Author Topic: Prošla sam NCLov interview :) Now what?  (Read 3707 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ElainaAislyn

  • Registered
  • *
  • Posts: 98
    • View Profile
Moram podijeliti svoju sreću s vama ljudi.  :run:

Neki dan prošla sam NCL-ov skype intervju,bilo je super,skroz opušteno,gđi.iz agencije jako sam se svidjela,ma nije moglo bolje proć,iznenadila sam samu sebe  :) I šta sad-čeeeeekanje do potpisivanja ugovora i ukrcaja. Nemam pojma koliko,i kako sam inače negativna lol,strah me da mi ne otkažu il nešto. :D

Kakva su vaša iskustva s njima,koliko se čeka na ukrcaj,imaju li praksu nekoga primiti pa otkazati,da li da se okušam na interviewu i za neku drugu kompaniju u slučaju da njih predugo čekam ili da otkažu,šta mislite?
Hvala svima na pomoći.

Offline milicar

  • Registered
  • *
  • Posts: 160
    • View Profile
Re: Prošla sam NCLov interview :) Now what?
« Reply #1 on: 14/March/2013 »
Evo ima nas koji cekamo na NCL jos od 10-11 meseca prosle godine...medjutim,valjda je to tako cesto...zavisi od samog NCLa...
sto se tice EPa,moja sestra je otisla preko njih i sad se treba vratiti,zadovoljna je,takodje i jedno mojih 30 drugarica koje su sve otisle isto ...tako sve...
Pridruzi nam se u cekanju :)

evo  ovde :)   http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=5875.0

Offline ElainaAislyn

  • Registered
  • *
  • Posts: 98
    • View Profile
Re: Prošla sam NCLov interview :) Now what?
« Reply #2 on: 14/March/2013 »
Hvala na linku i informacijama.

Aaaaaaaaa pa koliko ovo ljudi čekaju???x_O Jaoooo...  oT :D

Offline eddie1992

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: Prošla sam NCLov interview :) Now what?
« Reply #3 on: 18/March/2013 »
kruzeri su postali užasno popularni među maldima u zadnjih godinu dana i sve sporije ide ukrcavanje jer nas je sve više svaka generacija sve dulje čeka. Mi koji smo imali intervju 2012 10/11 mjesec imamo ukrcaje 3,4 mjesec neki hvala bogu i prije ali čekanje je 6 mjeseci. To isključivo govorim za RESTAURANT STEWARD jer se tamo i najvise ljudi prijavljuje. Kompanije imaju politiku da imaju što više nacionalnosti na svojim brodovima pa nemogu stavit u jednom ukrcaju 20 ljudi iz RH,BIH,SRB. S obzirom da izlaze novi brodovi u mnogim kompanijama to čekanje na ukrcaj nebi trebalo trajati više od 6,7 mjeseci ali nas ima sve više tak da se sve više čeka... čekaćeš bojim se možda čak i više od nas ali nije to do agencija niti kompanija nego do broja prijavljenih ljudi. Moj ti je savjet koliko god to bilo teško i najverovatnije skoro nemoguće da nađeš bilo kakav posao na 3,4 mjeseca jer mislim da nećeš u tom roku imati ukrcaj (od intervjua mislim). Nekada su svi prolazili intervju jer su im trebali radnici sad čujem da neki i padaju na razgovorima za posao, što jasno govori o pretrpanosti. Ponavljam ja govorim za RESTAURANT STEWARD  poziciju i ovo je samo moje mišljanje, djelom se nadam da nisam u pravu. Sretno

Offline ElainaAislyn

  • Registered
  • *
  • Posts: 98
    • View Profile
Re: Prošla sam NCLov interview :) Now what?
« Reply #4 on: 18/March/2013 »
Bojim se da si u pravu Eddie...situacija za cruisere nikad gora,i u EP-u su rekli da ove godine rade selekcije koje još prošle nije bilo npr.da neke agencije traže dva strana jezika jer je konkurencija jednostavno prevelika... Al mislila sam kao bit će bolje,nać ću nešto ovdje...al ne ide,posla jednostavno nema.
A ništa,čekam do daljnjega,,dobila sam poziv na još jedan interview s drugom agencijom za 10-ak dana pa ako prođem i taj imat ću dvije opcije pa idem na cruiser koji me prvi pozove.  :plovim: :D

Offline soneboy

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: Prošla sam NCLov interview :) Now what?
« Reply #5 on: 18/March/2013 »
A jel taj intervju bio samo za fotografe?

Offline ElainaAislyn

  • Registered
  • *
  • Posts: 98
    • View Profile
Re: Prošla sam NCLov interview :) Now what?
« Reply #6 on: 18/March/2013 »
@soneboy -je,i bilo nas je samo dvoje.

Offline eddie1992

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: Prošla sam NCLov interview :) Now what?
« Reply #7 on: 19/March/2013 »
Bojim se da si u pravu Eddie...situacija za cruisere nikad gora,i u EP-u su rekli da ove godine rade selekcije koje još prošle nije bilo npr.da neke agencije traže dva strana jezika jer je konkurencija jednostavno prevelika... Al mislila sam kao bit će bolje,nać ću nešto ovdje...al ne ide,posla jednostavno nema.
A ništa,čekam do daljnjega,,dobila sam poziv na još jedan interview s drugom agencijom za 10-ak dana pa ako prođem i taj imat ću dvije opcije pa idem na cruiser koji me prvi pozove.  :plovim: :D

eto ljepo si se snašla sretno ti bilo