Author Topic: Dry dock  (Read 1900 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline siki

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Dry dock
« on: 17/January/2012 »
Kopam po forumu ali nigdje nisam našao ništa o tome.
U martu moj brod ide na dry dock na mjesec dana.
Dali netko zna što se dešava s posadom u to vrijeme?
Dali ostajemo svi na brodu?
Dajte ljudi koji su doživjeli to opišite što se dešava sa crew za vrijeme remonta.

Offline NENO 2202

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Dry dock
« Reply #1 on: 17/January/2012 »
Evo ja cu ti reci iz svog iskustva!  Ja sam bio na starijem Carnivalovom brodu koji je bio na dry docku mjesec dana,
uglavnom dio posade je isao kuci ili su dobili transfer na drugi brod. Sto se tice posade koja ostaje na brodu,
uglavnom se cisti, ili ti se da neki drugi duty. Ali je opusteno, imas cak i slobodnih dana. 
Jedino je lose sto ponekad iskljuce ''air condition'' pa je vruce za poludit, a ponekad iskljuce
i vodu pa se nisi mogao tusirat bas kada pozelis. 
Uglavnom nije toliko lose!  :)

Offline tatinaprinceza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: Dry dock
« Reply #2 on: 17/January/2012 »
Evo ja cu ti reci iz svog iskustva!  Ja sam bio na starijem Carnivalovom brodu koji je bio na dry docku mjesec dana,
uglavnom dio posade je isao kuci ili su dobili transfer na drugi brod. Sto se tice posade koja ostaje na brodu,
uglavnom se cisti, ili ti se da neki drugi duty. Ali je opusteno, imas cak i slobodnih dana. 
Jedino je lose sto ponekad iskljuce ''air condition'' pa je vruce za poludit, a ponekad iskljuce
i vodu pa se nisi mogao tusirat bas kada pozelis. 
Uglavnom nije toliko lose!  :)

Upravo tako. Moji su nedavno bili na dry docku na Bahamima. Koliko vidim, izležavali su se po plažama i uživali. Istina je da su također ostali bez vode i da im klima nije radila kako treba.