Author Topic: Zvanicne agencije sa ovih prostora?  (Read 1815 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline emanema

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Zvanicne agencije sa ovih prostora?
« on: 09/August/2011 »
gledao sam zvanicne stranice raznih brodskih "kompanija" i njihove linkove ka zvanicnim agencijama s kojima saradjuju (i obicno napominju da samo sa ovima rade, da su ostali koji se predstavljaju "nezakoniti", tj prevaranti)
i ono sto mi je upalo u oko, nema agencija sa "nasih prostora", jedino se na par mesta javila ona iz splita (ili zadra,odakle li je vec), za koju su ljudi odavde rekli da ne radi nikako

sta vi mislite o ovome? da li ste nasli i jednu krstaricu koja radi sa ovde uobicajeno pominjanim agencijama (ep, sea cruise,safe cruise,kouzon...)? i ako da,koja

nadam se da sef nece obrisati temu jer mu "gazim" sponzore :]

(da napomenem,nisam pregledao sve do jedne krstarice,tj kompanije)

Offline Beks89

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 173
    • View Profile
Re: Zvanicne agencije sa ovih prostora?
« Reply #1 on: 09/August/2011 »
Royal Caribbean i Celebrity kao Hiring partners za Srbiju navode " Sea agency", a za Hrvatsku " Employment power" ,  za Makedoniju se navodi " Kauzon", a Carnival navodi " A-priori" za Hrvatsku, tako da se one smatraju potpuno legitimnim i ovlascenim za poslove koje obavljaju. Za Princess sam isto gledala, ali ne nadjoh " Safe cruise" na listi...  :hmm:
Snovi nikada ne umiru. Umiru samo sanjari.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Zvanicne agencije sa ovih prostora - Hiring Partners
« Reply #2 on: 09/August/2011 »
Uopće se nemoj s tim zamarati, dovoljno je da pogledaš anketu i gdjegod vidiš da je preko njih otišlo 10ak ljudi, nemaš brige.

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)