Author Topic: Obnavljanje ljekarskog  (Read 2807 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mare mare

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Obnavljanje ljekarskog
« on: 05/January/2012 »
Pozdrav svima!

Treba da idem na treci ugovor sa CCL a ljekarski mi istice u aprilu tako da ga moram nanovo raditi. Ono sto mene zbunjuje je da li je procedura ista kao i prvi put posto na sign off-u daju samo one medical forms bez lab tests formulara koje smo dobili prvi put?
Da li to mora biti od agencije preporuceni doktor jer na papiru pise da smo sami odgovorni za izbor doktora. Treba li ih opet slati na neki mail ili samo imati sa sobom?
Ne volim svu ovu papirologiju a sebe sam toliko zbunila da je mozda sve to jednostavno a ja   oT 
Inace sam iz Crne Gore, GSA:)

Sve u svemu, moze li kakva step by step pomoc i bicu  :happy:






Offline chova

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 188
  • If you have target everything is easy...
    • View Profile
Odg: Obnavljanje ljekarskog
« Reply #1 on: 08/January/2012 »
Pozz....ja sam bas sada obnavljao lekarski i to sam isao u Medicinu rada na NBGD (nadam se da ne moras i ti ici za BG jer kao sto kazes da si iz CG) ja sam od svoje agencije koja se nalazi u Italiji i ona je direktno u kontaktu sa mojom kompanijom Princess, oni su mi lepo na email poslali adrese od ustanova gde mogu da izvrssim preglede, jedna je bila privatna klinika a druga je bila medicina rada, a posto sam prvi put kada sam isao na pregled isao basss tamo odlucio sam sse opet da odem do te Medicine rada, pregled je bio kao i prvi put pa cak se ni cena nije menjala oko 8000 din sto dodje nekih 80 evra. Jedino ssto trebas da nosiss na brod je taj jedan papir na kome su svi testovi i analize finalne i na kraju papira stoji pecat od glavne doktorice i gde pise da li si sposoban za rad i eto to je to.

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Odg: Obnavljanje ljekarskog
« Reply #2 on: 08/January/2012 »
Da li to mora biti od agencije preporuceni doktor jer na papiru pise da smo sami odgovorni za izbor doktora.
Treba li ih opet slati na neki mail ili samo imati sa sobom?
Ne volim svu ovu papirologiju a sebe sam toliko zbunila da je mozda sve to jednostavno a ja   oT  
Inace sam iz Crne Gore, GSA:)

Sve u svemu, moze li kakva step by step pomoc i bicu  :happy:


CRNA GORA
ANEA HBO MEDICAL
DR Marko Savovski
Podkošljun, Žrtava fašizma bb
Budva
TEL +382 33 402 406
FAX +382 33 402 409
MAIL: aneamg@t-com.me

Ovde mozes uraditi lekarski!

Offline mare mare

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Odg: Obnavljanje ljekarskog
« Reply #3 on: 09/January/2012 »
Hvala na odgovorima!
Najvjerovatnije cu kontaktirati Dr. Vranjes iz barske medicine rada jer sam tamo i prvi put radila ljekarsko po preporuci od agencije (EP). Ja sam pitala u medicini rada u mom gradu da li mogu tu da uradim ljekarski i DR mi je rekao da ne zna zasto bih morala da idem negdje drugo kad se na kraju svodi na prepis podataka u nas formular koji upravo on pecatira. A ja svakako placam to ljkerasko pa ne znam u cemu je razlika... Sta mislite o tome?