Author Topic: Dal je www.royalcareersatsea.com lazna internet adresa?  (Read 2015 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ft1p

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 106
    • View Profile
Opet ja sa pitanjima :).Dal je sigurno aplicirati preko njih?Ima dosta pozicija i kompanija na koje mozes direktno aplicirati pa mi je malo sumnjivo.

http://www.royalcareersatsea.com/

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re:
« Reply #1 on: 30/July/2015 »
Ok je

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: Dal je lazna internet adresa?
« Reply #2 on: 30/July/2015 »
Nije lazna,ali Srbi imaju zabranu,tako da ne znam da li vredi da apliciras,sem ako nemas hrvatski ili crnogorski pasos.

Offline ft1p

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 106
    • View Profile
Re: Dal je lazna internet adresa?
« Reply #3 on: 31/July/2015 »
Jos nisu skinuli?Jos dok sam bio na brodu mislim da je neko rekao za carnival i royal da su skinuli,a izgleda da je samo ipak carnival skinuo.Na tom sajtu ima vise kompanija nije samo royal.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Dal je lazna internet adresa?
« Reply #4 on: 31/July/2015 »
Jos nisu skinuli?

Kada ugledaš u tab-u "HIRING PARTNERS" Srbiju i Makedoniju, onda znaš da "zabrana" više ne stoji.
Iako, "zabrana" nije prava riječ, niko nikome nije ništa zabranio, kompanija se okrenula drugim zemljama ...
To je kao da ti prodaješ jabuke, a pored tebe netko prodaje kruške, dođe netko i kupi od susjeda kruške, a ti pitaš "A do kad će za moje jabuke biti zabrana?"

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Smole

  • Registered
  • *
  • Posts: 122
    • View Profile
Carnival, Princes i Oceania primaju ljude sa srpskim pasosem. To je za ono sto znam 100% i skoro su bili intervjui u srb