao Ĩasnik