Author Topic: da li zna neko priblizno vreme odlaska na brod  (Read 2071 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dachman32

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
u pismu sa kojim sa otisao po visu pise da bi trebalo da se ukrcam 9.12.2011.u everglades.lekarski sam odradio visu isto i poslao 8.12.2011.
medjutim papiri su poslati 13.12.2011. i naravno cekam sad odgovor komanije Princess za konacan ukrcaj.
da li znate neko optimalno vreme odlaska s obzirom da su papiri poslati tog datuma to jest kasnije nego sto je trebalo ili tako treba.
unapred Hvala. :uzdravlje:

Offline wladimir

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Re: da li zna neko priblizno vreme odlaska na brod
« Reply #1 on: 30/December/2011 »
u pismu sa kojim sa otisao po visu pise da bi trebalo da se ukrcam 9.12.2011.u everglades.lekarski sam odradio visu isto i poslao 8.12.2011.
medjutim papiri su poslati 13.12.2011. i naravno cekam sad odgovor komanije Princess za konacan ukrcaj.
To je samo fora za ambasadu da ti izvadis vizu.U kompaniji sad znaju da si zavrsio sve papire i kad im budes trebao zvace te.Mozda za 3 dana,a mozda i za par meseci.Cekaj da te pozovu....

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: da li zna neko priblizno vreme odlaska na brod
« Reply #2 on: 31/December/2011 »
apsolutno tacno sto wladimir  kaze. Meni su se datum na pismu za vizu i datum ukrcaja razlikovali za 5 meseci! :)
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline dachman32

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: da li zna neko priblizno vreme odlaska na brod
« Reply #3 on: 02/January/2012 »
To je samo fora za ambasadu da ti izvadis vizu.U kompaniji sad znaju da si zavrsio sve papire i kad im budes trebao zvace te.Mozda za 3 dana,a mozda i za par meseci.Cekaj da te pozovu....

Hvala  oT       :hekla: