Author Topic: Kako do?i na brod, koliko se bude najmane na brodu, kakva je zarada?  (Read 9281 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Uzmi nesto vezano za kompjutere . Sa Microsoft sertifikatima mozes aplicirati za internet menadzera na brodu.

Offline D.B.

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 205
    • View Profile
Komplikujes sebi zivot sa tim vecernjim skolama. Na brod mozes svakako biti primljen i bez srednje skole. A ako ti je cilj da zaglavis u Americi, odradi 3-4  ugovora i onda plati nekoj agenciji za zaposljavanje koja se nalazi u americi (tu spada i drzavljanstvo) i eto , done.


Over and out.
Specijalne Fotografske Jedinice Srbije

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Komplikujes sebi zivot sa tim vecernjim skolama. Na brod mozes svakako biti primljen i bez srednje skole. A ako ti je cilj da zaglavis u Americi, odradi 3-4  ugovora i onda plati nekoj agenciji za zaposljavanje koja se nalazi u americi (tu spada i drzavljanstvo) i eto , done.


Over and out.
Dobro receno!!  :pop:

Offline svaus

  • Registered
  • *
  • Posts: 67
  • Run while you're young
    • View Profile
Hvala :),,,a kolko bi to sve zajedno trajalo,,mjeseci,, i koliko otprilike treba da se plati agenciji,,,ako znadete mozda:))

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Najmanje 60 mjeseci i nekih 20 - 50 000$ agenciji, tj. advokatu da ti sredjuje green card.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Najmanje 60 mjeseci i nekih 20 - 50 000$ agenciji, tj. advokatu da ti sredjuje green card.

Ako kaže na carini da traži azil jer je gey,  :nokti: i u domovini je to neprihvatljivo i život mu je u opasnosti ... možda prođe besplatno
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Ako kaže na carini da traži azil jer je gey,  :nokti: i u domovini je to neprihvatljivo i život mu je u opasnosti ... možda prođe besplatno
Ne bih ja to. :neceici:

Jedino kad bih bio  :rasta:

Offline svaus

  • Registered
  • *
  • Posts: 67
  • Run while you're young
    • View Profile
Najmanje 60 mjeseci i nekih 20 - 50 000$ agenciji, tj. advokatu da ti sredjuje green card.

a to je sigurno da bi sredio gren card???<,,


Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Ako kaže na carini da traži azil jer je gey,  :nokti: i u domovini je to neprihvatljivo i život mu je u opasnosti ... možda prođe besplatno

Worship za ovo :)))

A frende, ako ti je SAMO i jedino cilj da ides u USA, probaj sa nekim green card lottery ili slicnim programima, jer rad na brodu je dosta zahtjevan i NIKO ti ne garantuje da ces ikad moci dobiti green card ;)

Offline svaus

  • Registered
  • *
  • Posts: 67
  • Run while you're young
    • View Profile
Worship za ovo :)))

A frende, ako ti je SAMO i jedino cilj da ides u USA, probaj sa nekim green card lottery ili slicnim programima, jer rad na brodu je dosta zahtjevan i NIKO ti ne garantuje da ces ikad moci dobiti green card ;)


znam da mi to nitko ne garantuje,,ali to bi mi bilo da si zaradim malo para ,,,da imam :)),,

evo ti poj plan :P

http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=4039.msg40268#msg40268

Offline Karaburac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 92
    • View Profile
Imas i agencije koje te salju da radis u americi od 6-8 meseci sa h2b vizom,Posto vidim da si iz Hrvatske ne znam kako je kod vas ali kod nas u Srbiji je dosta teze na taj nacin otici nego ako apliciras za brod, posto ja imam u planu u buducnosti da radim u americi, za sada sam fokusiran da odem na brod, pa sam se dosta raspitivao sta i kako, mada odma da ti kazem nisam bio na brodu jos ali znam, a to mogu i ljudi ovde koji su dosta iskusniji da kazu da ces mnogo bolje proci finansijski na brodu nego da radis u Americi sto se tice nekog pocetka.