Author Topic: Posao na Dizniju  (Read 2001 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline neb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
Posao na Dizniju
« on: 24/July/2011 »
Postovanje imam 31 godinu po zanimanju sam kuvar ,zavrsio sam i neke master studije na drzavanom fakulteteu ,nemaju veze sa kuvarstvom, hteo bih ici na brod ,Najvise me interesuje Dizni ,ili neka slicna kompanija ,mogu i Evropske .
Vec  sam radio na brodu par godina odmah po zavrsetku srednje skole ,medjutim to je bio brod za diplomatiju i ni malo slican cruiser ships . Molim za savet
Znam za ove agencije iz Beograda ,Zagreba i Skoplja ili Nisa .
Kako se ukrcati na Dizni ? I Druge malo bolje kompanije ?  

Postoji online sistem prijava ,ali mislim da to nije nacin

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Posao na Dizniju
« Reply #1 on: 24/July/2011 »
Obzirom na godine, i nedostatak briljantnog cv-ja ili radnog iskustva, sumnjam da ćeš moći birati.
Mislim da će tvoja omiljena kompanija biti ona gdje ćeš imati šanse dobiti posao.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Komikaya

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 215
    • View Profile
Re: Posao na Dizniju
« Reply #2 on: 25/July/2011 »
Postovanje imam 31 godinu po zanimanju sam kuvar ,zavrsio sam i neke master studije na drzavanom fakulteteu ,nemaju veze sa kuvarstvom, hteo bih ici na brod ,Najvise me interesuje Dizni ,ili neka slicna kompanija ,mogu i Evropske .
Vec  sam radio na brodu par godina odmah po zavrsetku srednje skole ,medjutim to je bio brod za diplomatiju i ni malo slican cruiser ships . Molim za savet
Znam za ove agencije iz Beograda ,Zagreba i Skoplja ili Nisa .
Kako se ukrcati na Dizni ? I Druge malo bolje kompanije ?  

Postoji online sistem prijava ,ali mislim da to nije nacin

Sve su kompanije dobre na svoj nacin, ne vidim nikakav problem u tome recimo da odes na Celebrity...
Ne mozes da izdvajas neke kompanije i govoriti kako je neka posebna, a neka losa.

Potpisujem sta je sef rekao! :rolleyes:
What goes around comes around