Author Topic: pitanje u vezi kilaze!!!  (Read 10648 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: pitanje u vezi kilaze!!!
« Reply #15 on: 31/August/2011 »
wolfns, zezaš se ili? nije ljudima do viceva ovdje, treba im poso
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile
Re: pitanje u vezi kilaze!!!
« Reply #16 on: 01/September/2011 »
Ja sam cuo da nekad stave i kalupe za noge pa ko nosi broj veci od 45 (muskarci) ili 40 (zene) automatski otpada.


Nije ti to kalup, nisi dobro video. To je mini giljotina. Fikare na potrebnu duzinu

Offline nenadbgd

  • Registered
  • *
  • Posts: 50
    • View Profile
Re: pitanje u vezi kilaze!!!
« Reply #17 on: 01/September/2011 »
ma ne lozite se!zaza vas covek.. :ban: realno da li je neko zdrav ili ne!? na sta se odnosi i visina i tezina, za obavljanje nekog posla, donosi lekar na medicinskom pregledu..gde vam mere i visinu i tezinu..tako da su ovo gluposti sto prica WOLF!...

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: pitanje u vezi kilaze!!!
« Reply #18 on: 01/September/2011 »
covjek mozda ima obaveze i kredite i tesko mu je a nitko mu nije pretjerano pomogao dobiti odgovor na pitanje.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Fox

  • Registered
  • *
  • Posts: 66
    • View Profile
Re: pitanje u vezi kilaze!!!
« Reply #19 on: 01/September/2011 »
Evo i ja imam isti "problem" kao i ti,i prosao interview i lekarski bez problema  ::yes::

http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=1696.msg24772#msg24772


Offline Zof

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: pitanje u vezi kilaze!!!
« Reply #20 on: 01/September/2011 »
Ja sam glavni krivac za ovu temu  -()- mene je samo interesovalo to sto imam 25 god. i manjak kilograma al imam visinu...mada neizgledam mladjee
inace apply radim za galley pastry u tom sektoruu  :yeah:

Offline milamila

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
Re: pitanje u vezi kilaze!!!
« Reply #21 on: 01/September/2011 »
Ja sam cuo da nekad stave i kalupe za noge pa ko nosi broj veci od 45 (muskarci) ili 40 (zene) automatski otpada.


ja nosim 43 a zensko sam, i niko mi nista nije rekao za moje papke. Bitno je samo doci pristojno obucen, i lepo se ponasati   :nokti:
smile is my answer ;D

Offline Nenach

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: pitanje u vezi kilaze!!!
« Reply #22 on: 01/September/2011 »
samo opušteno. ja sam bi na inter. za carnival. i kad sam išao na lječnički samo su me pitali visinu i debljinu :) uopšte me nisu mjerili...
btw, to je bilo pred 3 mjeseca.. sad sam nabrao kojih 5 kg više :P a bio sam 185 cm i 90 kg :)

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: pitanje u vezi kilaze!!!
« Reply #23 on: 01/September/2011 »
Opustite se ljudi, ako ste zdravi nemate nikakvih problema!  Izvinjavam se za salu, al nije dotle doslo da to shvatate ozbiljno...
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline qwerty

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
    • View Profile
Re: pitanje u vezi kilaze!!!
« Reply #24 on: 02/September/2011 »
Opustite se ljudi, ako ste zdravi nemate nikakvih problema!  Izvinjavam se za salu, al nije dotle doslo da to shvatate ozbiljno...

Takodje :)
Ne valja biti stalno ozbiljan...

Offline milamila

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
Re: pitanje u vezi kilaze!!!
« Reply #25 on: 02/September/2011 »
Naime interesuje me dal ima neke veze kilaza sa radom na brodu?? inace imam 65 kg i visinu oko 180cm (ass.Pastry)


Prijatelju, mogli bi ti i ja malo porazgovarati o pastry poziciji  :banana:  i ja sam konkurisala za istu poziciju, a ti si prvi za kog sam cula da je zainteresovan za pastry   ;)
smile is my answer ;D

Offline Zof

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: pitanje u vezi kilaze!!!
« Reply #26 on: 03/September/2011 »
Pa i ja kontam da ih nema..  :hmm: ja jos nisam apply uradio cekam jos neke stvari imam kurs poslasticara al nebavim se trenutno tim poslom!
Koliko sam ja upucen plata je OK, radi se sa filipincima,indusima itd.. posao nije fizicki tezak i volim to.(Slatko) :)

Nzm,ko zna vise nek pise ako ga nemrzi..


Offline milamila

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
Re: pitanje u vezi kilaze!!!
« Reply #27 on: 03/September/2011 »
Pa i ja kontam da ih nema..  :hmm: ja jos nisam apply uradio cekam jos neke stvari imam kurs poslasticara al nebavim se trenutno tim poslom!
Koliko sam ja upucen plata je OK, radi se sa filipincima,indusima itd.. posao nije fizicki tezak i volim to.(Slatko) :)

Nzm,ko zna vise nek pise ako ga nemrzi..






Pa cekaj, jesi li ti onda bio na intervjuu ili ne? ja koliko sam skontala u mojoj grupi nije bio ni jedan vise pastry. Ja sam bila 24.avgusta.

Sto se tice posla... hm... moje misljenje je da ( ja) idem na taj brod da zaradim novac, sve je to lepo i putovanje i druzenje, i normalnije okruzenje nego na koje je vecina u SRB navikla, ali prvenstveno novac. Vojvodina je sama po sebi multietnicka sredina, tako da sam radila i sa Rumunima i Madjarima, i Slovacima,i sa kim nisam...tako da to nece biti nista novo  :party:  sto se tice plate,najbolje bi to bilo da vidis u Safe Cruise-u, oni voljni pomoci i odgovoriti na sva pitanja.   :D sve oguce sto te zanima mozes pronaci na ovom forumu. Ako ti nesto konkretno mogu pomoci, bice mi zadovoljstvo! Pozdrav !   :yeah:   
smile is my answer ;D