Author Topic: Muke na lekarskom; bakterija u urinu, pozitivna na barbiturate  (Read 4024 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nmajm

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
Poz svima....polako zavrsavam svu papirologiju oko ukrcaja,i posle relativno lakog dobijanja vize resila danas da odradim lekarski....
Racunam,nece biti guzve jer su svi bili na slavi pa cu brzo sve zavrsiti..

U principu,sve je islo relativno brzo....laboratorija kod njih,pa trazenje privatne laboratorije za dodatne analize (poludela sam dok sam nasla tu privatnu lab. jer je Novi Bgd. pravi lavirint sa onim svojim cudnim rasporedom zgrada i brojeva)...posle,iz jedne ordinacije u drugu prilicno brzo....najveca guzva je bila kod ginekologa,a ja lujka nisam znala da mi koji placamo preglede imamo prednost pa sam cekala sa onim bakicama tamo.... :waiting:

Uglavnom,ispostavilo se da imam neku bakteriju u urinu pa moram da ponovim analize....a do tada moram da pijem dosta caja i prolom vode..... ""]]

Ali,nije to jedini problem....pronasli su da sam pozitivna na barbiturate.....sto je ludilo za mene koja nikad u zivotu nisam popila ni jednu tabletu za smirenje....najvise sto sam ikad pila od lekova bio je brufen za zubobolju....cak ni to nisam pila sigurno nedelju dana.....nema sanse da se toliko zadrzao u organizmu....

I sad moram i to da ponovim......

A doktorka me sumnjicavo gledala kao da sam najveci narkoman na svetu.....

A jedino sto moze da bude je Tantum Verde sprej koji sam prskala u grlo vece pre toga.....sad gledam na netu da je on i analgetik i antiseptik......





Offline Belgrade

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Muke na lekarskom
« Reply #1 on: 20/December/2011 »
Kakav fles ne verujem !
Ja kad sam radio lekarski bio sam poz. na barbiturate (pio antibiotike par dana pre) koje sam iscistio posle jedno nedelju dana,a koleginica je isto imala neka cuda u urinu i jos nije to sredila,a lekarski bio pre mesec dana. Mada uspela je nekako da izvuce potpis :)
Sto se tice barbiturata - 2 litra caja i 2 litre vode dnevno 3-4 dana i bices ko bela lala,samo pre nego sto odes opet proveri se u privatnoj klinici, 500 din je test ;) Kad dodjes opet kod njih placas jos 330 za test na barbiturate.

Offline nmajm

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
Re: Muke na lekarskom
« Reply #2 on: 20/December/2011 »
Ma znam,to su mi rekli i oni....samo je problem sto mi je zakazala ponovnu proveru za prekosutra.....

a caj vec pijem....i vodu......

valjda ce sve biti ok.....stvarno bi bilo glupo da zbog toga ne dobijem potpis....... :moli: 

Offline Belgrade

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Muke na lekarskom
« Reply #3 on: 20/December/2011 »
Ne znam kako ti je zakazala vec za 2 dana,meni rekla da dodjem kad se iscistim :)

Offline nmajm

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
Re: Muke na lekarskom
« Reply #4 on: 20/December/2011 »
Nemam pojma,tako mi je rekla....da dodjem u cetvrtak i da do tada pijem dosta caja i vode.....

Offline Belgrade

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Dobro,samo ozbiljno to da shvatis...ja prvi put nisam ukapirao da treba u toj meri. Znaci bukvalno 4-5 litara