Author Topic: trebam imati vizu valjanu barem na 1god. , moja je valjana jos 9mj  (Read 2167 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline marvell

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
IMam samo jedno pitanje za ljude koji se kuze u to , a glasi : ja sam trebao jos u 11mj ic na carnivalov brod , ali su me odgodili 2 puta te sutra putujem (napokon). Izvadio sam vizu jos u 11mj ,a pise da kada ulazim u usa da trebam imati vizu valjanu barem na 1god. , moja je valjana jos 9mj. Da li cu imati kakvih problema radi toga?

Offline tatinaprinceza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
IMam samo jedno pitanje za ljude koji se kuze u to , a glasi : ja sam trebao jos u 11mj ic na carnivalov brod , ali su me odgodili 2 puta te sutra putujem (napokon). Izvadio sam vizu jos u 11mj ,a pise da kada ulazim u usa da trebam imati vizu valjanu barem na 1god. , moja je valjana jos 9mj. Da li cu imati kakvih problema radi toga?


I ti si se sjetio traziti pomoc dan prije puta. Tako svjedeno jel mozes il ne mozes s njom putovati kad vise nemas vremena vaditi novu. Valjda si sretno stigao.

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
IMam samo jedno pitanje za ljude koji se kuze u to , a glasi : ja sam trebao jos u 11mj ic na carnivalov brod , ali su me odgodili 2 puta te sutra putujem (napokon). Izvadio sam vizu jos u 11mj ,a pise da kada ulazim u usa da trebam imati vizu valjanu barem na 1god. , moja je valjana jos 9mj. Da li cu imati kakvih problema radi toga?

To je cisto sr**je. Ako i potezu to pitanje, onda je upitno koliko ti je ugovor, na koliko mjeseci, pa se onda diskutuje... Ja sam imao validne vize jos 7 mjeseci, a isao sam na 6-mjesecni ugovor. Bilo je nasih ljudi, kojima je viza isticala u sred ugovora, pa su isli na emergency i radili vizu. :deda:
When it comes to money, nobody can be trusted !