Author Topic: ?uo sam da svaki put kad ideš na brod trebaš opet to radit  (Read 3030 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline executioner28

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 142
    • View Profile
Pozdrav svima, dakle lagano skupljam infomacije za slijedeći ugovor. Nije mi jasno ovo da liječnički traje 2 godine; čuo sam da svaki put kad ideš na brod trebaš opet to radit. Što je na kraju točno? Ili zavisi od kompanije do kompanije?

hvala

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
Piše ti na liječničkom do kad ti vrijedi. Ako se ne varam, vrijedi 5 godina do navrsenih 40 god, a ako si stariji od 40 onda 2 godine.
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

Offline tatinaprinceza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Pozdrav svima, dakle lagano skupljam infomacije za slijedeći ugovor. Nije mi jasno ovo da liječnički traje 2 godine; čuo sam da svaki put kad ideš na brod trebaš opet to radit. Što je na kraju točno? Ili zavisi od kompanije do kompanije?

hvala

Trebalo bi ti pisati na lijecnickom do kad ti vrijedi. Obicno je to 2 godine, tako je i kod mene. I ne moras ga raditi svaki put kad ides na brod, ali ti lijecnicki mora vrijediti za cijeli ugovor, tako je na Celebrityju. Isto kao i sa vizom. Ako ti lijecnicki istice negdje u toku ugovora, moras raditi novi.

Offline Aleks of the Seas

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Trebalo bi ti pisati na lijecnickom do kad ti vrijedi. Obicno je to 2 godine, tako je i kod mene. I ne moras ga raditi svaki put kad ides na brod, ali ti lijecnicki mora vrijediti za cijeli ugovor, tako je na Celebrityju. Isto kao i sa vizom. Ako ti lijecnicki istice negdje u toku ugovora, moras raditi novi.
e, svaka ti je kao njegoseva  ::yes::   :)  ... slazem se u potpunosti. za dve godine koliko traje lekarski, imace tri ugovora iza sebe. dotle ce vec znati na cemu je... ili vaditi novi ili nece nazad vise. voleo bih da vadi novi.

Offline executioner28

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 142
    • View Profile
Na Oceaniji, opet moram raditi liječnički. Druga je stvar ako se ti dogovoriš s doktorom pa ti napravi prijepis i platiš manje.