Author Topic: da li se itko ukrcao na neki od princess cruisera preko gdje bianchi iz napulja?  (Read 3046 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Kaboom

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Lijep pozdrav!
Vidim da se svi (ili vecina) s ovog foruma ukrcavaju preko tih par agencija , e sad mene zanima da li se itko ukrcao na neki od princess cruisera preko gdje bianchi iz napulja? Naime kolegičina mama koja je upravo odradila prvi ugovor na golden princessu mi je dala broj telefona i mail te žene  i rekla da se javim direktno njoj! Pretrazila sam kompletan forum uzduž i poprijeko ne bih li našla nešto gdje se ona spominje, no bezuspješno. Molim vas ako itko ima kakvah saznanja o njoj da me malo prosvjetili! Hvala!

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Nikad čuo.  -()-

Jesi li pokušala guglati njen mail?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Tyler Durden

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 45
  • I'm a voodoo child, baby...
    • View Profile
Ona radi za Navitrans iz Napulja, i pošto se Chiasso rasformirao, Navitrans Napulj je sad regrutni centar za nas iz ovih krajeva, a Southampton je za kolege iz Zapadne Evrope. Zvati nju da te direkt šalje na brod je isto kao npr. pozvati Sorbija pre 3-4 godine i reću mu: "Hey mr. Sorbi I would like to go to work for Princess cruises, send me a.s.a.p." , drugim rečima higly unlikely. Ne bih da ti rušim ideju, pozovi je ali mislim da će te uputiti na neku od agencija sa Balkana koje šalju na Princess jer im je tako lakše.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Možda je to "preko veze"  :nokti:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Kaboom

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
@ Šef: proguglala sam al nisam nis nasla, gospodja koja me uputila na nju veli da se ona preko nje ukrcala i da je ona zaduzena za nju, jel, nek se ne bakcem s nasim agencijama. Bilo mi je malo neobično pošto je iz Rijeke pa se ukrcava preko nekog iz Napulja. 

@Tyler Durden: Dobro sam pitala , a ne zvala prvo pa se brukala! Ali cek da vidim dal sam dobro shvatila, i da idem preko neke nase agencije svejedno me ceka razgovor s njom ili ne?

Hvala vam!

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
@ Šef: proguglala sam al nisam nis nasla, gospodja koja me uputila na nju veli da se ona preko nje ukrcala i da je ona zaduzena za nju, jel, nek se ne bakcem s nasim agencijama. Bilo mi je malo neobično pošto je iz Rijeke pa se ukrcava preko nekog iz Napulja. 

@Tyler Durden: Dobro sam pitala , a ne zvala prvo pa se brukala! Ali cek da vidim dal sam dobro shvatila, i da idem preko neke nase agencije svejedno me ceka razgovor s njom ili ne?

Hvala vam!

Ma na tvom mjestu bih se javio, kazes tko ti je dao broj i vidi sta ce zena reci...

Sretno  :uzdravlje:
Once a sailor, always a sailor.

Offline Tyler Durden

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 45
  • I'm a voodoo child, baby...
    • View Profile
Pazi, nije ona ta koja te šalje, to ide ovako: Head office u L.A.-u šalje njima i Southamptonu da im treba npr. 300 waiter-a i da smatraju da taj broj može da se nađe u Evropi, onda i Italijani i Englezi krenu da traže te ljude preko svojih regrutnih agencija.
Problem u vezi zvanja nje je u slučaju: da njima ne treba ljudi i da ti pozoveš, ako nema potrebe ona neće moći da te šalje jer to prevazilazi okvire njenih ingerencija, a veruj mi za njih je L.A. bog otac, pogotovo kad im šalju angy e-mails.
Drugo, ti ljudi su uglavnom zaduženi za nas koji smo već tamo, i veruj mi da i oko nas imaju dosta posla, prvi ne bi da ide sad, drugom se nešto desilo, treći hoće ranije, četvrti mora da obnovi vizu i medical,... zato oni vole da svi newhires idu preko agencija.
Nemoj pogrešno da me shvatiš, ne pravim reklamu nikom jer agencije svakako deru a to ne bi smeli da rade, ja samo iznosim svoje viđenje priče.
Pozovi, pošalji mail, probaj, ali i dalje stojim pri tome da će najverovatnije da te uputi na neku od regrutnih agencija iz Evrope ili sa Balkana.
Svako dobro i javi kako je prošlo. :)

Offline Kaboom

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Blaženi forum! Ma nazvat cu ja nju (kad se ohrabrim i sklepam koliko toliko dobar CV) ,pa sta bude, na kraju kraju krajeva, koliko sam upucena, u okolici Rijeke ima agencija pa cu se lako preko njih pokusat ugurat. Eh da, a nije li bolje da joj samo posaljem mail, bez zivkanja?

Offline Tyler Durden

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 45
  • I'm a voodoo child, baby...
    • View Profile
Ja bih pozvao... po meni mejlove šalju oni manje zainteresovani.